Nesprávné otevření stránky Poraďte

Od: Datum: 18.05.12 21:27 odpovědí: 7 změna: 18.05.12 23:24
avatar

Při každém otevření nové otázky v novém panelu se mi otevře stránka až na samém konci, musím rolovat na začátek abych si mohl přečíst celý dotaz žadatele a postupně pročítat odpovědí. Je to nepříjemné a zdlouhavé hlavně při více odpovědích. Na jiných diskusní fórech tento problém není, vždy se otevře stránka od začátku. Máte ten samý problém?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.12 21:40
avatar

To není "problém", to je tak schválně, protože se otázky řadí podle času posledního příspěvku, tak po otevření skočí automaticky (scriptem) na ten nejnovější příspěvek.

Procházejte to přes Seznam rubrik a dělat to nebude ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.12 21:51
avatar

Problém stále zůstává musím se vracet stejně na začátek stránky, naopak je to ještě složitější!

Datum: 18.05.12 21:59
avatar

Pokud nahoře dáte Seznam rubrik, vyberete třeba Auto-moto a dáte jakoukoliv otázku, tak to dolů neskočí. Není to ani dáno v odkazu, aby to skočilo.

Když dáte otázku přímo na hlavní straně podaďte.cz, tak to na dolů skočí, protože je to dáno v odkazu (na konci odkazu je "#posledni")

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.12 22:42
avatar

Ptám se tedy proč je to tak "blbě" nastavené, když na jiných diskusní fórech a webových stránkách se vždy otevírá stránka od shora? Mně to rozhodně zdržuje když prohlížím jednotlivé otázky a tvá rada je k ničemu, poněvadž se musím při každé otázce vracet do seznamu rubrik.Dle mého názoru nastavení stávající hlavní stránky s odkazem na poslední odpověď je pro mě nezvyklé, takže bohužel není rady!
Datum: 18.05.12 22:48
avatar

Někomu to vyhovuje, někomu zase ne. Nikdy se nezavděčíte všem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.12 23:03
avatar

ta logika je správná - takhle to funguje jen v záložce POSLEDNÍ ODPOVĚDI, logicky to skočí na poslední odpověď :) v záložce POSLEDNÍ OTÁZKY to neudělá... ani nikde jinde vás to automaticky nehodí na poslední odpověď.

Pokud vám to nevyhovuje, není nic snažšího než po tom, co se to stane, zmáčknout na klávesnici klávesu HOME :)

doplněno 18.05.12 23:05:

tohle nastavení bude nutně vyhovovat těm, co tu tráví hodně času... když znáte v podstatě celou otázku, tak vás zajímá jen co přibylo nového a rolujete od poslední odpovědi kousek nahoru, kde už to neznáte a pokračujete dolů... stejně jako při odpovědi, vás to hodí na místo, kde přibyla vaše odpověď, abyste mohla pokračovat dál a nehledat ono místo.

ale rozumím, že to nevyhovuje všem... jen doufám, že většině ano :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.12 23:24
avatar

Děkuji adminovi za vyčerpávajíci radu, nemá to chybu!

Flodur.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.