Volíte Babiše?

Od: Datum: 17.05.12 12:50 odpovědí: 19 změna: 19.05.12 18:33
Ahoj, co říkáte na Baniše a jeho politické ambice? Má nejaký blog na internetu?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 17.05.12 13:03
avatar

Babiš podle mě nebude nikam kandidovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.12 13:03
avatar

Ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milanho*
Datum: 17.05.12 13:03

http://www.ano2011.cz/ tady je něco o něm... Jinak jestli ho budu volit ještě nevím, ale je to zatím přijatelnější varianta, než to co je tam teď

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobromysl*
Datum: 17.05.12 13:19

docela mě to zajímá, ale jen jsem četla noviny *nevi*

Datum: 17.05.12 13:48
avatar

Ani u mne není favorit, něčím mi vadí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 17.05.12 14:24

Jaký je rozdíl mezi ním a jinými? On nemusí kandidovat, on si fšecky kúpí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brumla*
Datum: 17.05.12 14:30

Babiš - velký podnikatel a do politiky - to už tady jednou bylo (při posledních volbách) a jak to nakonec dopadlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.12 14:41
avatar

My volíme Babiše. V mrazáku máme od jeho Delta pekárny chléb. Kdyby ale kandidoval do politiky, tak ho na 90 % volit nebudu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobromysl*
Datum: 17.05.12 15:25


http://www.youtube.com/watch?…v=Z135Q0G9K58&feature=related

Od: b
Datum: 17.05.12 22:48

Nemyslím, že by to byla dobrá volba:

http://www.tyden.cz/rubriky/d…i-dal-pet-milionu_233616.html

Myslím, že jde podobně jako u VV hlavně o podnikatelský záměr, který jen využívá vhodné situace, kdy může získat přízeň nespokojených občanů, kteří nechtějí volit levici, ale jinak vlastně nemají koho volit.

B.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 17.05.12 23:24
avatar

Dneska sem ho viděl u Jílkové na ČT1 a to mi bohatě stačilo.*zed**zed**zed**zed**zed**zed**zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobromysl*
Datum: 17.05.12 23:55

Co se vám nelíbilo?

Od: lujs®
Datum: 18.05.12 10:15
avatar

Dobromysl, pokud netušíte co se mi mohlo nelíbit tak to vůbec nemá cenu komentovat!.!.! *zed**zed**zed**zed**zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobromysl*
Datum: 18.05.12 12:35


Od: bmbx®
Datum: 18.05.12 15:20

lujs:

pokud myslíš to že se choval jako hulvát, tak se mu vůbec nedivím, vždyť tam všichni plkali nevídané nesmysly, to já bych asi nevydržel taky :D. Doležal tam byl jako zástupce lidu? Vždyť ten už to má v hlavě totálně vymleto. Ne že by mi byl Babiš nějak obzvlášť sympatický, ale říká se, že právě toto jeho chování je jeho tajemství úspěchu (s nikým se nepáře a vše řekne na rovinu jak mu huba narostla) a jeho spolupracovníci jsou na to zvyklí, nehledě na to, že měl ve všem pravdu, nebo snad ne? Pokud ne, rád se to dozvím a poučím se - napiš...

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: lujs®
Datum: 18.05.12 16:13
avatar

Jeho chování bylo naprosto otřesný, takhle se nechoval ani Paroubek.

To jak tam furt vykřikoval na Macha ať zruší celou evropskou unii (EU moc neusím) bylo úplně trapný.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobromysl*
Datum: 18.05.12 17:07


http://www.youtube.com/watch?…v=lXMgKDWDHJY&feature=related

Od: bmbx®
Datum: 18.05.12 17:16

Co bys asi dělal ty, kdyby na kolem tebe před televizními kamerami plácali takové nesmysly a překřikovali se, zrušit EU v tom má ůplnou pravdu a co ti ostatní, nepřišli ti podstatně trapnější? Babiš není řečník, ale má to v hlavě srovnané, to se mu prostě nedá upřít. Podívej se na odkaz co tady je od dobromysl, je to dlouhé, ale nelze tomu vytknout ani "Ň" .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobromysl*
Datum: 19.05.12 18:33

Podívali jste se někdo další na ten odkaz?:)

doplněno 21.05.12 14:43:
Co s tím Babišem?

Snad denně se mne ptají novináři i lidé na ulici: "Co říkáte na toho Babiše? Co sleduje, o co mu jde?" Pana Babiše blíže neznám, ale je mi celkem jasné, co může sledovat a chtít člověk v jeho postavení - bezesporu v prvé řadě chce, aby mohl pracovat bez závislosti na tom, koho je třeba podmáznout. Jeho firmy odvádí asi 600 milionů na daních. Bezesporu ho musí štvát, když se tak velké peníze rozkradou nebo vyhodí za zbytečné pseudoprojekty. Z tohoto pohledu může mít Andrej Babiš jakoukoli minulost - ale stejně jako každý z nás, kdo v naší zemi žijeme, má právo se nejen ptát, co se děje s našimi penězi, ale řekl bych, že všichni máme jistou občanskou povinnost usilovat o změnu k lepšímu.

V posledních letech začali ztrácet trpělivost odboráři, lékaři, policisté, hasiči, učitelé. Je velmi dobře, že trpělivost se stavem naší společnosti ztrácí miliardáři.

Není to populární, ale já osobně nezatracuji žádnou z parlamentních stran a v tomto ohledu nemám ambice zakládat či vést jakákoli hnutí ani vstupovat do kterékoli strany.

Článek na blogu Tomia Okamury naleznete na serveru iDnes.cz

Každá platforma usilující o prospěch naší země je dobrá a jsem za ni vděčný a budu ji podporovat. Stejně jako se snažím s přáteli podporovat slušné a poctivé politiky ze všech politických stran.

Jednou z příčin stávajícího stavu je totiž přehnaná stranickost velké části voličů. Někteří voliči jsou ochotni tolerovat zloděje, pokud jsou z vlastní strany. Další voliči jsou ochotní volit zloděje, jen když sdílí jejich pravé či levé smýšlení nebo když jim naslibují třeba snížení daní. Uvažují pragmaticky - ať si kradou, jen když já z toho taky něco budu mít.

To je totální bláhovost _ to, že nechám někoho krást, stejně povede k tomu, že nakonec zchudnu i já. Jen hlupák si myslí, že bohatí nemusí myslet na chudé. Kdo si v chudé zemi koupí produkty bohatých firem?

Namrkněte do Somálska _ tam platí skutečná svoboda - platí volná ruka trhu - vítězí silnější, daně tam jsou nula a stát je slabý jak destilovaná voda. Kdo má pocit, že to je cesta k prosperitě, ať se tam vystěhuje.

V časech krize poznáváme, že k prosperitě je třeba jak solidarita s chudými, tak silný stát, který umí vymoci právo, spravedlnost a který reguluje nebezpečné výstřelky svobodného trhu. Protože svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého. Stát musí chránit slabší před silnějšími - a to paradoxně i v zájmu silnějších.

Andrej Babiš se připojil k těm, kdo si to uvědomují - nevolá snižte mi daně pro okamžitý zisk. Ne, říká, daně mi klidně zvyšte, jen zajistěte, aby se moje peníze nerozkradly a vynaložily na prospěšné věci. Ví, že tohle je cesta, jak v bezpečí bude bohatnout on i celá společnost.

V neposlední řadě je třeba zmínit myšlenku firemního vedení státu - tedy námět, který mě už léta fascinuje a již jsem o něm v minulosti také psal: Stát je skutečně velká firma a není lepší řešení, než když ji vedou profíci.

Lidé zkušení, lidé s hmotnou a trestní odpovědností. Lidé vzešlí z otevřených výběrových řízení, nikoli ze zákulisních jednání polických grémií nebo dokonce regionálních stranických klik.

Copak členství ve stranické frakci je klasifikace na vedení resortu s miliardovými rozpočty? Navrhnout takové lidi do exekutivního řízení v soukromé firmě, tak vás spolupracovníci rovnou vezou na psychiatrii.
Myslím, že je načase pohnout věci kupředu.
Ne napravo, ne nalevo, ale dopředu.
To je směr, kterým se musíme dát a jsem vděčný za každého, kdo se přidá a tu káru z bláta potáhne.

Tomio Okamura, blog iDnes.cz

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.