ÚP - nedoručitelný email

Od: Datum: 25.01.15 10:21 odpovědí: 4 změna: 25.01.15 13:26

Podepsala jsem smlouvu v praci (DPP) a poslala ji e-mailem jeste tyz den na pracovni urad. ALE ! E-mail se mi vratil zpatky jako nedorucitelny. Bylo v nem 6 priloh, ale dohromady nemely vice jak 10MB a pokud vim - co je pod 10MB, tak neni problem. Bohuzel jsem si toho vsimla az po dvou dnech, ze se mi e-mail vratil. Tak jsem hned napsala na UP, ze se omlouvam a bla bla bla vse tohle, co jsem vam popsala a ze to tak oprvadu je jsem ji udelala screenshot obrazovky, ze se mi e-mail vratil jako nedorucitelny. Myslite, ze mi to uzna? Je to snad moje chyba?

doplněno 25.01.15 10:22:

Jeste chci dodat, ze na to nijak nereagovala. Jindy na muj e-mail pokazde odpovedela.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.15 10:26

A co ji zkusit zavolat?

Od: kotvicka
Datum: 25.01.15 10:36

To jsem asi taky mela upresnit.. pardon *smich* Zitra tam jdu...

Ptam se proto, jak se mam pripadne ohradit.

doplněno 25.01.15 10:39:

...pokud mi rekne, ze mam proste smulu, ze smlouva mela prijit do dne, kdy jsem ji podepsala.

Od: lujs®
Datum: 25.01.15 13:24

Smlouva přece nemůže přijít na pracák dřív než jí podepíšete a i potom to nějakou chvilku trvá.

Od: kotvicka
Datum: 25.01.15 13:26

?!?!?!?!

Smlouvu jsem podepsala a pote ofotila a poslala na up.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.