Kde sehnat kartářku

Od: Datum: 15.05.12 18:18 odpovědí: 15 změna: 21.08.15 22:09

Neznáte prosím někdo v okolí Ostravy opravdu dobrou kartářku?Né takovou,co z vás vytáhne spoustu peněz a dohromady se nakonec nic nového nedozvíte.Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 15.05.12 18:39

Všechny kartářky jen tahají peníze...

Datum: 15.05.12 18:41

Snad nebudete věřit žvástům kartářek? Vždyť je to banda podvodníků, to že jim sem tam něco vyjde je pořád jen náhoda a ne umění.

Jaký si to uděláš, takový to máš... kartářka to neovlivní

Datum: 15.05.12 19:01

Ono se u nějaký kartářky dá něco dozvědět? To snad ne.

A navíc se chceš řídit tím, co ti někdo nakuká? Není lepší se spolehnout na vlastní hlavu než na cizí?

Od: krkovicka*
Datum: 15.05.12 19:19
Bohužel ne.Mám jen pražský kontakt a taky nic moc.Do dvou let jsem měla počít dvojčata kluky.Změnit zaměstnání na administrativu,dostat nabídku k sňatku od Václava a přít se o dědictví.Blíží se třetí rok,žádný chlap,těhotná nejsem,nikdo mi neumrel ani nededim,práce stále nudná.Z toho co mi řekla se splnilo jen jednání u soudu ohledně dítěte.Dala jsem ji 500kč:-D
Od: polinek*
Datum: 15.05.12 19:39

jejda,to je tedy síla! Jedině zavolat do televize "Volejte věštce" na Primu ,,je to ale pozdě.

Datum: 15.05.12 19:45
Prý paní je taky vyhlášena.A jak to dopadlo:D
Od: mimisulinka*
Datum: 15.05.12 20:35

Znám jednu opravdu výbornou kartářku - já osobně u ní nikdy nebyla, ale taky se tam chystám - byla tam sestra, teta, sestřenice, kamarádka - vše se jim splnilo. Sestře předpověděla dokonce, co se u nás v rodině do půl roku stane - zatím se 2 věci vyplnili :) Sestra u ní byla v lednu. Jmenuje se paní Jedličková je z Rýmařova (okres Bruntál) kdybyste chtěli, mám na ni číslo, myslím, že ta paní opravdu stojí za to.

Datum: 16.05.12 14:55
Jelikož Bruntál znám dobře tak stejně paní z Rýmarova znají Vsichni.v ní něco ale je.
Od: fileza
Datum: 11.10.14 21:20

Dobrý den,

omlouvám se, že pozdě reaguji, ale aspoň to zkusím.
Máte ještě kontakt na kartářku z Rýmařova? děkuji Kubíčková

Od: katuss
Datum: 21.08.15 22:09

Dobrý večer,mohla bych prosim poprosit o telefoní číslo? jednou už jsem uní byla a je vážne super. jenže když jsem měnila telefon číslo se mi vymazalo :(

Datum: 15.05.12 22:36

Podělím se o jeden smutný příběh.

Jednou večer sem se vracel domů z jedné oslavy a pustil si televizi,kde zrovna byla nějaká kartářka. Byl jsem samozřejmě v opojném stavu a řekl sem si že si udělám legraci a tak sem tam zavolal.

Zeptal sem se,jaká bude budoucnost mého bratra co se týče peněz a rodiny. Chtěla znát pouze jeho datum narození. Řekla mi,že na tom nebude finančně dobře,ale časem že to bude lepší a bla bla bla...

A ted se určitě ptáte jestli se to,co kartářka předpověděla vyplnilo. Nevyplnilo!

V době kdy jsem tam volal už totiž nebyl bratr pár let mezi živými. Bohužel zemřel při autonehodě.

Takže co si myslím o tomto karetním nesmyslu zde psát jistě nemusím.

Datum: 15.05.12 22:51

nechci nijak hájit kartářku, můj názor na to že jsou to jen podvodníci se nemění, ale vy sám jste se zeptal na nesmyslnou otázku.

Datum: 16.05.12 14:16

Co je na té otázce nesmyslného?

Datum: 16.05.12 14:21

Ptát se jak se bude budoucnost jeho bratra, který je už dávno po smrti?

Datum: 16.05.12 17:00

A proč ne? Nesmyslná, lépe řečeno nesprávná, byla odpověď.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.