Trávím moc času na PC

Od: Datum: 24.01.15 08:14 odpovědí: 4 změna: 24.01.15 10:46

Ahojte všichni,

všiml jsem si, že v poslední době trávím mnoho času bezduchým brouzdáním po internetu a zajímá mě, kolik času tráví ostatní lidé u počítače.

Chtěl bych jen podotknout, že se jedná o dobu, kdy nepracujete nebo neděláte něco užitečného. Prostě jen koukáte na videa, čtete různé blogy, zprávy atd.

U mě je to následovně: cca 1,5 hodiny v práci + 3,5 hodiny doma (o víkendu klidně 5-6 hodin). Je to hrozná ztráta času, pak se nedivím, že pořád nestíhám dělat věci včas nebo se k některým dokonce nedostanu vůbec.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.15 08:47
avatar

Jsem na tom úplně stejně - kromě té práce, tam na internet nechodím, ale doma to doženu. Vždycky si to zdůvodním - přece jsem se chtěla podívat na něco užitečného, třeba programy koncertů mých oblíbených hudebních uskupení, nebo na interakce léků, které užívá moje maminka, nebo... Je to opravdu hrozná ztráta času.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.15 09:12
avatar

Vypadá to na prokrastinaci, nic neobvyklého. Kdysi se mi dostala do ruky kniha jak ji poznat, bojovat s ní, zorganoízovat si čas, dost mi to pomohlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaha
Datum: 24.01.15 09:20

Jsem na tom stejně. V práci na internet nemám čas, ale doma jsem na něm možná 6 hodin. Neodkládám ale kvůli němu jiné věci, to si radši s nima pospíším. A také přemýšlím, kde jsou ta koníčky, co jsem měla v mládí- čtení, veškeré ruční práce apod. Ale nikdy nesedím u televize jen tak. Mám vždy notebook na klíně. Ale potřebovala bych tip, kde bouzdat. Vždycky říkám, že mám internet už celý přečtený,tak pokud máte tip, tak sem s ním.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.15 10:46
avatar

To je normál. Já každý den cca 8hod (práce,zábava) :-D většinou organizace po 4x2hod :-D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.