Lezení z balkonu

Od: Datum: 23.01.15 14:30 odpovědí: 7 změna: 23.01.15 20:57

Dobrý den,

Já bych se chtěl zeptat, mám vysoký balkon 3 metry a potřeboval bych někdy slezt ven, nevíte co by bylo ideální na slezení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.01.15 14:33

na toto je nejhodnější žebřík..ale pokud bude ze slitin Al a bude trvale připraven pod balkónem, bude problém, žebřík nebude...bude u dobrého souseda, na AUKRU, v nejhorším případě ve sběrně barevných kovů...tak raději nějaký dřevěný, ale ne na dlouho, postupně degraduje a pak je problém... pád i ze dvou metrů není nic příjemného...lepší je od holky odejít dveřmi..

doplněno 23.01.15 14:38:

pak ještě horolezecké lano...ale cesta zpátky bude problematická, pokud mezitím někdo lano vytáhne na balkon...

doplněno 23.01.15 14:40:

ale chce to mít dobrou známku z tělocviku, alespoň ze šplhu po laně...

doplněno 23.01.15 14:58:

reguied, výborně, to bude nejlepší; a k tomu doplnit UPS, co kdyby vypnuli elektřinu? a ještě v zimě...

Od: pavelxx
Datum: 23.01.15 14:35

No myslím kdyby nebyl žebřík

Datum: 23.01.15 14:38

3 metry není zas až tako vysoko. Napadá mě okap, ale bála bych se, aby se neurval. Jinak asi lano, uvázat to v domě za něco opravdu pevnýho, co vydrží tvou váhu. Před tím udělat na tom provazu velký uzly v nějakým rozumným rozestupu. A pak po tom laně slezeš. Jinak taky skočit, ale musel bys mít dole třeba kartonové krabice nebo nějakou matraci.

Datum: 23.01.15 14:40

teleskopický žebřík nezklame... jen ho nesmíte zapomenout uklidit...

doplněno 23.01.15 14:43:

případně udělat na balkoně konzoli a pověsit tam elektrický naviják.

Ovládání předělat na klíčenku a máte to bez šplhání, uklízení atd...

Datum: 23.01.15 14:56

Tak buďto jste nezletilý, a rodiče Vás nechtějí v noci pouštět ven, nebo jste v nějakém zařízení, ale tam by byly vlastně mříže. *vezen* Takže to bude ten první případ. A za těchto okolností bych lezení z balkonu nedoporučovala vůbec, neboť si můžete ublížit už při tom slézání, nebo Vám ublíží někdo venku. Já být Vámi, nikam bych nelezla.

Od: myff
Datum: 23.01.15 15:13

já jsem zletilý

Datum: 23.01.15 20:57

Ahoj zletilče. Ty dveře se jeví jako dost dobré řešení. Pokud tam, cokoliv necháš viset, tak ti po tom zase někdo vyleze nahoru. To by jsi nechtěl. Něco, z dálkovým ovládáním, by mohlo být jakési řešení. Magneti ti to sundají i bez dálkáče. Na to bacha.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.