Smazání příspěvku

Od: Datum: 20.01.15 22:22 odpovědí: 14 změna: 21.01.15 07:11

Zajímalo by mě,proč zmizel příspěvek Jaroslava Martínka na téma"pan kníže a muslimové"?Děkuji.

administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 22:30

přišlo mi to vykopírované z nějaké už probíhající diskuze a pokud možno, co nejvíce vyostřené, abychom se tu pěkně pohádali o něčem, co nemá smysl rozebírat. pokud jsem někomu neumožnil nějakou novou myšlenku, tak se omouvám :)

Datum: 20.01.15 22:36

Díky za odpověď.

Datum: 20.01.15 22:39

Netušil jsem že se mažou příspěvky a i celé diskuze.

doplněno 20.01.15 23:03:

Prece ve spouste diskuzich zde se lide hadaji. Kdyz uz je to na hranici, muze se diskuze zamkknout, nemusi se preci mazat. Clovek si muze posleze udelat nazor sam.

Datum: 20.01.15 22:45

To já také ne.Je to škoda.Že by se tu diskutující pohádali,má admin pravdu.Ale byl to příspěvek na téma,které hýbe světem,nejen Českou republikou.

Datum: 20.01.15 22:46

Datum: 20.01.15 22:48

Ono by to chtělo, aby do některých vláken (hlavně u politických témat) měli přístup jen lidi, jejichž IQ je vyšší než aktuální datum ;)

Datum: 20.01.15 23:02

budeme třídit demokratickou diskuzi na lidi podle toho, jak souhlasime s jejim nazorem? to snad ne.

doplněno 20.01.15 23:15:

No dobrá, ale přeci kvůli několika jedincům netřeba mazat všechno. pak je to taky otázka na ostatní, co na takové exempláře reagují. Nereagují oni náhodou zbytečně? Nemůžou takový příspěvek, názor, prostě přeskočit a nevěnovat mu pozornost? Ok, já si stále myslím, že v případě že se diskuze zvrtne nad míru zvyklostí, může se uzavřít. Ale rozhodně bych ji nemazal. Ať si člověk pak udělá svůj vlastní názor a je jen na něm, ke komu se přikloní.

Datum: 20.01.15 23:07

Zdravím, jednak to byl pokus o vtip, ale nebyl to vtip proti lidem, kteří mají jiný názor na věc (než kdo?), jako spíš proti těm, kteří nejsou schopni jiných argumentů než sprostých útoků, víte? Je mi z nich holt někdá smutno.

Datum: 20.01.15 23:05

zato "diskuse" na téma - jak si holit přirození v 11 letech jsou zde vítány .

doplněno 20.01.15 23:12:

sprosté útoky admin obyčejně skrývá, nebo maže, pokud jsem si všimla.

Datum: 20.01.15 23:16

Ano, skrývají se příspšvky porušující pravidla.

Od: kdovi
Datum: 20.01.15 23:15

V Rusku je cenzura, je třeba si zvykat, že i tady je evidentně cenzura. Třeba i tenhle server chce tlačit pouze konkrétní politické zadání.

Datum: 20.01.15 23:28

Miluju konspirační teorie. Kdo to řídí dneska, svobodní zednáři? *smich*

Datum: 21.01.15 05:00

Kdovi, něco na tom bude...
Zřejmě kvůli té "cenzuře" tu někteří jedinci píší dotazy a příspěvky pokaždé pod jiným nickem! Jako kdyby se styděli za svůj názor. Někdy až tak, že i v jednom vlákně použijí více nicků. Nebo z jednoho počítače desítky a desítky nicků. Po čísle 60 jsem to počítání vzdal...
Evidentně cenzurují sami sebe!
Datum: 21.01.15 07:11

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.