Profesák-školení o měsíc později

Od: Datum: 05.05.13 21:30 odpovědí: 1 změna: 06.05.13 00:36

Ahoj, chci se zeptat, profesní osvědčení mi bylo vydáno 27.5.2009, každé školení jsem měl poslední 3 roky v 6 měsíci. Bude problém s vydáním nového profesního osvědčení když jsem chodil na školení o měsíc později? Tedka se prý změnil zákon, že školení lze udělat třeba tak,že poslední rok proběhne 5 školení, tak se chci zeptat jestli by i tento nový zákon měl na to vliv? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.05.13 00:36

Nevím sice, který "nový zákon" máte¨na mysli (doufám, že ne ten z Bible), ale již delší dobu platí to, že k vydání nového řidičského průkazu sk. C-D musíte předložit platné potvrzení o absolvování 35 - ti hodin pravidelného školení, které jste absolvoval v průběhu posledních 5-ti let od vydání profesního průkazu.

Důvod dotazu může mít dvě příčiny - buďto jste si vybral mizerné školící středisko nebo jste vůbec nedával pozor. Jde o poměrně důležité znalosti, které by měl mít každý držitel profesního průkazu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.