Jed na kuny

Od: Datum: 20.01.15 17:28 odpovědí: 16 změna: 12.10.16 20:30

Ahoj, zřejmě kuny strýci a teď i manželce ve felici překousaly nějaké kabely. Jsem vytočenej a přemýšlím, jak s těma Sv... zatočit. Kdysi jsem na tuhle škodnou používal slepičí vejce napuštěné jedem a ihned po konzumaci natáhly ráfy, ale u auta? Nevím, jak toto vyřešit. Máte nějaký nápad.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 20.01.15 17:51

Někdo používá toto https://www.google.cz/webhp?hl=cs&gws_rd=cr&ei=x4a-VK2CLsH-UpWShKAP#q=odpuzova%C4%8D+kun+do+auta&hl=cs&tbm=shop

- recenze jsou různé.

Pak jsou i doporučení na lví nebo tygří trus...

http://www.vltava2000.cz/zeme…ys-a-potkanu-kartus-300g.html toto je super pasta na hlodavce - přitahuje je to - takže do auta bych to nedal, ale v garáži klidně ...

No a jestli máte psa nebo kočku - ani jedno nepoužívejte - jinak budou mít potíže..

Od: roibos
Datum: 20.01.15 19:20

díky

Datum: 20.01.15 17:59
Prodává se spousta sprejů. Většinou jsou lepivé a silně hořké takže když se to nastříká na kabely tak se tomu kuna obloukem vyhne. Bohužel to drží jak židovská víra a tak tě krom kuny bude proklínat i každý automech který se motoru dotkne ještě rok po aplikaci. Ke tvému nápadu s otráveným vejcem mám dvě přípomínky - kuna v životě nevezme do huby nic na co člověk sáhl. Takže jestli jsi někam dal vejce bez gumových rukavic a zmizelo, sebral ho spíš tchoř. Podle myslivců je na kuny univerzální návnada do sklopce krabička sardinek. těm prý kuna neodolá. Doufám že opravdu použiješ sklopec a ne jed abys nevytrávil sousedům kočky. ( a taky aby to vypadalo že respektuješ skutečnost že je kuna chráněná zákonem )
Datum: 20.01.15 19:19

že jsou kuny chráněný zákonem vím a je mi to víte kde dokud mě neškoděj OK, jakmile mě začnou škodit, tak můžou být třeba tisíckrát zákonem chráněný. Vejce samozřejmě beru vždy do hadru či gumových rukavic. Kočka to nesežere ale kuna, tchoř ano. A funguje to stoprocentně. Dal jsem na trámy celkem tři vejce a během týdne jsem na mlatě našel postupně tři kuny kaput . Sklopec je na prd to jsem zkoušel kolikrát, teda bez těch sardinek to jsem nezkoušel.

Od: johnny*
Datum: 06.03.15 21:48

Já jsem taky pro vajíčka, je to nejspolehlivější způsob, ale hodně aktérů se liší tím, co do nich dávají. Co se osvědčilo tobě?

Od: zaneta
Datum: 12.10.16 10:01

Ahoj jaký jsi použil jed do toho vajíčka? A jak si to vejse napíchnul aby se nerozbilo? Mám potíže s kunou na pudě, jsem z toho vyřízená protože mi vytahuje vatu-izolaci z podlah. Díky.

Od: rv
Datum: 12.10.16 10:21

Najdi si "liquid bag aroma" nástraha voní po ovoci, takže kočky ani psi to nežerou a u mě na půdě to zafungovalo.

Od: zaneta
Datum: 12.10.16 20:30

Díky podívám se . ahoj.

Datum: 20.01.15 19:20

díky, ten sprej to by bylo supr.

Datum: 20.01.15 19:32
Sprej jsem osobně zkoušel a musím hlásit že fakt funguje. Mě ta mrcha lezla pod tapeciruňk nad motore a tam se ohřívala. Renault má naštěstí kabely v husích krkách takže drátům neublížila. Po použití spreje se tam už známky její přítomnosti neobjevily.
Datum: 20.01.15 19:55

Koukal jsem, že stojí asi 180kč, teď ještě kde ho sehnat. Se zítra zeptám v mototechně

Datum: 20.01.15 18:01

Zkisil už jsem kde co a jediný co funguje je past.

Od: buss®
Datum: 20.01.15 18:07

Jo jo, funguje, sevřela mi ruku.

Datum: 20.01.15 18:31

Ahoj. A taky rády chytaj sousedovic kočky a ježky. Jednou jsem pouštěl sousedovic kocoura 3x. Těm rybkám fakt neodolají.

Datum: 06.03.15 22:25

Můj syn dal na kabely tu vůni, co se dává do WC a jsou pryč.

Od: jjjjjj
Datum: 07.03.15 11:30

Známý nimrod měl jako každoročního návštěvníka svého obydlí kunu. Vyzrál na ní tak, že piškoty namočil ve Fridexu s glykosolem musí být tento. Má klid. Ještě uvedu, že kuna má vegetační období přes léto , kdy je nejvice aktivní a miluje sladké, proto vy piškoty. Také jí krmí ořezky a zbytky máčených rýžových chlebíčků bere je z výrobny.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.