Jak lze využít kredit u dobíjené O2karty?

Od: Datum: 05.03.15 09:53 odpovědí: 2 změna: 05.03.15 10:22

Prosím o rady, jak využít kreditu přes 800Kč na dobíjecí O2 kartě, kde každý půlrok musím dobíjet min 200,-?

DMS, charita a porno nenabízejte (přispívám stále stejně charitě a jinde neuvažuji) - chtěla bych třeba předplatné časopisu...hledám, ale nic jsem nenašla, neví někdo?Předem moc děkuji!

doplněno 05.03.15 10:00:

Ještě doplním, že toto číslo na SIM používám již řadu let a mám ho všude evidováno jako kontaktní banky, úřady, práce, škola-děti atd...) ale nevolám z něj, máme noé celorodinné výhodnější tarify s rámcovou smlouvou. Číslo však rušit nechci, protože mě pod ním mají uloženou přes 10 let všichni známí, kolegové, spolužáci atd...:(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 05.03.15 10:09
avatar

Dobrý den, mám podobný problém ... a to jsem si ještě kvůli pár nesrovnalostem s operátorem a placenými sms zablokoval platby třetím stranám.

Osobně uvažuji o variantě, že místo příspěvku na tříkrálovou sbírku pošlu pár DMS v dané výši... tak to asi na ten rok vyjde nastejno.

A tady je trochu starší článek, který se přímo O2 zabýval.. http://nearfield.cz/clanky/vy…-od-o2-jak-to-cele-funguje-66

případně (pokud nemáte dostatečně chytrý telefon) http://www.o2.cz/osobni/20328…i_sluzby/239036-m_platba.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 05.03.15 10:22

Měla jsem podobný problém. Jeden měsíc jsem se přemohla a začala z takového telefonu volat, abych vyčerpala kredit ( i když pro mne nevýhodně oproti druhému telefonu) a číslo jsem si přenesla k ČET mobilu. Za půl roku mám u ČEZu útratu 84,- Kč a dodones mi neposlali fakturu. Jen mi každý měsíc napíší SMS - úhradu neplaťte, přeneseno do dalšího měsíce. Prý až bude dluh dosahovat 100,- Kč, tak mi pošlou vyúčtování. Číslo mi zůstalo a odpadlo zbytečné dobíjení kreditu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.