Nejde mi registrace i tunes

Od: Datum: 18.01.15 18:31 odpovědí: 10 změna: 18.01.15 23:27

Dobrý večer, mám problém, koupil jsem si Iphone 6 a nejde mi udělat registraci na i tunes. Zadám tam číslo karet všechno ale potom to po mě chce nějaký enter cod. Nevíte jak se to dá udělat? A pokud to jde tak se zeptám dá se to udělat tak že bych tam nezadával nějak číslo karty? Předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jajajaj
Datum: 18.01.15 19:01

Pokud nechcete nakupovat hudbu na itunes a kupovat aplikace, tak tam číslo karty a všechny platební údaje zadávat nemusíte...jinak doporučuji si přečíst nějaké články na apple support...

Od: david93
Datum: 18.01.15 19:04

Děkuji za odpověd, ale pokud chci si stahnout třeba aplikaci banku GE tak se musím zaregistrovat jinak mě to dál nepustí zkoušel jsem to...

Datum: 18.01.15 19:09

Třeba tedka chci stahnout aplikaci GE kliknu na aps store a dole mám napsáno search a tam napišu GE a potom dám get instal a chce to po mě ID apple a když to tam dám tak tam dám svuj email a potom mám vyplnit kreditní kartu

Datum: 18.01.15 19:11
Datum: 18.01.15 19:13

Jsem asi fakt debil... Já se tam snažím vše vepsat a nejde mi to ať se snažím jak chci už se stím morduji od včera...

Datum: 18.01.15 19:24

hele kámo, zkus vše udělat znovu, krok za krokem... http://support.apple.com/cs-cz/HT2534

ukaž, že nejsi ten, kdo ma iphone a přitom jsi ho není schopen ani nastavit!

Datum: 18.01.15 19:38

Můžu se zeptat co to je Enter code?

Datum: 18.01.15 19:57

Dělám správný postup?

Datum: 18.01.15 21:15

Zkus se podívat na toto... http://support.apple.com/cs-cz/TS5366

Datum: 18.01.15 23:27

Probůh..viděl jsem dúchodce jak tím prošel za 3 minutky...

Zvol účet bez karty a je to...tu kartu tam můžeš kdykoli dodat a sand to prozatím tvé problémy vyřeší...

Na free appky nepotřebuješ creditku...

Jinak si to apple id vytvoř na PC a máš když něco nebudeš vědět ve vedlejším tabu si najdeš v goolu co jak a proč...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.