Láska z filmů a knih

Od: Datum: 18.01.15 08:07 odpovědí: 6 změna: 18.01.15 17:17
Ahoj, je mi 15 a mám takový divný dotaz. Právě čtu knihu od Lenky Laczové-prázdniny pro zaláskované. Zajímalo by mě jestli existuje ta láska,(romantika) která je třeba ve filmech, knihách atd.. Třeba jako Hvězdy nám nepřály. Nevím pořádně jak to nazvat, ale zajímalo by mě jestli tyhle dovíjaký příběhy jsou realita, nebo naivita.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.15 08:23
avatar

Ahoj, většinou je to jen pohádka, o které sníme. Je dost tragické, když někdo podlehne dojmu, že je to realita, protože pak ho všední vztahy neuspokojují a cítí se ošizen v životě o něco, co vlastně neexistuje. Smutným příkladem jsou manželky, které se vzdycháním sledují různé telenovely a čertí se na manžely, že se nechovají po deseti, dvaceti letech manželství jako ten José nebo Manuello, který přichází s kyticí růží, vlahým pohledem v očích, plných touhou a vymýšlí pořád nějaká romantická překvapení, nejlépe s únosem na druhý konec planety. :) Některé se dokonce kvůli tomu rozvedou a končí v tenatech různých hysteriků a podvodníků, kteří toto zdárně dovedou předstírat. Takové ženy můžeš často pozorovat i v bulváru. Střídají partnera za partnerem, nevědí, co by chtěly a všechno a každý je nudí, protože si myslí, že je nemiluje dost, když není ochoten v noci naráz odcestovat do Paříže, běžet jim pro růže a uvařit borůvkové knedlíky, krmit je, když fňukají v posteli ap. Je to dost tragédie. :)

Takže, románky si klidně přečti, ale, hlavně, nic takového nečekej v životě, takové věci se stávají jen občas, za život je to spíš pár krásných vzpomínek, které bys napočítala na prstech jedné ruky. Važ si jich a opatruj v sobě jako klenoty, protože jsou vzácné a neběžné. Ale nečekej, že to bude stále jako v těch románech a seriálech.

Jsi rozumná holka, že se nad tím zamýšlíš už v 15 a dobře tušíš, že takhle to v životě nefunguje. Některé ženy to neodhalí ani v padesáti. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vikina*
Datum: 18.01.15 10:48

Jak čtu odpovědi, tak vidím, že každý si myslí něco jiného. Asi nikdo nezná odpověď.

Datum: 18.01.15 08:26
avatar

Všechny příběhy plné lásky jsou pravdivé. Je jen otázkou času, jak dlouho taková láska vydrží. Někdy skoná. Někdy se přemění na hluboký, klidný vztah, plný pochopení a přátelství. Někdy se změní na nenávist. A co je nejhorší, někdy na lhostejnost. Všechny tyto stavy jsou dočasné. I ty se mohou změnit na úplně něco jiného. ;) Proto si važme každé chvilky lásky, nekažme si ji pochybami, podezíráním, hrubostí. Kdyby těch chvilek plných lásky nebylo, život by nestál vůbec za nic.

doplněno 18.01.15 08:57:

*hi* děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janplinto*
Datum: 18.01.15 08:50

Sakra...kdyby to šlo, dal bych bod. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.15 12:23
avatar

Laska je chemicka nerovnovaha v mozku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.15 17:17
avatar

jaký si to uděláš,takový to budeš mít,láska není jen o tom brát a očekávat,ale umět dávat...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.