Zkušenosti s mrknuti.cz

Od: Datum: 01.05.12 12:14 odpovědí: 33 změna: 01.03.13 13:51

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se seznamkou www.mrknuti.cz a zdali to nejsou podvodné stránky, které chtějí ze člověka jen vylákat peníze. Děkuji za odpověd.

administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.12 15:05

Podle mě, se snaží vylákat CASH z člověka a ještě zaspamují mailovou poštu!

Od: alexis
Datum: 01.05.12 16:37

A máte s tímto webem zkušenost? Nebo vaši známý? Jsou tam opravdu mraky různých lidí.

Od: ipkysan
Datum: 17.05.12 21:44

To by mě taky zajimalo co je to za stránky, na nic takového jsem se nelogoval a najednou mě začali chodit různé zprávy až podivuhodné, na to že tam nemám forku a nic. Kdo má zkušenosti at prosím písne.

Od: vvv
Datum: 24.05.12 10:10

Dle mých zkušeností se s největší pravděpodobností jedná o povodné stránky s jediným cílem - zaplatit.

Od: titarian
Datum: 26.06.12 20:15

Zdravim, ano jedna se o podvodne stranky, pouzivaji chytre udelane emaily bohužel i docela gramaticky a hlavne autenticky vypadajici. Jinak pokud se tam preci jen zkusmo prihlasite omezte podani udaju na uplne minimum a zvolte i radeji nahodne a pouzijte mail ktery neni vas hlavni. Nenechte se pripadne strasit nejakymi pravnimi recickami a vyhruzkami. Nic neplatte.

Pochybuji ze by z jejich s trany kdy doslo k nejake pravni akci a pokud ano, ja osobne tam vidim minimalne 2-3 pravni prohresky. Jako nedostatecne informace, podvodne prilakani do jejich seznamky pod rouskou klamne odpovedi za uziti bota. Coz by se i v jakemsi pripade dalo prehodnotit jako utok. Ale zase tak dalece nejsem znaly prava.

Ale jsou tam zrejme uz i chycene objeti, ale i tak tomu moc neverim. Neverim tomu ze jsem si tam psal s zivym clovekem.

Od: jachak
Datum: 01.07.12 12:56

No já tam našel jednu milenku, ale jinak podvod. Dokud nezměníte členství alespň na zlaté, furt někdo píše mrká, chce chatovat. Jakmile to změnite tak nic. Jedna holka mi tam ale vyšla, ale jak mi řekla je registrovaná na něčem jiným. Je to dost provázaný s několika dalšíma seznamkama.

Od: drak*
Datum: 13.07.12 18:52

Ahoj, je to podvod. Pokud mas jen trialni clenstvi tak ti porad chodi maily a chaty. Mas jen omezeny pocet odpovedi a napsani zprav. Kdyz to udelas tak s tebou komunikuji divky a chteji se setkat a uzit si. Bohuzel ti vyprsi pocet odpovedi a tudiz updatujes na zlate clenstvi a musis zaplatit. Jakmile se to stane tak uz si od tebe ty same holki co te predtim kontaktovali aniz by jsi jim ty psal uz neodpovi. Nejenom ze neodpovi, ale ani si neprectou od tebe zpravu. Pritom jsou tyto profily 24 hodin online. Nikdo mi nenamluvi ze kdyz se sama zena ozve a najde me a pise treba dvakrat jak se chce setkat a uzit si a pak kdyz zaplatim uz ani neprecte muj vzkaz, ze to neni podvod. Normalni clovek by si to precetl uz jen ze zvedavosti. Muj zaver je ze 95% profilu je fake a komunikuji s tebou nejaci lide co pro delaji s tim navodit zajem a aby jsi zaplatil. Take jsou tam mraky trialnich profil z tveho okoli, ja napsal asi 40ti a ani jedna si to ani neprecetla. Tyhle profily jsou uplne fake.Tech zbylych 5% jsou lide jako treba ja a tudiz je tam sance najit milenku jako prispevek vise. Je to podle me ale velka nahoda.

Od: spouter
Datum: 22.07.12 11:50

Mrknuti.cz, zhave-afery.cz, erotickykontakt.cz a všechny podobné seznamky jsou podvod. Boti posílají na maily fake zprávy s tím, že na těchto stránkách má dotyčná slečna fotku. jenže je třeba se zaregistrovat. Pak chodí další... tak jak bylo popsáno výše. Výborný je v tomto Erotickýkontak.cz, kde si člověk zaplatí měsíc vip přes mobil, ale to, že se toto členství obnovuje samovolně a odečítá kredit z mobilu měsíc co měsíc se nikde nedočtete. Členství je třeba zrušit osobně. Dal jsem si triální registraci na asi všechny co jsem našel a hle, slečny co stále píší maily jak to chtějí udělat jsou na všech serverech stejná. Stejné fotky, jen jiné údaje. Faktem ale je, že semtam člověk najde pravou ženskou, ale těch je jako šafránu.

Od: sheriff*
Datum: 02.09.12 11:51

Na lide.cz mívám inzerát, odpovídá mi na něj nějaká "peetruska", která má údajně na mrknuti.cz profil a chce, abych s ní komunikoval tam. Vždy ale pošle identický text, takže je to nejspíš bot. Je hodně serverů, kde bez placení nemůžeš nic (podle odpovědí výše možná právě tenhle), některý fungujou zadarmo, ale s určitým omezením převážně ohledně komfortu (třeba badoo, svým zbusobem i libimseti), některý jsou zcela zdarma (třeba lide.cz).

Od komerčních bych dal ruce pryč (už jen kvůli spamu, kterým se snaží lákat uživatele). Aby vydělali, jsou kolikrát schopný čehokoliv.

Od: robo
Datum: 04.09.12 16:59

Mám tu samou zkušenost s Peetruškou,právě včera psala,mají to dobře vymyšlené,je to podvod,doufám,že se nachytá mizivé procento lidí

Od: dveer
Datum: 11.10.12 15:02

jasne ze to jsou podvodne stranky.
dneska jsem do emailu dostal zpravu, od holky jmenem petra brachtova.pise: ahoj Treba se divis, kdo ti pise? Moje kamaradka mi na tebe dala kontakt -
chtela se seznamit po Internetu a ty jsi si padl do oka, jen uz si nasla
nekoho jineho. Pry vypadas jako uzasny chlap...
atd.. atpod. pak par slov jakoby o sobe a fotky ma pry na profilu na mrknuti.cz
dava vam to jinej smysl, nez spam reklamu na jejich stranky?
Pokud ma o mne zajem,a ma moji adresu,muze poslat fotky rovnou v majlu ne? Fakt, ze nezna zadne moje osobni udaje, svedci o Physhingu,pokusu podvodne mne ulovit,a nevyzadana reklama na v teto chvili uz zbytecnou seznamku..? pokud si uz piseme emaily,tak k cemu se seznamovat v seznamce?proc to chce?jakou tim ja ziskam vyhodu? a co ona? ja nic, a nekomu budou mesicne chodit my prachy za to, abysme si mohli posilat emaily, coz muzeme bezplatne uz ted?
V podminkach mrknuti.cz si pak prectes, ze registrace je sice zdarma,ale komunikovat s ostatnimi v seznamce muzes jen po zakoupeni clenstvi,kde zaroven musis souhlasit s automatickym mesicnim obnovenim platbeb.na osobnim profilu nesmis zverejnit zadnej html odkaz,ani proste nic.ani svy vlastni stranky,postovni ci jinou adresu, icQ.veskery reklamace,stiznosti a pravni veci lze resit pouze ve svycarsku.(a samozrejmne, ze v jejich urednim jazyce) zrovna tak i zruseni plateb ktere je mozne zrusit pouze zaslanim faxu na cislo ve svycarsku, emailova komunikace takzvane nemusi dojit, a mrknuti pak neni zodpovedne za skody vam zpusobene technickou chybou.Cesky receno to znamena toto.Registraci na mrknuti mate jen povinnost mesicne platit, pricemz seznamka prakticky za nic neruci.Ani za pravost profilu,dostupnost sluzeb apod.
muzou kdykoli kohokoli bez financni nahrady smazat,a stezovat si muzete u soudu ve svycarsku.Pokud vypovite sluzbu emailem,(a ten takzvane nedojde) musite platit dal.
de facto kupujete zajice v pytli,bez realny moznoti zruseni automatickeho obnoveni vasich plateb..stezovat si muzete ve svycarsku.. povezte mi uprimne, vam se to nezda jako podvod?
Od: loko*
Datum: 30.10.12 13:11

Zdravim, i já jsem se nachytal a varuji ostatní. peetruska mi taky poslala odkaz, že je na mrknutí, takže jsem si řek ( poté co jsem byl zpracován), že měsíční paušál pro jednou zaplatím ( kartou).Mail mi to zaplavilo stovkama fejků. Supr je, když po měsíci zjistíte, že vám ta firma odečetla z účtu za měsíc znova tu samou částku, následovala reklamace v bance a odhlášení z profilu.Dnes v mailu dopis s výhružkou, že na mě podají trestní oznámení pro podvod a chtějí zaplatit měs. paušál výlohy s reklamací banky. Má někdo právní povědomí, jestli je vůbec takovýto způsob podnikání legální a jak postupovat?

Datum: 30.10.12 16:26

Tento způsob podnikání je silně neetický, ale bohužel i legální. Jedinou možností jak se zbavit placení poplatků je zaslání žádosti o zrušení VIP členství (na každém podobném serveru se to může jmenovat jinak) a uhradit nedoplatky. Vzhledem k tomu, že každý "souhlasí" s podmínkami, jsou pravděpodobně poplatky soudně vymahatelné. Otázkou je, zda se bere registrace na podobném serveru jako právní akt. Na to by musel odpovědět erudovaný právník a i tak to bude nejspíše co právník, to jiný názor. To, že si po první platbě budou další platby strhávat sami je napsáno v provozních podmínkách. Ale je třeba hledat, samozřejmě je tato informace zastrčená, aby ji nikdo jen tak nenašel. Asi nejlepší cestou je neodpovídat na podobné maily, neplatit na podezřelých serverech. Ohledně seznámení mohu doporučit Amateri.cz, Seznamka.cz, nebo Badoo.cz, ale Badoo je placené. Nicméně se mi zdá, že zrovna badoo není jen dojná kráva. Každopádně hodně štěstí.

Od: najan
Datum: 27.11.12 13:27

Další pokus o lov - Veronika Chrástecká (chouchou@atlas.cz) tentorkát odkaz vede na ekontakty

Od: br
Datum: 29.11.12 10:15

Zdravím,včera jsem obdržel maila od Veronika Chrástecká (chouchou@atlas.cz), jedná se o seznámení s erotickým podtextem, a s odkazem na ekontakt, kde si můžu prohlédnout fotky dotyčné mladé studující ženy. Samozřéjmě fotky si prohlédnout nemůžu protože nejsem VIP členem. Požádal jsem veroniku o zaslání fotek na můj mail, tak jsem zvědavý jestli mi ještě někdy napíše

Od: br
Datum: 29.11.12 10:29

Přidám ještě znění textu pro pobavení :

Ahoj Ty!
Úplně náhodou jsem narazila na tvůj inzerát, jen moc nevím, zda je ještě aktuální? Tak nějak bych ráda přesně to, co jsi psal. Nevím, co se píše do odpovědi na inzerát, nikdy jsem žádnou nepsala (ani žádný inzerát) a je to asi jen zoufalý pokus ulevit si co nejrychleji to půjde a neřešit to, co bude pak. Takže pokud mi neodpovíš, pochopím to a nebudu tě dál otravovat.
Možná bych měla napsat něco o sobě - je mi 26 a studuji, zároveň u toho pracuji v čajovně, takže mám příjem i na to, abych bydlela v malilinkatém bytečku sama. Teda - do nedávna jsem tak sama nebydlela, ale borec si to v tomhle mém malém bytečku rozdával s jinou, když jsem byla ve škole. Doufám, že z toho chápeš, co chci. Žádný vztah. Nechci někomu věřit a zase se spálit. Ale taky mám své potřeby, žejo.
Takže ... je to na tobě. Celá se klepu, že jsem to fakt napsala!
Fotky jsem si ten večer, co jsem ho vyhodila dala naekontakty- mám tam nick "verunkaa" tak se podívej a oplátkou mi taky nějaké pošli, ano? :)
Uff, skoro se bojím to odelsat, tak ahoj!
Verča

Od: karelhdi
Datum: 04.12.12 14:08

přišlo mi to samý :D, tak to asi nebude úplně pravda

Od: bosik
Datum: 07.12.12 08:51

Došlo mi to taky pod nickem lucia, který tam není :D psal jsem jí i na chouchou@atlas.cz a nic, podle mne spam

Od: ralf
Datum: 14.12.12 10:41

Jo jo.Mě to taky přišlo.Patří se na to vyprdnout.Je to jen podvod,jak vylákat z lidí peníze.Seznamka jen na sex bez peněz v podstatě neexistuje.To je potřeba si uvědomit.

Od: milan83
Datum: 21.01.13 18:36

chouchou@atlas.cz? Tak ta vystupuje i pod jménem Magda Fialová. Nevím, kde na mně vzala kontakt, ale ozvala se s nabídkou s.e.x.u. Jelikož vidím, že ten robot, možná skutečná osoba, to rozjíždí všude, nehodlám reagovat. Ostatně přítulce by se to asi nelíbilo :)

Od: aut
Datum: 06.12.12 07:02

Ahoj Kocoure!

Narazila jsem na tvou adresu na seznamce, docela jsi mne zaujal, víš?Doufám, že ještě stále hledáš svlečnu? Pokud ano, tak myslím, že by to mohlo klapnout. Samosebou to závisí na vzájemných sympatiích,že ano?

Takže tady je návrh - napřed fotky, pak případné setkání a pokud to správně zajiskří, tak z toho setkání odejdeme k tobě. U mně to nejde, bydlím u rodičů :( Podotýkám, že hledám sex a ne vztah, ale co já vím, když se mi budeš moc líbit ... :)

Takže začínám - moje fotky najdeš naekontaktechpod nickem "Raketa"

Budu se těšit na odpověď,
pa Magda

A celé jméno Magda Fialová

a jen tak mimochodem trochu odbočím od tématu, máte někdo zaručenou stránku, kde hledat a uspět? Mně se to zatím ještě nepovedlo. Díky

Datum: 08.12.12 09:12

Zkus Badoo. Sice je to pro muže opět placené, ale za půlrok co tam jsem mi nepřišel jediný fake mail a ani jsem nenarazil na žádný fake profil. Přítomné dámy se mi jeví jako velmi reálné a dá se tam s celkem velkou pravděpodobností ulovit. Darling se jeví také dost seriozně, ale má nějaké mouchy. Třeba když zadám, aby mi to nabízelo nebo vyhledávalo jen profily v okolí 20ti km od mého bydliště, stejně mi to pořád cpe ženský 200km daleko ;o). Ale jinak také bez spamu a zatím i bez fake profilů. Ale opět placené.

Zdarma snad jedině Seznamka, nebo Amateri.

Od: mio
Datum: 15.12.12 00:57

Taky mi včera došel uplně stejný mailík,trošku jsem se chtěl podívat co je na tom pravdy a vidím že je to celé podvod.Snad se jim na to nikdo nenachytá.Všem tu hezký den.

Od: werewolf
Datum: 16.12.12 09:17

Zdarec borci
Tož neska mě došel tento mejl a to vůbec nevím, že bych někam nějakej inzerát dával...
Ahoj Ty!
Úplně náhodou jsem narazila na tvůj inzerát, jen moc nevím, zda je ještě aktuální? Tak
nějak bych ráda přesně to, co jsi psal. Nevím, co se píše do odpovědi na inzerát, nikdy
jsem žádnou nepsala (ani žádný inzerát) a je to asi jen zoufalý pokus ulevit si co
nejrychleji to půjde a neřešit to, co bude pak. Takže pokud mi neodpovíš, pochopím to a
nebudu tě dál otravovat. Možná bych měla napsat něco o sobě - je mi 26, studuji v Brně, zároveň u toho pracuji v
čajovně, takže mám příjem i na to, abych bydlela v malilinkatém bytečku sama. Teda - do
nedávna jsem tak sama nebydlela, ale borec si to v tomhle mém malém bytečku rozdával
s jinou, když jsem byla ve škole. Doufám, že z toho chápeš, co chci. Žádný vztah. Nechci
někomu věřit a zase se spálit. Ale taky mám své potřeby, žejo. Tak doufám, že alespoň
trošku vyhovuji tomu, co ty chceš. Takže ... je to na tobě. Celá se klepu, že jsem to fakt napsala!
Fotky jsem si ten večer, co jsem ho vyhodila dala na ekontaktech - mám tam nick "lucia" tak se podívej a oplátkou mi taky nějaké pošli, ano? :) Uff, skoro se bojím to odelsat, tak ahoj!
Lucka
Od: zdeneczek
Datum: 19.12.12 14:23

Ty jo, mne doslo uplne to stejny :)

Od: spmcz
Datum: 01.03.13 08:16

Před hodinou mě tohle taky nějakej buznochlap nacpal do emailu.

Hlavička zprávy:

Received: from mail.carabs.cz (mail.carabs.cz [89.185.248.169])
by email-smtpd-v3.ng.seznam.cz (Seznam SMTPD UNKNOWN@UNKNOWN) with ESMTP;
Fri, 01 Mar 2013 07:09:11 +0100 (CET)
Return-Path:
X-Virus-Scanned: Antivir & Antispam filter at mail.carabs.cz
X-Path-ID: 795
Received: from [192.168.133.91] (vpn-pc-66-107 [172.16.66.107])
(Authenticated sender: VPN-SMTP)
by carabs.cz (Postfix) with ESMTPA id 57C9E5FB638
for ; Fri, 01 Mar 2013 07:09:08 +0100 (CET)
Date: Fri, 01 Mar 2013 07:09:10 +0100 (CET)
To: můjemajl@seznam.cz
Subject: =?UTF-8?B?T2Rwb3bEm8SPIG5hIGluemVyw6F0IC4uLg==?=
MIME-Version: 1.0
Message-ID: <0B166185.F21B3C4@atlas.cz>
From: =?UTF-8?B?THVjaWEgS2HFoWlhcm92w6E=?=
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="-802865636909967707572312"
X-Smtpd: UNKNOWN@UNKNOWN
X-Session: 574
X-Country: CZ
X-Virus-Info:clean
X-Seznam-SPF:neutral
X-Seznam-DomainKeys:unknown
X-Spam-Bar:-
X-Spam-Status:score=-14.5

Od: empresario
Datum: 24.12.12 18:11

AHOJ VŠICHNI,TAKÉ MI DNES PŘIŠEL MAIL OD "FAKE" SLEČNY:-DMagda Fialová (chouchou@atlas.cz)Nazdárek :)Dnes 24. 12. 2012, 15:53:50Komu: empresario@seznam.czgAhoj Kocoure!Narazila jsem na tvou adresu na seznamce, docela jsi mne zaujal, víš? Doufám, že ještě stále hledáš svlečnu? Pokud ano, tak myslím, že by to mohlo klapnout. Samosebou to závisí na vzájemných sympatiích, že ano?Takže tady je návrh - napřed fotky, pak případné setkání a pokud to správně zajiskří, tak z toho setkání odejdeme k tobě. U mně to nejde, bydlím u rodičů :( Podotýkám, že hledám sex a ne vztah, ale co já vím, když se mi budeš moc líbit ... :)Takže začínám - moje fotky najdeš na ekontaktech pod nickem "Raketa"Budu se těšit na odpověď,pa Magda
Od: froulder
Datum: 29.12.12 20:29

Ahojte, to samé dnes:

Ahoj Kocoure!

Narazila jsem na tvou adresu na seznamce, docela jsi mne zaujal, víš? Doufám, že ještě stále hledáš svlečnu? Pokud ano, tak myslím, že by to mohlo klapnout. Samosebou to závisí na vzájemných sympatiích, že ano?

Takže tady je návrh - napřed fotky, pak případné setkání a pokud to správně zajiskří, tak z toho setkání odejdeme k tobě. U mně to nejde, bydlím u rodičů :( Podotýkám, že hledám sex a ne vztah, ale co já vím, když se mi budeš moc líbit ... :)

Takže začínám - moje fotky najdeš naekontaktechpod nickem "Raketa"

Budu se těšit na odpověď,
pa Magda

Od: kli
Datum: 04.01.13 07:20

chci se zeptat pokud se zrusi tel.karta,pak nebude zadne strhavani ani nic.bude to v poradku?

Datum: 04.01.13 08:10

Netřeba rušit kartu.

Stačí jim jen vypovědět VIP službu, což zabere pár minut. Už si nepamatuju kde to najdeš, ale vím, že se to hodně blbě hledá. Ostatně jako podmínky VIP služby o samoodečítání kreditu. Vyměnil jsem si s nima pár mailů v "justiční" rovině a mám takové podezření, že zrušení karty nestačí. Pokud tedy je tel. karta zcela anonymní, tak to problém není. V opačném případě je souhlas s podmínkami používání VIP značně zavazující a docela snadno soudně vymahatelný. Mají to ty svině hodně dobře vymyšlený.

Od: marks71*
Datum: 22.02.13 17:46

Tak jsem naletěl na tuhle seznamku Erotickykontakt. Poslal jsem sms platbu!Ted tady čtu že se ty peníze dal odečítaj,jak se to dá prosím zrušit?

Od: mave*
Datum: 17.02.13 01:56

Dobrý den.

Mám taky špatnou zkušenost. Zaplatil jsem VIP členství na "měsíc" a pak jsem zjistil, že peníze odchází vesele dal. Bloknul jsem kartu a požádal svoji banku o reklamaci plateb. Teď mi přišel email, že jsem 6,7a 8 měsíc využíval VIP členství neomezeně a oni teď moji bance vratili penize nazpatek, ale ja je mam co nejdřive uhradit jinač na mne bude podáno trestní oznámení pro podvod. Máto ale jeden háček. Platby, které jsem reklamoval byly zaúčtovány na mém účtě 11,12 a 1 měsíc. Moje banka při reklamaci zjišťuje zda platby byli záůčtovány oprávněně či nikoli.

Nechápu jednu věc, poku teda jsem využil služeb za které jsem měl zaplatit, tak proč vraceli peníze zpět na muj účet a teď je po mne zase požadují. Měsíce využívání služeb se neshodují s měsíci zaúčtování plateb. A další perlička v bodě jedenáct jejich záhadných podmínek je napsáno že v případě reklamací plateb a jejich kladném vyřízení, budou peníze navráceny ale jen část po odečteení nějakých poplatků.

Takže reklamaci jsem podal prostřednictvím mojí banky, oni ji kladně vyřídili tím, že mi vrátili peníze ale stejně je mám zaplatit.

Datum: 01.03.13 13:51

Chlapi a kluci, vy kocouři jedni! Snad se nebudete zlobit za to oslovení. Ale připadá mi opravdu divné, že dnešní kluci si neumějí normální cestou najít děvče a musí shánět nějaké seznamkové portály. Být pak zaspamovaní a ještě za to platit!

Seznamovala jsem se v době, kdy počítače ještě nebyly. Už jsem nežila naštěstí v době, kdy se dva setkali u studny, za žebřiňákem, nebo za keřem, když šla ráno dívka na trávu. To ne. Ale chodili jsme na tehdy populární Večerníky a jiné zábavy, mohli jsme se seznámit při odbíjené, která se hrála pokaždé v neděli odpoledne a jezdili k nám i přespolní hráči, scházeli jsme se jako mládež při nácviku Besedy, v létě u rybníka, nebo na kole, v zimě na běžkách. A to jsem opominula školu a dopravní prostředky. Hypochondři a lidé nad 60 pak čekárnu u lékaře.

Jste mladí a máte přece tolik možností. Zavřete tu bednu, vyrazte ven a uvidíte, že vám brzy nějaká pěkná děvčata přeběhnou přes cestu. Na netu je to buď samý podvod, nebo tam je už přebrané zboží, které se jinak seznámit neumí. A s tím se spokojíte?

A ještě za to platit? Vy jste mi ale nápadníci. *smich* Chou, chou - Jaga.

A až se seznámíte a dospěje to k svatbě, prosím o zaslání oznámení. Moje dobrá kamarádka je sbírá, má jich už hodně přes tisíc.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.