Vtipné výroky dětí

Od: Datum: 04.03.15 10:41 odpovědí: 21 změna: 05.03.15 09:04
avatar

Dobrý den, toto by Vás mohlo pobavit (na obrázek si klikněte - bude čitelnější). Zdravím!Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janplinto*
Datum: 04.03.15 10:46
Většinu těchto výroků napsali dospělí. ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.03.15 10:50
avatar

Dobrý den, souhlasím - někdo, kdo už umí psát, to zapsat musel. Ale, děti jsou schopné i takového uvažování. Zdravím!

Datum: 04.03.15 10:50
avatar

Bene,

ať tak či tak, spolehlivě mi to polechtalo bránici, díky a pěkný veselý den

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.03.15 10:59
avatar

Dobrý den, no, a o tom to je - polechtat si tu bránici a snad nad tím neuvažovat moc vážně. Zdravím!

Datum: 04.03.15 10:50
avatar

přidám dva vlastní od 5letého syna.

1) babička měla zpoždění a když nastoupila do auta zeptala se ho:
- ty bys mi ujel?
+ ano
- co by tomu řekl děda?
+ Konečně je pryč baba! *smich*

2) a jeden smutnější
- umřel děda od slepiček?
+ jj
- to je ale chudák...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.03.15 11:00
avatar

Dobrý den, jo jo - děti nejsou hloupé a (bohužel) i upřímné. Zdravím!

Datum: 04.03.15 11:10
avatar

Já si myslím, že to opravdu řekly děti. :-D Vnouček se chytal ke skoku z výšky. Říkam mu: Nespadni. Vteřinu zaváhal a pak z něho vypadlo: Já se znám a ty mě máš pod kontrolou. ;) A skočil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.15 12:42
avatar

Bojím se toho co kde pronese pětiletá vnučka, bylo mi strašně nedávno při pohřbu prababičky, trvala na tom, že se chce v kostele na prababičku podívat a do ticha kostela pronesla, ten kostel je celkem hezký ale ta prababička je strašně škaredá ale ta její motorka ta byla taky docela hezká a tu nám tady nechá?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aroff
Datum: 04.03.15 13:57

No nevím jesli je to vtipné, ale já se tomu v duchu usmívám pokaždé když si na to vzpomenu.

Před mnoha lety (dnes je té dívence už cca 30let) se sousedovi vnučky učily jezdit na kole. No učily ony to jakž takž zvládaly, jezdily bez přidržování , jen ta stabilita nabyla úplně dobrá.

Soused seděl před barákm na lavičce a sledoval jak vnučky na kolech "lítají" po ulici nahoru a dolu.Neustále na ně pokřikoval, aby jezdily pomaleji, dávaly pozor atd. Asi po necelé hodině tohot "upozorňování" ta mladší (tenkrát asi 5-6let), přišla k dědovi, sedla si mu na klín, chytla ho kolem krku a tím dětským hláskem mu povídá "dědoušku, aby ses z toho neposral" *smich* Vyskočila a mazala dranit na kole dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.03.15 14:13
avatar

Dobrý den, kolega také měl podobný zážitek. Šel se svým malým chlapečkem po ulici. Byla tam lavička a na ní seděly tři babky. Když je chlapeček míjel, tak ta jedna povídá: "To je hezký chlapeček. Co nám povíš?" Chlapeček se prý zastavil, podíval se na babku a pronesl: "Ho*no!" No, a kolega prý potom zrychlil krok. Zdravím!

Datum: 04.03.15 14:55
avatar

kolegyně jela v tramvaji podél Vltavy, kde zrovna bylo to dílo se vztyčeným prostředníčkem směrem k hradu. Vnuk se ptal dědy, co to znamená. Děda hned odpověděl, že je to politika. Chlapeček gesto replikoval a ukazoval na celou tramvaj. Zděšený děda se ho zeptal co to provádí. "Co by, dělám politiku!" *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aroff
Datum: 04.03.15 15:03

Jó dědi dokážou připravit někdy pořádný trapas. Já jsem koncem 80 a začátkem 90 let bydlel v paneláku. Bydlel jsem v předposledním patře. Pode mnou bydle starší kolega z práce,snad nevadí,že uvedeu jeho jméno, ono to stím bude souviset. Jmenoval se pan Tuček. Nade mnou lidé stejného věku.

Jednou přiletěla sousedka ze spodu, že jsme je vytopili. No na stropě byl flek asi 20cm v průměru. Já jsem vše prohlédl i dekl od vany jsem rozdělal, jestli neteče syfon a všude sucho. Takhle to fungovalo asi tři dny a několikrát za den. Nikdy jsem nemol nic najít. Když to bylo už po několikáté co jsem šel otevřít dveře, manželka se ptala, kdo to byl a já říkal, ale zase baba Tučková otravovala kvůli vodě.

Když zase zavrčel zvonek, 5 letý synátor letěl otevřít, než jsem tam došel, letěl zpátky a křičel " je tady bába Pantůčková a zase otravuje k vůli vodě".

No já rudej ona napěněná. To mě donutilo prolézt pořádně ty stoupačky, kde jsem zjistil, že v bytě nade mnou něco teče. Trubka od plynu byla mokrá od zhora a u mě dole v šachtě byla zabetonovaná a sousedům pode mnou se pak děla flek na stropě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klarahahnova*
Datum: 04.03.15 15:16

Celý my :D

Jinak když jsem byla malá tak jsem taky mlela...

Šly jsme do obchodu a já se pořád ptala na džus, mamka pořád říkala v obchodě a já když to řekla po milionté mamka řekla, že je v řiti a já byla už zticha. Přišly jsme do obchodu a já tam ten džusík vyděla a nahlas řekla, vidíš maminko? a ty sis myslela že je v řiti.

nebo mi jednou umřel děda a já viděla starou paní která se semnou dala do řeči. A protože mi říkali rodiče že umřel děda protože byl starý a nemocný tak jsem se paní zeptala, jestli je stará a ona že jo a říkám nemocná taky? Taky trošku tak jsem jí řekla že brzo umře :D

Nobylo to asi před deseti lety kdy sem byla opravdu malá, tak jsem řekla toto, zpočátku m ito přišla sranda že jsem řekla toto no ale už ani ne mimochodem, paní má dnes 80+ let...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.03.15 15:34
avatar

Dobrý den, děkuji všem za další hezké příběhy. Jo, dětičky - to je radost . Asi jako ten chlapeček, který pronesl na celou tramvaj větu: "Tati, když mně tu hračku nekoupíš, tak řeknu mamince, že doma čůráš do umývadla." Zdravím!

Datum: 04.03.15 15:42
avatar

Všichni jsme stáli v řadě a přáli druhé babičce. Starší vnouček jí vehementně třepal pravicí a říkal: Přeji ti zdraví, štěstí, ať tě nezlobíme, ať máš spoustu kamarádek. A ať ti žádná neumře. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.03.15 23:38
avatar

Dobrý den, ale, to je užitečné přáníčko - i když trochu drsnější. Zdravím!

Datum: 04.03.15 21:33

Ahoj. Různých hlášek dětí byla spousta. Ale občas vzpomenu na jednu. Jednou dávno, jsme ke svým dětem přivzali další dvě malé od známých a že je pohlídáme, aby rodiče mohli něco dělat. Jeli jsme z okrsního města domů a trošku jsem do kopce rozjel auto. Mělo se tam jet jako v obci a mě naměřili 72. Stavěli mě, trošku i prudili. V tom mi za mnou, z mého okénka, vykoukla zrzavá hlavička sousedovic kluka. A on tak bezelstně řekl. To máš strejdo radost, že tě zastavili? Ten chlap si až po tomhle jeho výstupu všiml, že mám auto plný dětí. Ještě mě chvíli peskoval a pak řekl, že mám svým dětem koupit velkou čokoládu. Samozřejmě, že mě ji ti zatracení haranti až domů připomínali. A žena mi taky moc nepomohla. Musel jsem se s nima a s ní stavit nakonec v cukrárně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 04.03.15 22:42
avatar

Beníku, u nás děti učíme, aby si věci, situace a problémy řešily samy, pokud na to stačí. Včera jsem ráno hledala v počítači obrázek, který jsem nutně potřebovala, už jsem vedle měla prvního sviště toho dne. Tak hledám, hledám a pro sebe si polohlasně nadávám "safra, kde ten obrázek je, vždyť tady byl a teď tady není... kam se ztratil?" A tu se mi za zády ozve pobavený hlásek:

"No to já nevím, paní učitelko, to si budete muset vyřešit sama." No prostě stěr jak sviňa od čtyřletého prcka *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 04.03.15 23:35
avatar

Dobrý den, no, když někdo učí děti samostatnosti, tak by měl být sám samostatný . Zdravím!

Datum: 05.03.15 07:18
avatar

Když jsem před lety učila v MŠ, přišel ráno do školky Honzík, oči navrch hlavy a hned mi běžel zvěstovat, co se u nich stalo.

"Paní učitelko, paní učitelko, našemu taťkovi vlezl do poklopce ježek!*smich*"

Měla jsem co dělat, abych zachovala vážnou tvář, v duchu jsem viděla pana H., jak mu tam rejdí ježek.

Teprve později jsem se dozvěděla, že rodině cosi chodilo na slepice. Tatínek tedy nalíčil SKLOPEC a ráno v něm byl chycený ježek. Ten malý rozumbrada neznal sklovo sklopec, tak si ho nahradil podobným. :-D Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.03.15 09:04
avatar

Nas maly na cely autobus prohlasil, jeee, tamhle jede carodejnice a ona to byla chudak jeptiska. No, nejdriv sjem mu vysvetlit co je jeptiska a potom, ze az bude chtit priste neco na verejnosti rict, tak potichu a primo me. Ted uz poznam, kdyz jdeme kolem nekoho, kdo ma hodne nadvahu, nebo podobne, ze se chysta neco rict, tak ho zarazim hned na zacatku :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.