Musím se zaregistrovat u iphone?

Od: Datum: 17.01.15 19:31 odpovědí: 1 změna: 17.01.15 21:56

Zdravím, mám problém, koupil jsem si Iphone a po mě to chce nějakou registraci to je jakou mám banku atd musím tohle vyplnit? Nedá se to nějak obejít? Jde mi o to že chci stahovat nějaké programy zdarma. Předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.15 21:56

Nemám sice iphone, ale registrací mám u různých služeb dost. Chcete-li si stahovat programy (i ty zdarma) tam, kde je stažení podmíněno registrací, musíte splnit požadavky poskytovatele služby a při registraci vyplnit všechna pole označená jako povinná.

Lidé neradi ztrácejí čas čtením podmínek poskytování služby/služeb, často tento krok berou jenom jako "zbytečnou formalitu". Doporučuji si podmínky před odsouhlasením podmínky pročíst. Registrací vyjadřujete souhlas s podmínkami (i kdybyste je nepročetl!).

Poměrně často (téměř všude) souhlasíte i se zasíláním "obchodních nabídek" a s poskytováním e-mailu "obchodním partnerům" (tedy třetím stranám).

Tento (míním poslední odstavec) souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to i v případě, že by Vás o možnosti odvolání poskytovatel neinformoval.

–––– Snad Vám to trochu pomůže, přestože nejde o zkušenost přímo s iphone.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.