Kartářka-jak to dělá

Od: Datum: 17.01.15 18:54 odpovědí: 43 změna: 05.01.17 17:42

Chci se zeptat,nevíte někdo,jak uhodnou kartářky osud?Chodím ke kartářce a vždy mi řekla pravdu,moje psychycké problémy,co se mi stalo a co se mi stane.Úplně trefí vše,jal je to možné?Existuje něco mezi nebem a zemí,co je nevysvětlitelné?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: qt
Datum: 17.01.15 18:59

Nic mezi nebem a zemí není. Zjisti si něco o cold reading, tuhle metodu vědomě či nevědomě tito šarlatáni a podvodníci používají. V podsatě to jsou psychologové.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukavka
Datum: 17.01.15 19:10

Jak může tedy například vědět,že mám problém s ledvinami,aniž bych se na to ptala? Tohle se nedá nikde vyčíst :)

Od: qt
Datum: 17.01.15 19:13

Co já vím, jak to dělají, třeba máte špatnou barvu. Ono se dá z člověka vyčíst hodně, navíc pokud spolupracuje. Nebo si myslíte, že existuje nějaká vesmírná energie, která způsobuje to, že určitým způsobem zamíchá kusy kartónu s nějakými obrázky?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.15 19:24
avatar
Třeba z očí se dá poznat astigmatizmus. I v patnácti.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.15 19:25
avatar

Pokud máte pod očima váčky, tak vám o problémech s ledvinami povím i bez karet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukava
Datum: 18.01.15 12:20

Mě ale neviděla,byla tam kamarádka,která se na mě ptala.Teď už k ní chodím,ale dříve ne a trefila vše.

Datum: 17.01.15 20:03
avatar

Sama píšete, "to se přece nedá nikde vyčíst". Ano nedá se to vyčíst, ale dá se to z Vás vytáhnout Vám nic neříkajícímu podotknutím, na které vy zareagujete, aniž si to uvědomíte. Někdy stačí jenom že se pohnete a podíváte se jinak. A ona už ví. Tohle se těžko vysvětluje, je to umění.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sofi*
Datum: 03.01.17 11:33
Jsem vycvičena body-psychoterapeutka a můžu vám zodpovědné říct, že odborník ani karty nepotřebuje, aby poznal z pohledu na vaše tělo, že máte problém s ledvinami. Mam karty ráda, otvírají komunikaci,když člověk důvěřuje, že existuje vyšší inteligence,než ta naše lidská, rozumové. Je ale velké umění s klientem o významem mluvit tak,aby sám rozuměl. Ma-li člověk potřebu zkoumat své jednání, může si s karta mi hrát i sám, je to fajn,ptze není negativní karta - všechny ukazují co překonat, kudy se dát, abychom žili spokojený naplněný život. Ať se vám daří bodypsychoterapeutka.cz
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.17 14:03
avatar

Já vám musím odporovat, v mládí jsem jednu navštivla, a našla ji náhodně a začala mi poovídat takové skutečnosti, tkeré momentáolně prožívám, že jsem z toho byla narosto vedle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.15 19:58
avatar

Je to dost jednoduché, jak píší rádci nade mnou. Pokud umí své "řemeslo", tak z Vás vytáhne úplně všechno způsobem, který si ani neuvědomíte. stačí nepatrný náznak z Vaší strany a ona ví, že trefila do černého a pak odpověď rozvine. A jestli k ní chodíte už delší dobu, což z Vaší otázky vyznívá, tak Vás má už dokonale "přečteného". To není tak složité vydedukovat co se Vám stane, když ví v čem se plácáte a jak reagujete. Pokud to není finančně přemrštěné, klidně k ní choďte dál, protože se mi zdá, že to potřebujete. Je to vlastně Váš psychoterapeut.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.15 20:01
avatar

Pochopitelně ale můžu umět více než obyčejný člověk. Nemusí umět věštit z karet, ale pomocí vidění aury se taky pozná spousta věcí a není to nic těžkého pro člověka co to umí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.15 20:06
avatar

Ano, kdo se tímto zabývá a studuje to, dokáže hodně. Je jich tedy hodně málo, ale existují. Samozřejmě je k tomu potřeba talent a schopnost výjimečně silné empatie. Musí se umět vcítit do člověka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 17.01.15 20:19

Jednou mi vykládala z karet kamarádka, která se to na mně učila - zaplatila si kurz a potřebovala cvičnou oběť.. Učila se na mně říkat mi s chladnou jistotou vážným vědoucím tajemným hlasem věci, jak koho kdy potkám atd., samozřejmě působila ještě strašně nejistě...kdybych ji neměla ráda, nikdy bych ty kydy neposlouchala. Samozřejmě když přijde ke kartářce emocionálně rozhozená ženská, která sama svému rozumu a své vlastní intuici nevěří, je jasné, že řeší výměnu chlapa, případně výměnu zaměstnání a je to pak čirá psychologie a manipulace.
Osobně bych ke kartářce nikdy nešla.

A pro osoby, které tak nějak nedrží pohromadě sami od sebe (a tyto hlavně podobné cesty vyhledávají), je to i nebezpečné - labilnějšího člověka může tzv. "vědma" předprogramovat - že se pak tomu člověku opravdu stane to, co ona řekla, neb ten duchovně nesvéprávný jedinec k tomu bude automaticky směřovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 18.01.15 12:04
avatar

Je to tak, kdo nedrží sám pohromadě, hledá odpovědi v kartách a může špatně skončit někde v ústavu. Nikdy bych ke kartářce nešla. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 17.01.15 20:48
avatar

Jak to dělá? Něco odhadne, něco si tipne a něco prostě platí všeobecně.

"Hrozí Vám finanční ztráta!", to může říct skoro každému, kdo k ní přijde. Když se pak nic nestane, nikomu to není divné (vždyť přece jen hrozila). Když ale náhodou někde necháte peněženku (třeba i v práci, kde by ji stejně nikdo nesebral), nebo vám namarkují špatně nákup, nebo Vám vypadne bankovka při placení (všimnete si toho a zvednete ji), nebo ..., tak to je hned potvrzení, že "Ta kartářka to věděla! Říkala mi to!".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.01.15 23:26
avatar

Vidím, že vám nikdo nevěří, což je pochopitelné. Já vám věřím, protože jsem u kartářky taky kdysi byl a taky dodnes nechápu. Věděla vše z mé minulosti, přítomnosti a budoucnost se taky plní Jak ta blízká, tak ta vzdálená. Dosti věcem jsem nevěnoval pozornost, až začaly přicházet, teprve jsem vzpomínal na její slova. No a to se nedá vyčíst ani podle barvy očí, pokožky nebo stavu peněženky. Znal jsem i dost astroložek, které se uměly dle místa a datumu narození dost orientovat, ale z toho spíše vyčetly povahu člověka, nadání nebo já nevím co, ale ne "konkrétní" záležitosti jako kartářka. Takže taky nechápu a šel jsem k ní právě z toho důvodu, že jsem podobně jako ostatní nevěřil, ze zvědavosti, což těm "nevěřícím" doporučuju.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.15 08:31
avatar

Stirečku, já právě byla u dvou. Přesně ty samé důvody, o kterých píšete. Mně teda neuhodla vůbec nic a mlela o nějakém chlapovi který na mne někde čeká a bla a bla. Nesmysl za nesmyslem. Když viděla, že se vůbec nechytá, protože se fakticky ani náhodou netrefila do toho, na co jsem ve skutečnosti intezivně myslela, tak byla čím dál tím víc nervóznější. No mně se chtělo nahlas smát. O té druhé ani nemá smysl psát. Ale šla bych určitě k paní Kludské, jenomže tak bohatá a známá nejsem, aby mne přijala. A co se astrologie týče, tak tam to je o něčem jiném, jako u numerologie a chiromancie. Tomu naprosto věřím. Jelikož mám poměrně dost času, tak jsem se tím začala trochu zabývat a fakticky jsem sama žasla, co všechno se dá vyčíst a jak to do sebe zapadá. Ale chce to dlouhé a opravdu hluboké studium.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukavka
Datum: 18.01.15 12:26

Ono záleží k jaké kartářce jdete,ta,ke které chodím je velice dobrá.Za hodinu bere 400 Kč.

Datum: 18.01.15 15:18
avatar
Suzy výše píšete, ze si to z vás kartářka vytáhne, ze si vás přečte, ale to není u normální kartarky pravda. Nic z vás nevytahuje. Já nechal emoce venku za dverma, pozdravil jsem, akorát se ptala, jaký si dám čaj či kafe. Pak jsem ji nechal mluvit více než hodinu, na nic jsem neodpovídal, na nic nereagoval. Jen si rozdávala karty, vysvetlovala, co která znamená a vše perfektně zapadalo. I kdyby, podle emoci nejde poznat, kolik mám děti, jakého pohlaví, v jakém věku či zaměřením oboru, který studují. Jak mohla vědět, že sám odejdu ze zaměstnání a budu doma? Což se do roka potvrdilo, navíc sama řekla, ze si najdu práci spojenou s cestováním, kterou jsem rozhodně nechtěl dál dělat, jelikož jsem dennodenně jezdil víc nez deset let, opět se potvrdilo a jezdil jsem daleko víc nez předtím, doma jsem byl jednou za čas a to byla práce, kterou jsem dělat nechtěl, protože jsem z ní odesel... A ty rodinné záležitosti tady rozhodně zveřejňovat nebudu, ale bylo to tak. Jasně, sama řekla, ze člověk může řídit svůj osud a svou vůli může ovlivnit další vývoj života, takže je to na každém z nás, ale některé kroky člověk nemůže ovlivnit, ať uz se rozhodne jakkoliv. Byl jsem tam déle nez hodinu, pak jsme si povídali, chtěla stovku, ale říkám je to odhadem 12 let, co jsem tam byl. Takže si nemyslím, že by to dělala pro peníze. Takových falešných kartarek je dost a i v te době jich bylo, které o tom neměli páru a chtěli si jen vydělat, což nakonec sama potvrdila.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 18.01.15 15:29
avatar

"stireček", je škoda, že jste se jí pak při tom povídání nezeptal, jak takové věci ví a zná. Je obdivuhodné, že si lidé nechají vyložit karty, pak se jim ty věci i snad splní, ale nikdy se nezeptají, kde ty informace kartářka získá. V kartách je jen pár obrázků, ale není tam věk dětí ani druh zaměstnání a ani jiné podrobnosti ze života, které pak kartářka tvrdí. Jakým způsobem z těch karetních obrázků sestaví hodinový proslov života. Příště se jí zeptejte, jak zrovna ty obrázky, které jste si vybral, znamenají to, co říká. Přece další člověk má k dispozici zase jen ty samé karty. Jak těch pár stejných karet vytvoří životy tisícovkám lidí? Ať kartářka prozradí, kde to bere, ať se svěří, jde přece o Váš život... Já bych ke kartářce nikdy nešla. - pt


doplněno 05.01.17 12:35:

"lucie", to jste mně docela překvapila, že je dětské se ptát kartářky, jak to dělá. Mně to dětské nepřijde, já se ptám vždycky, když mně není něco jasné a nejen, když mám podepsat například pojišťovací smlouvu...*klik*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.15 16:16
avatar

Myslím,že tam lidé nechodí aby se ptali jak to dělá.-)To dělají jen malé děti,když jdou na kouzelníka,tak jediné co je zajíma ,je jak to dělá.

Mám jen pozitivní zkušenost,vzala mě k ní známá do jiného města,věděla jak minulost,tak přítomnost,co se dělo během studia,rodinné vztahy-perfektní i že mám dva bratry a jaký který je,charakteristiku každého rodiče a budoucnost-zatím se vše plní.Mluvila o muži"mých snů"jaký bude,jak je na tom(vztahy,finance,práce..)a já byla tenkrát sama,opušťená a nikde nechodila,nebylo ani kde na něj narazit...a opravdu se objevil,přesně to sedělo a bylo to fakt nečekané.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.15 17:15
avatar
Však jsem se ji ptal, potom jsme si normálně povídali. Předtím jsem nic neříkal, abych ji neovlivnil, ani ona sama se na nic neptala, jen četla z karet. Každá karta, barva, tvar něco znamená a z těch kombinaci se toho da vyčíst hodně. Pro někoho, kdo to umí... No a taky jsem říkal nikdy, ze me tam nikdo nedostane, prostě zvědavost. No a taky mi řekla, ze budu po čtyřicítce bohatý, jiná astrolozka zas tvrdila opak. Nevím zda myslela citově nebo finančně, ale to uz je jedno, mám všeho dost.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kartarinka
Datum: 18.01.15 12:10

Já jsem taky kartářka. Karty se dají naučit, ale umění je kouknout na člověka a všechno o něm říct. Já jsem se s tim už naoridla - šáhla jsem na mamku - přestala jí bolet hlava.. a podobné. Čím jsem byla straší, tak jsem víc dokázala. Teď jdu po ulici a říkám si jestli mám tý paní říct že je jí muž nevěrný, nebo ne :D Ale radši jsem sticha...

Prostě za to nemůžu... vidím do lidí... a lidi se mě proto bojí a nemám kamarády... jenom suprovou rodinu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukavka
Datum: 18.01.15 12:27

Tak to se vás trochu bojím i já :D Takovou vlastnost bych také chtěla mít,ale zase někdy je dobré raději nic nevědět :).

Datum: 18.01.15 16:22
avatar

A to ja rikam celou dobu. Je kartarka, ktera se naucila cist karty a precetla ucebnici psychologie a pak je kartarka, ktera umi pouzivat neco, cemu obycejny clovek neveri. A takovemu se to tezko vsvetluje

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukavka
Datum: 19.01.15 19:32

Dobře,děkuji. :)

Od: pt®
Datum: 03.01.17 14:34
avatar

"kartarinka", jedině Vy sama dobře víte, jak to s Váma je. Vaše slova: "Teď jdu po ulici a říkám si jestli mám tý paní říct že je jí muž nevěrný, nebo ne :D Ale radši jsem sticha..." Uvědomujete si, že svými žvásty můžete té paní udělat rozvrat rodiny? Někdo dokáže být hodně škodolibý, jen aby na sebe upozornil a je mu šuma fuk, jaké následky z toho budou. Teď si představte, že se setkáte s někým, kdo dobře vidí do Vás, co jste zač? To by možná bylo počteníčko...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 20.01.15 10:47

Já byla akorát u jedné kartářky. Doma měla kočku, želvy a bordel. Připadalo mi, že docela dobře typla, co mě trápí. Řekla mi, že potám lásku na dovolené. Tak jsem jela sama na dovolenou do Itálie a čekala. Zrovna si ke mě přisedl docela sympatický Rakušan. Ale on mluvil a německy a anglicky moc neuměl, tak jsme si neměli co říct a nic nebylo. Jinak dovolená pak už nebyla. Je to několik let a od té doby jsem u kartářky nebyla. A ani to neplánuju.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.15 21:59
avatar

Musí to být kartářka/věštkyně, která se tím opravdu zabývá a perfektně to všechno umí. Jsem vcelku realistický člověk, ale tomuhle nejde nevěřit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sofi*
Datum: 03.01.17 11:52
A ještě neco: karty výkladem pro sebe už 22 let a NIKDY se nepletou. Vím, že musím být před výkladem "prazdna", "cista", aby mým telem/srdcem energie proudila nezaujatě. Stalo se mi před 12 lety,ze mi kartářka vložila a řekla přesně co mám dělat. Strašně jsem se naštvala a kvůli "vestbe",kt jsem nerozuměla, bojovala proti celých 12 let,až mě život donutil udělat, co mi řekla. ..proto je dobré po výkladu a při něm spolupracovat: dobrý hluboce empatickou člověk vám pomůže vidět to dobre,co získáte, nechate-li se vést vyšším principem - pomůže vám umět si to představit. Ptze už v sobě vše máte. Radost i klid a potenciál k vyrovnanosti v životě. Bodyterapeutka.cz
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 03.01.17 14:45
avatar

"sofi", Vy si tedy fandíte. Zrovna včera byla v TV zpráva, jak jedna "šikovná" kartářka, obrala starého pána o velké peníze, o milión korun. Chtěl vyvěštit čísla, která padnou myslím ve sportce. A kartářka slibovala, povídala ty své žvásty až z pána vymámila tolik peněz a nyní je z toho žaloba na kartářku pro podvod. Takže pokud jsou takové kartářky výborné věštkyně, musely by všechny loterie vyhrávat a mít peníze v kapse. Jenže tomu tak není. A to jen jeden z důvodů, proč bych nikdy ke kartářce nešla...:-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidc
Datum: 03.01.17 13:48

Prostě to jsou lidi, co umí dobře odhadnout jiné a pracovat i s mrknutím oka. Každý má něco na co reaguje a jakmile to taková osoba zjistí, tak to trochu otestuje a pak následně vás díky tomu "ovládá", protože předem ví, jak zareagujete. Je to ale opravdu složité dosáhnout takové "magie", aby jste správně zjistila, jak někdo na něco reaguje. Může to být něco zřejmého jako mnutí rukou nebo tak, ale může to být také jen pouhá maličkost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ptneprihlasena
Datum: 03.01.17 15:11

"davidc", tak moc bych ty kartářky nepřeceňovala. Když kouknete někdy na TV, kdo tam věští, tak to je vážně na pováženou...:-D


doplněno 03.01.17 21:13:

Abych mohla napsat příspěvek, musela jsem být nepřihlášená, jelikož jsem již vyčerpala počet možných odpovědí. Když kouknu, co se skrývá pod otazníky, nestačím se divit, co čtu...*plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.17 21:39
avatar

Jako ve všem, jsou kartářky dobré, i ty, co si na ně hrají a přilepšují si důvěrou lidí. Je to vidět i v televizi. Kolik z nich je fakt dobrých? Pár ano. Prostě dobré kartářky existují, stejně jako dobří léčitelé, kteří Vám určí přesnou diagnózu na dálku. A kdo tomu nevěří, nebo se vysmívá těm, co už to vědí, tak určitě nikdy nepracoval duchovně, nepoznal proudění energií, nezkusil kvalitní meditaci, nebo kvantové léčení. Je spíš smutný, když se člověk nesměje spíš své neznalostia bez osobní zkušenosti shazuje lidi, kteří hledají pravdu, nbebo ty, kteří dovedou to, o čem on ani netuší, že existuje. Ale každý má právo na svůj názor. (Mimochodem, jde právě o průtok energie, napojení na universum, Akášu, nebo i podvědomí).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ptneprihlasena
Datum: 03.01.17 21:50

"blešík", vím, že je to těžké vysvětlovat, jaký je rozdíl, věřit kartářům, věštcům, léčitelům, reikistům, homeopatům a podobně, když opravdu lidem od bolesti uleví. Jde o to, odkud čerpají energii, z jakého zdroje. Ale právě, pokud to lidé neznají, nevědí, tak jsou schopni naletět a uvěřit. *plac* Není marné jedno přísloví "důvěřuj, ale prověřuj", je to na každém, na jeho svobodné vůli, asi tak. Mějte se hezky... :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.17 01:08
avatar

pt - Souhlasím, že je to na svob. vůli každého, ale je třeba lidi varovat před tím, aby někomu nenaletěli, ne aby nevěřili, že to funguje. Taky se mějte hezky. Nejsem lakomá, ale sluníčky zatím nevládnu, ač jsou roztomilá, ještě jsem to nezkusila. Posílám virtuální tři...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.17 01:00
avatar

Narazila jsem, dodatečně, na článek, který to krásně vysvětluje. http://duchovna-veda.webnode.…kladne-pojmy-ezoteriky/akasa/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: duch
Datum: 05.01.17 08:52

Na to, jsk to "věškyně" dělají je jasná odpověď v "Novém zákoně" - Skutky apoštolů - 16. kapitola, verše 16 až 19.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kartarka
Datum: 05.01.17 13:11

Je nutno počítat s tím, že ne vždy se to povede. I kartářka se může mýlit. Záleží na konstalací hvězd. Například v Hradci Králové se kartářka nabídla jednomu důchodci, že mu uhádne čísla do sportky. Měl snad vyhrát jackpot snad 92 melounů. Důchodce ji dal 800 000 Kč a nepovedlo se.

Věřím, že příště se to povede. Nevím proč se jí to nepovedlo, ale tvrdila, že její odměna nebyla úměrná předpokládané výhře. A má pravdu. Vždyť to bylo sotva 1%.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: davidc
Datum: 05.01.17 14:45

Tak už jen kdyby mi řekla, že "uhádne", tak bych to nedělal :D tam z toho číší negativita. Když už máš něco takového (dar, um, logické myšlení (takově soutěže mají opakující se logaritmus), tak to víš a ne že hádáš..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 05.01.17 13:52
avatar

V první řadě dobrá kartářka nikdy nehádá a už vůbec ne osud.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.17 14:52
avatar

Nikdo nedokáže zajistit člověku výhru, pouze zvýšenou pravděpodobnost. To by byly všechny dobré kartářky v balíku a vlastně všichni, kdo to s podobnými záležitostmi umí. Byla to jasná podvodnice a zlodějka, o takových ani nemá cenu se tu zmiňovat. Všichni víme, že existují a to ve všech profesích.


doplněno 05.01.17 17:42:

Rozhodně ne na počkání.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.