Kartářka-jak to dělá

Od: Datum: 17.01.15 18:54 odpovědí: 26 změna: 20.01.15 21:59

Chci se zeptat,nevíte někdo,jak uhodnou kartářky osud?Chodím ke kartářce a vždy mi řekla pravdu,moje psychycké problémy,co se mi stalo a co se mi stane.Úplně trefí vše,jal je to možné?Existuje něco mezi nebem a zemí,co je nevysvětlitelné?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: qt
Datum: 17.01.15 18:59

Nic mezi nebem a zemí není. Zjisti si něco o cold reading, tuhle metodu vědomě či nevědomě tito šarlatáni a podvodníci používají. V podsatě to jsou psychologové.

Od: lukavka
Datum: 17.01.15 19:10

Jak může tedy například vědět,že mám problém s ledvinami,aniž bych se na to ptala? Tohle se nedá nikde vyčíst :)

Od: qt
Datum: 17.01.15 19:13

Co já vím, jak to dělají, třeba máte špatnou barvu. Ono se dá z člověka vyčíst hodně, navíc pokud spolupracuje. Nebo si myslíte, že existuje nějaká vesmírná energie, která způsobuje to, že určitým způsobem zamíchá kusy kartónu s nějakými obrázky?

Datum: 17.01.15 19:24
avatar
Třeba z očí se dá poznat astigmatizmus. I v patnácti.
Datum: 17.01.15 19:25
avatar

Pokud máte pod očima váčky, tak vám o problémech s ledvinami povím i bez karet.

Od: lukava
Datum: 18.01.15 12:20

Mě ale neviděla,byla tam kamarádka,která se na mě ptala.Teď už k ní chodím,ale dříve ne a trefila vše.

Datum: 17.01.15 20:03
avatar

Sama píšete, "to se přece nedá nikde vyčíst". Ano nedá se to vyčíst, ale dá se to z Vás vytáhnout Vám nic neříkajícímu podotknutím, na které vy zareagujete, aniž si to uvědomíte. Někdy stačí jenom že se pohnete a podíváte se jinak. A ona už ví. Tohle se těžko vysvětluje, je to umění.

Datum: 17.01.15 19:58
avatar

Je to dost jednoduché, jak píší rádci nade mnou. Pokud umí své "řemeslo", tak z Vás vytáhne úplně všechno způsobem, který si ani neuvědomíte. stačí nepatrný náznak z Vaší strany a ona ví, že trefila do černého a pak odpověď rozvine. A jestli k ní chodíte už delší dobu, což z Vaší otázky vyznívá, tak Vás má už dokonale "přečteného". To není tak složité vydedukovat co se Vám stane, když ví v čem se plácáte a jak reagujete. Pokud to není finančně přemrštěné, klidně k ní choďte dál, protože se mi zdá, že to potřebujete. Je to vlastně Váš psychoterapeut.

Datum: 17.01.15 20:01
avatar

Pochopitelně ale můžu umět více než obyčejný člověk. Nemusí umět věštit z karet, ale pomocí vidění aury se taky pozná spousta věcí a není to nic těžkého pro člověka co to umí.

Datum: 17.01.15 20:06
avatar

Ano, kdo se tímto zabývá a studuje to, dokáže hodně. Je jich tedy hodně málo, ale existují. Samozřejmě je k tomu potřeba talent a schopnost výjimečně silné empatie. Musí se umět vcítit do člověka.

Datum: 17.01.15 20:19
avatar

Jednou mi vykládala z karet kamarádka, která se to na mně učila - zaplatila si kurz a potřebovala cvičnou oběť.. Učila se na mně říkat mi s chladnou jistotou vážným vědoucím tajemným hlasem věci, jak koho kdy potkám atd., samozřejmě působila ještě strašně nejistě...kdybych ji neměla ráda, nikdy bych ty kydy neposlouchala. Samozřejmě když přijde ke kartářce emocionálně rozhozená ženská, která sama svému rozumu a své vlastní intuici nevěří, je jasné, že řeší výměnu chlapa, případně výměnu zaměstnání a je to pak čirá psychologie a manipulace.
Osobně bych ke kartářce nikdy nešla.

A pro osoby, které tak nějak nedrží pohromadě sami od sebe (a tyto hlavně podobné cesty vyhledávají), je to i nebezpečné - labilnějšího člověka může tzv. "vědma" předprogramovat - že se pak tomu člověku opravdu stane to, co ona řekla, neb ten duchovně nesvéprávný jedinec k tomu bude automaticky směřovat.

Od: pt®
Datum: 18.01.15 12:04
avatar

Je to tak, kdo nedrží sám pohromadě, hledá odpovědi v kartách a může špatně skončit někde v ústavu. Nikdy bych ke kartářce nešla. - pt

Od: hm®
Datum: 17.01.15 20:48
avatar

Jak to dělá? Něco odhadne, něco si tipne a něco prostě platí všeobecně.

"Hrozí Vám finanční ztráta!", to může říct skoro každému, kdo k ní přijde. Když se pak nic nestane, nikomu to není divné (vždyť přece jen hrozila). Když ale náhodou někde necháte peněženku (třeba i v práci, kde by ji stejně nikdo nesebral), nebo vám namarkují špatně nákup, nebo Vám vypadne bankovka při placení (všimnete si toho a zvednete ji), nebo ..., tak to je hned potvrzení, že "Ta kartářka to věděla! Říkala mi to!".

Datum: 17.01.15 23:26
avatar

Vidím, že vám nikdo nevěří, což je pochopitelné. Já vám věřím, protože jsem u kartářky taky kdysi byl a taky dodnes nechápu. Věděla vše z mé minulosti, přítomnosti a budoucnost se taky plní Jak ta blízká, tak ta vzdálená. Dosti věcem jsem nevěnoval pozornost, až začaly přicházet, teprve jsem vzpomínal na její slova. No a to se nedá vyčíst ani podle barvy očí, pokožky nebo stavu peněženky. Znal jsem i dost astroložek, které se uměly dle místa a datumu narození dost orientovat, ale z toho spíše vyčetly povahu člověka, nadání nebo já nevím co, ale ne "konkrétní" záležitosti jako kartářka. Takže taky nechápu a šel jsem k ní právě z toho důvodu, že jsem podobně jako ostatní nevěřil, ze zvědavosti, což těm "nevěřícím" doporučuju.

Datum: 18.01.15 08:31
avatar

Stirečku, já právě byla u dvou. Přesně ty samé důvody, o kterých píšete. Mně teda neuhodla vůbec nic a mlela o nějakém chlapovi který na mne někde čeká a bla a bla. Nesmysl za nesmyslem. Když viděla, že se vůbec nechytá, protože se fakticky ani náhodou netrefila do toho, na co jsem ve skutečnosti intezivně myslela, tak byla čím dál tím víc nervóznější. No mně se chtělo nahlas smát. O té druhé ani nemá smysl psát. Ale šla bych určitě k paní Kludské, jenomže tak bohatá a známá nejsem, aby mne přijala. A co se astrologie týče, tak tam to je o něčem jiném, jako u numerologie a chiromancie. Tomu naprosto věřím. Jelikož mám poměrně dost času, tak jsem se tím začala trochu zabývat a fakticky jsem sama žasla, co všechno se dá vyčíst a jak to do sebe zapadá. Ale chce to dlouhé a opravdu hluboké studium.

Od: lukavka
Datum: 18.01.15 12:26

Ono záleží k jaké kartářce jdete,ta,ke které chodím je velice dobrá.Za hodinu bere 400 Kč.

Datum: 18.01.15 15:18
avatar
Suzy výše píšete, ze si to z vás kartářka vytáhne, ze si vás přečte, ale to není u normální kartarky pravda. Nic z vás nevytahuje. Já nechal emoce venku za dverma, pozdravil jsem, akorát se ptala, jaký si dám čaj či kafe. Pak jsem ji nechal mluvit více než hodinu, na nic jsem neodpovídal, na nic nereagoval. Jen si rozdávala karty, vysvetlovala, co která znamená a vše perfektně zapadalo. I kdyby, podle emoci nejde poznat, kolik mám děti, jakého pohlaví, v jakém věku či zaměřením oboru, který studují. Jak mohla vědět, že sám odejdu ze zaměstnání a budu doma? Což se do roka potvrdilo, navíc sama řekla, ze si najdu práci spojenou s cestováním, kterou jsem rozhodně nechtěl dál dělat, jelikož jsem dennodenně jezdil víc nez deset let, opět se potvrdilo a jezdil jsem daleko víc nez předtím, doma jsem byl jednou za čas a to byla práce, kterou jsem dělat nechtěl, protože jsem z ní odesel... A ty rodinné záležitosti tady rozhodně zveřejňovat nebudu, ale bylo to tak. Jasně, sama řekla, ze člověk může řídit svůj osud a svou vůli může ovlivnit další vývoj života, takže je to na každém z nás, ale některé kroky člověk nemůže ovlivnit, ať uz se rozhodne jakkoliv. Byl jsem tam déle nez hodinu, pak jsme si povídali, chtěla stovku, ale říkám je to odhadem 12 let, co jsem tam byl. Takže si nemyslím, že by to dělala pro peníze. Takových falešných kartarek je dost a i v te době jich bylo, které o tom neměli páru a chtěli si jen vydělat, což nakonec sama potvrdila.
Od: pt®
Datum: 18.01.15 15:29
avatar

"stireček", je škoda, že jste se jí pak při tom povídání nezeptal, jak takové věci ví a zná. Je obdivuhodné, že si lidé nechají vyložit karty, pak se jim ty věci i snad splní, ale nikdy se nezeptají, kde ty informace kartářka získá. V kartách je jen pár obrázků, ale není tam věk dětí ani druh zaměstnání a ani jiné podrobnosti ze života, které pak kartářka tvrdí. Jakým způsobem z těch karetních obrázků sestaví hodinový proslov života. Příště se jí zeptejte, jak zrovna ty obrázky, které jste si vybral, znamenají to, co říká. Přece další člověk má k dispozici zase jen ty samé karty. Jak těch pár stejných karet vytvoří životy tisícovkám lidí? Ať kartářka prozradí, kde to bere, ať se svěří, jde přece o Váš život... Já bych ke kartářce nikdy nešla. - pt

Datum: 18.01.15 16:16
avatar

Myslím,že tam lidé nechodí aby se ptali jak to dělá.-)To dělají jen malé děti,když jdou na kouzelníka,tak jediné co je zajíma ,je jak to dělá.

Mám jen pozitivní zkušenost,vzala mě k ní známá do jiného města,věděla jak minulost,tak přítomnost,co se dělo během studia,rodinné vztahy-perfektní i že mám dva bratry a jaký který je,charakteristiku každého rodiče a budoucnost-zatím se vše plní.Mluvila o muži"mých snů"jaký bude,jak je na tom(vztahy,finance,práce..)a já byla tenkrát sama,opušťená a nikde nechodila,nebylo ani kde na něj narazit...a opravdu se objevil,přesně to sedělo a bylo to fakt nečekané.

Datum: 18.01.15 17:15
avatar
Však jsem se ji ptal, potom jsme si normálně povídali. Předtím jsem nic neříkal, abych ji neovlivnil, ani ona sama se na nic neptala, jen četla z karet. Každá karta, barva, tvar něco znamená a z těch kombinaci se toho da vyčíst hodně. Pro někoho, kdo to umí... No a taky jsem říkal nikdy, ze me tam nikdo nedostane, prostě zvědavost. No a taky mi řekla, ze budu po čtyřicítce bohatý, jiná astrolozka zas tvrdila opak. Nevím zda myslela citově nebo finančně, ale to uz je jedno, mám všeho dost.
Od: kartarinka
Datum: 18.01.15 12:10

Já jsem taky kartářka. Karty se dají naučit, ale umění je kouknout na člověka a všechno o něm říct. Já jsem se s tim už naoridla - šáhla jsem na mamku - přestala jí bolet hlava.. a podobné. Čím jsem byla straší, tak jsem víc dokázala. Teď jdu po ulici a říkám si jestli mám tý paní říct že je jí muž nevěrný, nebo ne :D Ale radši jsem sticha...

Prostě za to nemůžu... vidím do lidí... a lidi se mě proto bojí a nemám kamarády... jenom suprovou rodinu :)

Od: lukavka
Datum: 18.01.15 12:27

Tak to se vás trochu bojím i já :D Takovou vlastnost bych také chtěla mít,ale zase někdy je dobré raději nic nevědět :).

 

Datum: 18.01.15 16:22
avatar

A to ja rikam celou dobu. Je kartarka, ktera se naucila cist karty a precetla ucebnici psychologie a pak je kartarka, ktera umi pouzivat neco, cemu obycejny clovek neveri. A takovemu se to tezko vsvetluje

Od: lukavka
Datum: 19.01.15 19:32

Dobře,děkuji. :)

Od: nikc®
Datum: 20.01.15 10:47

Já byla akorát u jedné kartářky. Doma měla kočku, želvy a bordel. Připadalo mi, že docela dobře typla, co mě trápí. Řekla mi, že potám lásku na dovolené. Tak jsem jela sama na dovolenou do Itálie a čekala. Zrovna si ke mě přisedl docela sympatický Rakušan. Ale on mluvil a německy a anglicky moc neuměl, tak jsme si neměli co říct a nic nebylo. Jinak dovolená pak už nebyla. Je to několik let a od té doby jsem u kartářky nebyla. A ani to neplánuju.

Datum: 20.01.15 21:59
avatar

Musí to být kartářka/věštkyně, která se tím opravdu zabývá a perfektně to všechno umí. Jsem vcelku realistický člověk, ale tomuhle nejde nevěřit.

 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.