Kam o víkendu jít?

Od: Datum: 17.01.15 14:00 odpovědí: 2 změna: 17.01.15 16:53

Potřeboval bych se na odpoledne někam zdekovat. Nejlépe někam, kde by byl trochu klid a já si mohl číst knižku, nebo prostě studovat. Kam ale jít, když jsou knihovny zavřené. Nechci chodit někam do kavárny a sedět tam takzvaně na sucho. Asi mi neporadíte, ale stejně jsem to zkusil :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.15 14:07
avatar

Nenapsal jste, odkud jste. Číst knížku můžete ve studovně. V Praze je otevřena i v sobotu do 19:00 hod. http://www.nkp.cz/sluzby/dule…te-odkazy/studovny/vseob-stud

Existuje i studovna - kavárna, kde je otevřeno i v noci http://www.cafedu.cz/studovna/

Posedět v teple s knihou zdarma, aniž byste si něco dal, můžete i na lavičkách v obchodních centrech, ale tedy, já bych obětovala raději pár korun za čaj či vodu a sedla si do kavárny s pěkným výhledem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 17.01.15 16:53

Kafe máte vypité za chvilku, v Pardubicích i jinde jsou čajovny, do kterých se dá zajít a v klidu a pohodě si dát čaj a až dopijete dostanete konvičku s horkou vodu, dolejete další vodu a uděláte další šálek čaje a můžete si nerušeně v klidu číst nebo studovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.