Prodloužení platnosti ISIC

Od: Datum: 27.12.12 11:01 odpovědí: 6 změna: 27.12.12 22:59

Zdravím, nevíte kde rychle sehnat známku na prodloužení platnosti karty ISIC. 3.1 odjíždím na slovensku a kartu potřebuji. Jsem z Olomouce. Na hlavní nádr. mi řekli, že vystavují pouze nové karty.

Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.12 12:25

Isic karty prodlužují na vysokých školách http://www.isic.cz/index.php/karty/isic/isic-vysoka-skola

Ale pokud nejste studentka, prodlužovat kartu zřejmě nejde, musíte si vyřídit kartu novou.

Datum: 27.12.12 14:27

Tak bych řekl, že je/není student
Našel jsem tohle:

#00a3a9;">JAKÝM ZPŮSOBEM SI MOHU PRODLOUŽIT PLATNOST ISIC KARTY NA DALŠÍ ROK? POPŘÍPADĚ DO KDY JE POTŘEBA ZAPLATIT POPLATEK S TÍM SPOJENÝ A KOLIK TENTO POPLATEK ČINÍ?
Platnost kombinovaného průkazu ISIC na Tvé škole si můžeš prodloužit výhradně zakoupením revalidační prolongační známky ISIC v karetním centru či studijním oddělení Tvé školy. Standardní průkazy vystavené v prodejní síti nelze prodloužit, po skončení platnosti je nutno pořídit si průkaz nový.
revalidační známky v ceně 150 Kč jsou studentům a pedagogům dodány opět přímo na školu
každý další rok je možné obnovení platnosti průkazů ISIC/ITIC přímo na škole za snížený poplatek zahrnující obnovení licence nalepením holografické známky přímo na kartu

Datum: 27.12.12 15:03

Praivo, u nás ve škole normálně pošlu na účet 150 Kč a každý rok v lednu si jdu pro novou revalidační nálepku. Naprosto bez práce

Od: askmenow*
Datum: 27.12.12 14:31

Pokud jste student VŠ, bude to tak, že si budete muset licenci prodloužit v ISIC centru v rámci univerzity. Někdy tomu předchází povinnost vyzvednout si na studijním oddělení kupon dané fakulty. Za prodloužení licence ISIC se samozřejmě platí.

Datum: 27.12.12 22:38

Jsem studentka Sš,ale kartu jsem si vyřizovala sama, naše školu ji nepodporuje. Takže si musím vyřídit novou kartu hmm.

Od: askmenow*
Datum: 27.12.12 22:59

Z webu isic

Co dělat, když je karta neplatná?

Platnost kombinovaného průkazu ISIC na Tvé škole si můžeš prodloužit výhradně zakoupením revalidační prolongační známky ISIC v karetním centru či studijním oddělení Tvé školy. Standardní průkazy vystavené v prodejní síti nelze prodloužit, po skončení platnosti je nutno pořídit si průkaz nový a to buď přes #00A9A3;" target="_top" title="Seznam prodejních míst karet">celorepublikovou síť poboček nebo přímo #00A9A3;" target="_top" title="Online Issuing">online.

Takže ano, ve tvém případě potřebuješ novou...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.