Jak se zachovat na prvním rande?

Od: Datum: 18.01.13 19:45 odpovědí: 7 změna: 20.01.13 09:21

Dobrý večer chci se jen zeptat,já jdu zítra s holkou ven seznámili jsme se spolu na social.síti a nevím jak se mám zachovat zítra můžete mi pŕosím vás poradit? Děkuji předem za odpověď Mám jí koupit kytku nebo jí pozvat do kina popřípadně do cukrárny? děkuji vám)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.13 19:54

Uvidíš sám kolik bude mít času,třeba se bude chtít jen obyčejně chvilku procházet, do kina i do cukrárny jí klidně pozvat můžeš. Kytky dostávám ráda ale nevím jak moc se to dnes u mladých nosí.

Od: ladaadal*
Datum: 19.01.13 10:56

Kup jí spíš čokoládu, kdytka se vám pak bude všude motat a bude jí od ní studět ruka. Kino nebo sukrárna, to se zeptej jí, co má radši.

Od: krkovicka*
Datum: 19.01.13 15:04
Nevíš co a nevíš ani kam.O tom jaká to už tuplem ne.Každopádně poradím.Chodím už druhý víkend na zimní stadion bruslit.Dnes to nevyjde tak zas zítra.Pozvi jí na bruslení.Je to vtipné a originální.Teplý čaj do remosky a spousta zážitku:-D
Datum: 19.01.13 17:23

Krkovičko, vy vozíte čaj v remosce? My v ní pečeme kuře*smich*. Asi jen překlep, viď? Ale přišlo mi to usměvavý.:D

Datum: 19.01.13 18:19

Pokud jste se ještě neviděli osobně,tak kytku rozhodně nekupovat!

Od: krkovicka*
Datum: 19.01.13 19:23
A jo...no termosce *hi* ale i to kuře ať si veme.Ať to mají i s teplou večeří :-D
Datum: 20.01.13 09:21

A když to dá všechno do košíčku i s dekou, tak můžou mít nádherný piknik v přírodě. Jen si nejsem jistej, jestli to v zimních bundách bude ono, to se dělá spíše v letních čatičkách:D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.