Jakou knižní vazbu se stovkami stránek?

Od: Datum: 06.02.15 09:16 odpovědí: 2 změna: 06.02.15 09:50

Ráda bych své zápisky si nechala pro své potřeby vydat v knižní podobě. Nikdy jsem to nepotřebovala, tak jsem se chtěla zeptat, jaké jsou možnosti. Vzhledem k tomu, že půjde tak o 500-800 stran, nevím, jaká vazba je nejlepší. Aby se z toho pak dobře četlo a aby kniha vydržela. Na některých kopírkách je možno si nechat udělat tradiční "knihu", ale mám trochu obavy, zda je tradiční kniha praktická při tolika stránkách - zda se vazba brzy nerozsype apod. Díky za vaše zkušenosti.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.15 09:29

800 stran A5, lepený paperback stojí včetně tisku něco přes 450 Kč, což mi připadá přijatelné. Ale 800 stran je docela bichle, nepohodlná na manipulaci. Raději bych to rozdělil na několik menších dílů.

http://www.librix.eu/cz/calculator/book

Datum: 06.02.15 09:50
Zdravím, pokud chcete aby vaše kniha opravdu vydržela, tak si ji nechte svazat klasicky nití. Lepené se také dělají, ale nevydrží tolik námahy a špatně snáší takovýhle rozsah stran, to pak dělá neplechu.doporucovala bych některou z V8.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.