Z autonehody pokus o vraždu

Od: Datum: 04.01.15 12:31 odpovědí: 11 změna: 04.01.15 14:39

Nejdříve popíšu situaci: V našem okruhu máme všichni jednoho moc hodného kamaráda který šel pozdě večer po šachové partii z naší hospůdky domů. Nevim jestli někoho napadne jak zjistit kdo mu provedl takovou hroznou věc, že ho přejel nebo přímo napálil autem u prostřed návsi kde je dobrý přehled a nedá se do návsi vjet tak aby ho nezahlédl včas, ale stalo se tomu tak, že byl sražen a dotyčý řidič nebo spolujezdec ho z prostředku návsi zřejmě odtáhli, podle stop krve za zeď domu, aby zřejmě nebyl vidět nebo nalezen. Našel ho pes ze sousedního domu při ranní vycházce, ale to už byl náš kamarád silně podchlazen s omrzlými prsty. Píšu to proto, že to je opravdu náš kamarád s vrozenou povahou velmi dobrých hodnot a bojím se toho, že policie to odloží pro nedostatek důkazů. Nedá mi spát myšlenka, že to mohl být někdo kdo to tu znal atd. Ale jak vyloučit tuto myšlenku anebo jak zjistit, že to neprovedl místní člověk?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.15 12:38
avatar

je to smutné a hyenismus, nicméně, jak vám máme pomoci? kde to bylo, kdy to bylo? šetří to policie? byl ten kamarád hospitalizovaný?

ano mohl to být i někdo z obce, co dodat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 13:05

Stalo se z minuléko pátka na sobotu ve Vysoké u Mělníka, ted je v umnělém spánku, policie to šetří co jsem slyšel ptaly se všech s kým hrál šachy.

Datum: 04.01.15 12:41
avatar

Měla jsem báječného souseda, takového renesančního člověka širokých zájmů. Veselého, otevřeného, komunikativního. Všichni jsme ho měli rádi. Jednou se staral o jejich záhonek růží, co měl před domem na chodníku a napálil a zabil ho ožralý řidič, který vjel na chodník, přejel ho a ujel. Chápu, jak vám je. *plac*

Myslím, že spíš šlo v daném případě o strach. Pachatel si asi myslel, že ho zabil a chtěl, aby se na to přišlo později. Možná měl též upito. Pokud to byl místní, asi si všimnele, kdo má pocuchané auto nebo měnil blatník ap. Ale spíš se to nedozvíte. Věřím, že takhle hloupě se ho nikdo nepokusil zabít úmyslně. Musel by mít vážný motiv, kvůli kterému by to udělal.

Ještě můžete popátrat v okolních servisech, jestli tam někdo nepřijel si vyměnit přední masku nebo blatník, případně na šroťáku, jestli tam není nějaký čerstvý přírůstek. Pátrat sousedům po kůlnách, jestli tam není zavřené nabourané auto, to nechte asi na kriminálce, to by se vám nemuselo vyplatit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 13:12

Co myslíte co takhle pustit mezi lidi kachnu, že policie jde po místnim a to by ho mohlo i tak trochu vyplašit neboli případně prozradit svim chováním?

Datum: 04.01.15 13:32
avatar

Já bych byla radši ticho, mohlo by to dopadnout ještě hůř, či by mohl zlikvidovat tiše důkazy.

V noci ve Vysoké v toto období se dá předpokládat, že to byl s vysokou pravděpodobností někdo z místních, protože na chataře není období a přes Vysokou se běžně nejezdí, případně nějací mladí feťáci. Pokud si pamatuji, tak se tamtudy dá snad dojet jen k Suchému do hospody do Šemanovic a pochybuji, že měl ten den otevřeno. Kdo ví, jestli ta putyka funguje přes zimu.

Kdyby ho chtěl zabít, tak by se ho pokusil dorazil a neschovával ho. Ve tmě někde na silnici chodce moc nevidíte. Ten řidič se jen potřeboval schovat. Pokud to byl známý, tak kamarád musel být v bezvědomí v tu chvíli, jinak by se bál, že ho pozná.

Spíš zapátrejte, kdo byl pařit tu noc v hospodě, jestli byla v okolí zábava a kdo schovává auto, případně do inzerce, kdo shání nějaký plechový přední náhradní díl z obce a okolí. Na tom autě to musí být vidět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 14:11

Hospůdky jsou před i za Vysokou tj. ve Střednici za Vysokou nejblíž Bosiň, Kokořín a bokem je Lhotka, Hleďsebe tam hospůdek moc nemají ale tam kde jo tak kolikrát lákají akcemi hosty z okolí. A to by bylo potom těžký kdyby to byl někdo z dálky ale aspon zjistit nebo vyloučit jestli to byl domácí. A to je to jak na to? Už je to týden a a blatník by už asi utřel nebo umyl.

Datum: 04.01.15 13:54
avatar

Kamaráda srazilo auto a řidič ho odvezl do lesa, kde ho nechal ležet. Musel se doplazit k silnici, jinak by tam umřel. Řidiče našli a ještě drze požadoval po kamarádovi peníze, že mu zničil auto.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 14:14

Náš kamarád by se nikam nedoplazil byl celej sešdřenej v obličeji od krve a v bezvědomí.

Datum: 04.01.15 14:15
avatar

Myslím, že na tom blatníku, případně přední masce, musí být zřetelné a nemalé poškození, že to není jen o tom utřít krev, ale že to bude na výměnu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 14:39

Ale i tak kdyby někoho napadla jakoli myšlenka nebo fígl jak ho odhalit bylo by to dobré protože je škoda takového kamaráda i lidí kteříým je ubližováno vždy jako prvnim.

Datum: 04.01.15 14:25

Tak to pátrání ale hodně opatrně, možná nechat to raději na policii, je to trochu o strach, že budete nápadný a vyplašíte viníka.

Doplněk - vyplašíte nesprávně, může smazat stopy nebo tak něco...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.