Sedění v noci(ve spaní)

Od: Datum: 03.01.15 13:27 odpovědí: 5 změna: 03.01.15 15:11

Dobrý den poradťe jak se úplně zbavit sedění ve spaní(mamka říká že si sednu v posteli shrbení každou noc sedím)

protože sice takle už to mám od roku 2011 kdy jsem si poprvé sednul ze spaní(nevím o tom že v posteli sedím protože jinak spím)ale tohle už není normální *zed*každou noc si sednu ze spaní nejmíň 7krát způsobilo my to vadné držení těla,tak prosím poraďte jak bych se toho mohl zbavit nebo to aspoň zmírnit :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 13:32

Máš moc nacpaný polštář!

Datum: 03.01.15 13:32

Domluvte se s neurologem, jestli by nestálo za to, aby vás odeslal do spánkové laboratoře, kde by se podívali během spánku a sledování vašeho EEG, co se tam děje a navrhli případnou léčbu.

Zkuste si též přestavět spaní tak, abyste neměl za hlavou oporu pro polštář a pro sezení. Není to sice pohodlné, ale když byste jen seděl bez opory, tak pohodlné to není ani ve spaní.

Proberte s lékařem, jestli máte v pořádku srdce a plíce a během ležení nedochází k městnání v plicích, které by zhoršovalo vaše spaní a nutilo vás si tak sedat, aby se vám lépe dýchalo.

Od: anonym*
Datum: 03.01.15 13:45

Ve spánkové laboratoři už jsem byl ale nic nezjistili výsledek byl:

EEG monitoring- bez korelátu

Srdce - v pořádku

(mám roztroušenou sklerózu)

Od: kcin
Datum: 03.01.15 13:34

Jako první mě napadlo přikurtovat se k posteli ale to by bylo asi celkem taky na hlavu. Jako další možnost mě napadá zhotovit si cca 50cm nad postelí desku která zabrání sedu. Případně by byla ideální hodně vysoká palanda a samozřejmě to chce taky onen prostor nějak vyměkčit. Vim že tyto rady se zdají stupidní ale nějak mě nenapadá nic jinýho. Tak snad poradí i někdo jiný.

Od: uska®
Datum: 03.01.15 15:11

Znám případ 5leté holčičky, která také více seděla ve spánku než ležela. Rodiče jí přivazovali jednu ruku k posteli a tím se posadit nešlo bez probuzení. Po probuzení už neměla chuť si sedat. Pomohlo to.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.