Které místo v busu je nejlepší, nejbezpečnějš

Od: Datum: 03.01.15 11:12 odpovědí: 4 změna: 03.01.15 12:11

Ahoj. Navazuji na předchozí otázku. Tak které sedadlo je to nej?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 11:24
avatar

Sice bnevím, na co navazujete - ale to ,,nej´´ může být celkem individuální. Já když už jedu busem, tak se snažím dostat na sedačku hned za vstupní dveře. Jednak mám dobrý výhled a jednak si můžu natáhnout nohy. Děcka zase nejraději sedávají úplně vzadu. No a z logiky věci - pokud se týče bezpečnosti, bude nejlepší sedět někde uprostřed busu, mezi nápravami, ideálně blíž ke středu uličky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.15 11:37

Kamarád jel kdysi do Tater,sedl na vyvýšené sedadlo,druhá řada za řidičem.Pak se mu něco nezdálo,přesedl si na protější stranu,poslední sedadlo před středními dveřmi.No a na slovenské straně do autobusu napálil náklaďák,přesně za řidiče a lidé,co seděli na jeho místě a řadu za nimi,při nehodě zemřeli.

Kdyby jim někdo nedal přednost a napálil do autobusu zprava,mohl být mrtvý zase on.Je to relativní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.15 11:48
avatar

No, moc se co do mechanické stránky nevyznám, ale po zvážení určitých kriterií, bych řekla, že asi někde mezi prostředními a zadními dveřmi někde u kola na levé straně směrem do uličky.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.15 12:11
avatar

pocitam , ze uprostred autobusu privazany pasem. Jak vas trefi kdekoliv tak tam je nejmensi deformacni zona. Jen musite byt pripasany , jinak letite dopredu nebo dozadu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.