Dobití PayPal účtu

Od: Datum: 31.12.14 15:41 odpovědí: 5 změna: 31.12.14 19:49

Dobry den. Mám studentský účet u České spořitelny. Chtěl bych se zeptat, zda platím nějaký poplatek za dobití PayPalu z úctu u České spořitelny? Dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.14 16:03

Já dobíjím z AirBank a žádné poplatky neplatím. Je to klasický převod, takže pokud neplatíš poplatky normálně, nebudou poplatky ani teď.

Od: fjep
Datum: 31.12.14 16:33

Paypal se nedobíjí? Přes Paypal je prostředníkem, přes který protoče pomocí karty jen platba k obchodníkovi,ne?

Datum: 31.12.14 19:17

To úplně ne. Já například nakupuji na eBay a platím tam přes PayPal. Ale abych mohl koupenou věc zaplatit, musím na PayPalu dost peněz. Takže nejdřív pošlu peníze na PayPal (většinou dojdou do druhého dne) a pak zaplatím. Prostředník to sice je, ale nejdřív se tam musí poslat peníze stejně jako na účet.

Datum: 31.12.14 19:45

PayPal pouzivam nekolik let a nikdy jsem nepouzil tento krkolomny postup. Mam tam zaregistrovanou platebni kartu a platba probiha online. V podstate stejne jako pri platbe kartou jenom s tou vyhodou, ze obchodnik nevidi udaje karty. Samozrejme bez poplatku.

Datum: 31.12.14 19:49

Já se chtěl právě vyhnout tomu, že bych tam musel dávat svojí kartu. Vím, že je to bezpečné ale nikdy jsem to neměl rád, tak to dělám takhle.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.