Kde si půjčit bez stálého platu?

Od: Datum: 08.04.12 15:07 odpovědí: 3 změna: 26.06.12 15:38

Dobrý den,

lze si někde půjčit peníze, když zrovna nemám stálý plat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: artik*
Datum: 08.04.12 15:12

a jak budete bez pravidelného platu pravidelně platit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.12 15:17
avatar

Našla by se řada firem, která Vám půjčí a nebude se na nic ptát. Ovšem pak Vás bez milosti oškubou dohola a nebudou brát ohled na to, že zrovna nemáte příjem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.12 15:38

Některé banky nabízí půjčky bez dokládání příjmu, ale úrok je velmi vysoký. Zkušenost zde nemám. V případě hypotéky si lze sehnat tzv. spoludlužníka, který musí doložit a zajistit potřebnou bonitu za tebe. To jsem jako nebonitní podstoupil. Funguje to dobře. A nebo si lze půjčit od kamaráda (známého) což teď budu podstupovat. Úrok ale taky není nijak slavný (10%).

Suma sumárum jsem si bez stálého příjmu půjčil celkem cca 2,5 mega. Díky brigádám a pronájmech jsem byl vše schopen splácet.

Nyní bych si potřeboval půjčit, jako začínající právnická osoba (s.r.o.) úvěr na cca 35 mega. Zatím jsem oslovil pouze RB - tak uvidíme jaké to bude mít výslkedky, ale upřímě řečeno více než získat úvěr mě trápí podmínky úvěru - úrok. Např. v podnikatelských kalkulačkách mi vychází, že si půjčím 35 mega a do 10-15 let musím splatit 60 mega (hrůza).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.