Chci pracovat pro spravedlnost

Od: Datum: 05.02.15 16:17 odpovědí: 9 změna: 05.02.15 20:14

Ahoj,

je mi 16 let a chtěl bych pracovat u policie, ale v České Republice mě to neláká. Máme zde špatné zákony a policejní práce mi zde připadá taková špinavá. Naopak by mě strašně lákalo pracovat v Americe u LAPD - celkově se mi zdá že mají lepší zákony a stát se tam na policii dívá úplně jinak. Ale jaká je šance že by mě jako Čecha k LAPD vzali?

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 05.02.15 16:29

Na Čecha se ... nebuď naivní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 16:37
Už tam na tebe čekaji a drží ti tam fleka
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ho
Datum: 05.02.15 16:43

Máte zřejmě naivní představy. Skutečná špinavá práce policisty je právě v USA.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaroslaw
Datum: 05.02.15 16:54

Já jen poblahopřeji, že jsi již v 16 letech pochopil, že práce u naší policie není práce pro spravedlnost. Máš pravdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 17:01
avatar

Proč hned shazovat naivní představy. Doktor Pomahač je také Čech a co dokázal! Když člověk chce, a jde tvrdě za svým, tak něco dokáže.

Určitě se učit angličtinu a ještě druhý jazyk, třeba španělštinu Tak, že budete v angličtině i myslet a zdát se v noci sny.

Na Wikipedii je o LAPD článek, jistě jste si ho již přečetl, a na náborovém videu LAPD-úžasné video, vidíte, že jsou přijímáni muži i ženy všech ras i věkových kategorií. Ale je to náborové video, takže je vše naleštěné, skutečnost je jiná.

Myslím, že byste měl zde dokončit střední vzdělání, případně vysokoškolské a začít zde u nás. Pokud splníte fyzické, psychické, morální předpoklady a budete přijat k policii, nějakou dobu odsloužíte, tak potom by jste se mohl zajímat o Váš vysněný cíl.

Protože když neprojdete zde, tak tam také ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 17:44
avatar

K NY policii se nedostane. To je prostě fakt. A k tazateli bych moc netvrdil ze nase zakony jsou spatne. Nebo uz je vsechny precetl? Nebo to slysel z televize? Co tak studovat a zakony navrhovat, menit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 18:37
avatar

HAHAHAHAHAHAHAHAHA USA, policie a spravedlnost v jedné větě? Nejlepší vtip tohoto týdne...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 18:52
avatar

Amerika jo to je to nejlepší , zákony tam jsou rovněž ty nejlepší a vůbec všechno je tam nejlepší. Pokud budete dost vědět a budete dostatečně tvárný tak bych to viděla na nějakou zpravodajskou službu (bonzáček z malé české zemičky se vždycky hodí).

Práce u policie není o tom umět tasit zbraň, mimochodem služební zbraň manžel za 31 let u PČR nepoužil a že se setkal i s opravdu velkými grázly.S tím, že je tu špatná legislativa musím souhlasit, zkuste něco udělat aby se to změnilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 20:14
avatar

Upřímně? Žádná. A navíc máš nějak zkreslené představy o "spravedlnosti". Asi vůbec nevíš, že kdybys měl skutečně vrozený smysl pro spravedlnost, nemusíš být policistou s pistolí u boku. Můžeš se zastat člověka na ulici, kamaráda ve škole, můžeš se dívat kolem sebe a uvidíš, že za jeden jediný den, najdeš víc jak jednu příležitost k tomu, aby jsi mohl uplatnit svůj smysl pro spravedlnost. Ale k tomu je potřeba i odvaha zasáhnout a být připraven na to, že i když se budeš snažit někomu pomoci, nemusíš se setkat s uznáním. Spíše tomu bude naopak. Tak raději přestaň fantazírovat u televize...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.