Jak se jmenuje tato rehabilitace?

Od: Datum: 28.12.14 09:42 odpovědí: 1 změna: 28.12.14 10:00
Zdravim. Jak se jmenuje tento druh rehabilitace pro vozickare, kteri maji sanci znovu chodit? Chtel bych se dozvedet neco o teto metode, proto potrebuji znat jeji jmeno. Nevite jinak, jestli se tato metoda da pouzit u vsech vozickaru, nebo jen u tech co nemuzou chodit po urazu nebo u tech kteri to tak maji od narozeni?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.14 10:00
avatar

U nás se provádí v Klimkovicích kosmoterapie, bohužel, jak mi říkala paní z Konta Bariéry, Klimkovice o ní mnoho nepublikují, takže je obtížné pak přesvědčit pojišťovny a sponzory, aby na to příspívali, ale tady je o tom jeden ojedinělý článek.

Možná je však na vašem snímku jiná, trochu jednodušší metoda, v kosmoterapii, jak jsem pochopila, se těch lan využívá víc.

doplněno 28.12.14 10:06:

Jinak v úspěšností rozhoduje, jestli se jedná o úplné nebo neúplné poranění míchy, u toho neúplného rehabilitace může pomoci, viz názor neurochirga zde.

doplněno 28.12.14 10:10:

Více se dá najít o této metodě pod názvem klim-therapy, např. přímo na stránkách Klimkovic zde.

doplněno 28.12.14 10:24:

Jinak vámi publikované video je výsledkem práce trenéra Davida Vobory ze sportovního centra Performance Vault v Dallasu (Texas), můžete se zkusit zeptat přímo tam, jestli o své metodě nemá veřejně dostupnou nějakou publikaci, třeba via jejich facebook zde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.