Jak prosperuje Poradte.cz?

Od: Datum: 27.12.14 21:16 odpovědí: 18 změna: 28.12.14 16:26

Dobrý den,

vydělává něco web Poradte.cz a popřípadě jak? Nejsem v tom moc zběhlý, takže nevím, jak to funguje. Kdyby musel každý, kdo na tuhle stránku vstoupí, zaplatit nějaký poplatek, tak bych to celkem i chápal, ALE to je nad moje síly :D Týká se to třeba i jiných "sociálních sítí", které jsou zadarmo.

Otevřete své duše a podělte se se svými znalostmi :-P

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.14 21:21
Skrze reklamu, každý stý na nějakou klikne a přihodí 1-5kc do mešce. ;)
doplněno 28.12.14 09:09: NN, na reklamu klikněte jen když vás osloví/zajímá. Jsou v tom algoritmy a pokud vybocite z průměru, tak se to stejně nezapocita. Ony si ty reklamy hlídají. Už bylo chytráků, kteří si chtěli pro sebe do mešce naklikat navíc *smich*
Datum: 28.12.14 08:14

Clayman, rozveďte, prosím, informaci o kliku na reklamu a měšci. Když kliknu, pomůžu ve financování poradte.cz? Kliknu tedy častěji, jestli je to tak. ;)

Datum: 27.12.14 21:23

Zdravím.! Pokud tento web svému majiteli vydělává, pak je to jen dobře.!

Ovšem ptát se na to "kolik"... mi připadá poněkud nemístné.

Spousta lidí tady našla na své otázky odpověď a to je kolikrát k nezaplacení. *palec*

Datum: 27.12.14 23:20

"Ovšem ptát se na to "kolik"... mi připadá poněkud nemístné." Já u této otázky ale nikde nevidím, že by se tazatel ptál kolik vydělává Poradte.cz. Vidím tam pouze dotaz jestli vůbec něco vydělává a popřípadě jak.

Od: hm®
Datum: 27.12.14 21:23

Kdyby musel každý, kdo na tuhle stránku vstoupí, zaplatit nějaký poplatek, tak by tu nikdo nebyl.

"Poraďte" vydělává tak možná zobrazováním reklam. Pro autora je také dobrou referencí, pokud se chce věnovat programování či podobným záležitostem, a zároveň se při jeho vývoji lecčemu naučil a stále se zdokonaluje.

Můj názor.

Datum: 27.12.14 21:37
Vše bylo odpovězeno kromě první otázky. Tu beru já.
Skvěle, děkujeme za zeptání. *tanec*
Datum: 27.12.14 21:39

Každý registrovaný rádce musí za každou odpověď uhradit adminovi 10 Kč :-D. Zbytek jsou ty reklamy.

Datum: 28.12.14 00:02

Nikdy mě nenapadlo pídit se po nějakých financích ale na vánoční návštěvu k rodině si můj muž oblékl šedé tričko "poraďte", říkala jsem mu aby se oblékl slušně, trval na tom, že oblečený slušně je a odmítl se převléknout, no a tak mě milý admine napadlo: nějaká kačka za reklamu by nebyla?

Datum: 28.12.14 00:16

Admine bacha! Liduš bude chtít kompletní společenský oblek s logem PORAĎTE.

Od: ju®
Datum: 28.12.14 09:57

dobrá pak je mi záhadou proč já platím za odpověď 20,- a admin mi posílá za každou dobrou 43,-? HA?

Datum: 28.12.14 10:31

Protože za špatnou vybírá 80 :-D

Od: ju®
Datum: 28.12.14 16:26

Jo tak, tady je jádro pudla...

Datum: 28.12.14 08:02

Jsem na poradně téměř tři roky. Za tu dobu mě také párkrát napadlo, jestli a jak tato poradna vydělává. Tuším, že mnoha internetovým stránkám nějak vydělávají reklamy. Jenže - já zde téměř žádné reklamy nemám! Jen banan.cz. Jeden čas se pod hlavní otázkou nějaká reklama objevovala, ale to už také ne.

Co se týče počítačů, jsem jen uživatel a neumím si sama nic nastavit. Občas mi syn něco nastaví, vyčistí. Ještě nedávno mě na většině navštívených stránek reklamy doslova bombardovaly. Už je to odstraněno. Ale ani v té nejhorší době na poradně reklamy nebyly, rozhodně ne v nějaké větší míře.

Takže je pro mě celkem podružné, jestli a jak poradna vydělává, ale - kde jsou ty reklamy? Banan.cz jsem kdysi rozklikla, nezaujalo mě to. Jiná reklama tu na mém počítači fakt není. Jsem tomu ráda .

Datum: 28.12.14 09:04

bimbam: A to tu nemáš ani ty reklamy od Google (AdSense) a nebo máš na to nainstalovaný nějaký program na blokování reklam na stránkách? Já reklamy od Google (převážně textové) tu na této poradně mám. Jsou to ale reklamy v rozumné míře a rozumné přijatelné formě a tak mi vůbec nevadí a často ani nevnímám, že tu jsou. Pokud to adminovi přináší nějaký finanřní zisk tak proč né. Jsou to jeho stránky a jeho věc co na nich má. Vadí mi na některých jiných stránkách různé vyskakovací reklamy které překryjí celou stránku nebo když tam te reklamy je více než obsahu. Doufám, že zdejší admin je v tomto ohledu dostatečně rozumný člověk a ve snaze na této poradně vydělávat ještě více to zde někdy až tolik "nezprasečí" a zbytečně tím tuto poradnu nepokazí.

Od: buss®
Datum: 28.12.14 10:15

Je to věc vlastníka webu, to se ptáte podnikatelů, kolik vydělávají?

Datum: 28.12.14 11:45

Příliš nechápu proč někteří píšete ohledně dotazu kolik táto poradna vydělává když takový dotaz tu nikde nebyl nikým položený. Alespoň já nic takového tu nikde nevidím. Už jsem to tu psal, ale je vidět, že tu někteří asi čtou mezi řádky to co tu nikdo nikde nenapsal. :(

doplněno 28.12.14 13:39:

"já osobně si myslím, že 2kedar chtěl jen případné zvědavce varovat před následným položením nemístné otázky kolik..." Já si zase myslím, že je nepodstatné jaký úmysl tím měl, ale hlavně jak to napsal a jak se to dost jednoznačně dá chápat.

Datum: 28.12.14 12:15
Někdo třeba neumí číst mezi řádky, a nepochopí smysl vyjádření -Ovšem ptát se na to "kolik"... mi připadá poněkud nemístné.-
já osobně si myslím, že 2kedar chtěl jen případné zvědavce varovat před následným položením nemístné otázky kolik...
Také si myslím, že někdo mezi řádky nečte a nad textem nepřemýšlí a hned se zbytečně trápí nepodstatným.
doplněno 28.12.14 14:16: Pro mne je úmysl podstatný, proto čtu i mezi řádky. Někomu stačí napovědět,druhému třeba více.
Lidé jsou různí...
Pěkný den všem!
Datum: 28.12.14 14:57

Hejkale, souhlas. Důležitá jsou nejen písmenka, ale často je důležitější to, co z nich člověk vycítí.

A k otázce jak prosperuje? To je myslím patrné na první pohled. Registrovaní mají k dispozici i aktuální počet návštěvníků, to také mnohé napoví.

A jestli vydělává? Musí. Provoz takovýchto stránek rozhodně něco stojí a čas, který je nutné tomu věnovat, by měl být alespoň symbolicky ohodnocen. I když si myslím, že dobrý pocit z tohoto opravdu povedeného projektu, nemůže jen tak něco nahradit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.