Prý zabití 4 Židé

Od: Datum: 13.01.15 14:14 odpovědí: 55 změna: 15.01.15 20:29
avatar

Podle novinek a jiných zdrojů je zabití čtyř Židů teroristy velice smutné, vráceno vzpomínkami "holocaustu". Proč se nemluví i nežidech, kteří byli zabiti? Proč se - když se vracíme k holokaustu - nesmutní nad nežidy, kteří zahynuli? Proč se vyplácí dodnes odškodné jen Židům a ne nežidům? Dnes se už jen vzpomíná na holokaust Židů a nikoho jiného.

Jaký je důvod, aby v ti chudáčci byli pořád jenom Židé? Myslím, že tohle je na velmi rozšířenou diskuzi, jelikož to není v pořádku. Pořád nás nutí bojovat s islámem, ale sami Židé nebojují, jen finančně podporují vraždy.

Není s tím potřeba něco udělat? Velmi to v některých lidech zuří.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.15 14:56

Truchlíme dle priorit:

1. pro nadlidi

2. pro lidi

3. pro podlidi

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 14:58
avatar

Samozřejmě že se hovoří a vzpomíná na všechny oběti. Akorát někteří lidé jsou na židy alergičtí a vidí je úplně za vším.

doplněno 13.01.15 22:29:

Co se týká holokaustu, tak například v Protektorátu, kdo se neúčastnil odboje (cca 99% obyvatel), tak byl v relativním bezpečí a od okupační moci mu prakticky nic nehrozilo. Ale židé byli deportovaní a průmyslovým způsobem zabíjení jen proto, že byli židé. V tom je ten rozdíl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 15:15
avatar

Nemáte pravdu. Dnes už jen normální lidé vzpomenou. Ale třeba Izrael prohlašuje, že holocaust je čistě židovská událost, nikoho jiného.

Například, když napsala nějaká americká starší žena, že zažila holocaust, napsala o tom knihu, vymyslela si to aby byla zajímává světem, ale když Židé přišli na to, že si to vymyslela, tak musela platit odškodné za výmysl, protože nebyla Židovka. Kdyby byla, tak tento příběh je jedinečný a pravdivý, než přišli na to, že to co psala pravda není. Divné co?...

Datum: 13.01.15 15:22
avatar

Tak platila protoze nebyla zidovka, nebo protoze si to vymyslela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 15:21
avatar

Podle wiki zemrelo za 2.sv. valky 5.9 milionu zidu. Mozna proto.

A propo, proc se nemluvi o 3 milionech sovetech a proc se vubec nevzpomina na to, ze soveti nam zachranili zadek? Proc se na ne ted plive. Proto. Protoze je to proste v mode.

A jestli pisete o clanku na novinkach, tak je to clanek o zidech a cituje se tam izralsky prezident. Kdyby to byl clanek citovany nekym jinym, asi by slovo zid nebylo pouzito. TO nevim,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: josnow*
Datum: 13.01.15 15:34

Ono záleží na úhlu pohledu. Tzv. sověti byli jen další okupanti, kteří nahradili okupanty německé. Škody, které způsobili zejména na myšlení lidí, se budou odstraňovat několik generací, pokud se to vůbec podaří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 18:33

Zeptej se pamětníků na ty německé okupanty, telátko.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 22:33
avatar

Nacisté (narozdíl od komunistů) aspoň dodržovali své vlastní zákony. Ano, byly to zákony totalitní a opresivní, ale to ty komunistické taky. Ale tím, že je Němci dodržovali, byli aspoň čitelní. U Rusů a jejich domácí přisluhovačů si nebyl jistý nikdo ničím - ani oni sami.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 10:58

A co jako? Komunisté Vám každý večer z rádia předčítali seznamy zastřelených?

doplněno 14.01.15 11:01:

Mimochodem, dnes se tu nějaké zákony dodržují?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 13:35
avatar

Z politických důvodů bylo komunisty popraveno 248 lidí, ve vězeňských zařízeních zemřelo asi 4 500 osob, při pokusu o přechod hranic bylo zabito cca 300 lidí, do táborů nucených prací bylo v letech 1948-1953 komisemi zařazeno 21 440 lidí. Ne, jejich jména se v rozhlase nepředčítaly - osud obětí v řadě případů nesdělili ani nejbližším příbuzným.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 18:08

A nebylo to náhodou o dost lepší, než to předtím? A neskončilo to náhodou po pár letech samo?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 13.01.15 18:43

josnow.

Kolik ti je? Ty nejsi ani telátko, ty jsi ještě jeho ebrio *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 19:48
avatar

josnow má pravdu. Bohužel nejzmanipulovanější generace 70 - 90 tych let je tak nevyspitatelná, až to bolí u srdce.

Datum: 13.01.15 15:28
avatar

Lubrikant, nezlobte se na mě, ale příjde mi opravdu ubohé, po takovéhle tragedii, která nehezky mění svět, malicherně šťourat v ještě větších malichernostech. Kapku hnidopich, ne? *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 17:46
avatar

Tady vůbec nejde o ty Vaše uplakané tvářičky, tu jde o to, že Židé na nás házejí špínu a my holocaust nezažili (podle nich), což není pravda. Proč se platí odškodnění každé generaci Židů, když holocaust vůbec nezažili? Nám se nedostávalo žádného odškodnění nikdy. Proč se teď ve Francii po té události mluvilo chvilinku o všeh lidech, kteří tím byli dotčeni, a už se to zatlouká a bude se mluvit jen o Židech. A vsadil byc hse, že tuto událost za 20 let zažili už jen Židé.

Datum: 14.01.15 18:48
avatar

Říkáte "nám". Jak to vlastně myslíte? Neztotožňujte se s lidmi, kteří právě s Vámi a Vám podobnými, nechtějí mít nic společného. Vyčítáte babkazov její smajlík, kterým vlastně velmi dobře vyjádřila své niterné pocity. Jiný smajlík tady k dispozici není a všichni jsme pochopili, co tím chtěla vyjádřit. Vy ovšem ne. Vy jste se do ní obul po svém. A přitom si neuvědomujete, že mnoho lidí už pochopilo, co Vám leží v žaludku. Závist nekonečná a neznalost. Protože pro Vás Žid = boháč. Jak primární uvažování. Ve Vás není ani zbla tolerance, nebo empatie s člověkem jako takovým a chvástáte se znalostmi, které jsou ve skutečnosti pouze přímočaré. Už jsme se střetli v jiném vlákně a nepochopili se. Vaše poslední věta, "vsadil bych se, že tuto událost za 20 let..." tak ta opravdu ukazuje na absolutní nevyzrálost Vaší osobnosti.

Už toho podněcování nechte a začněte radit třeba v zahrádkářství, nebo jiném užitečném vlákně. Já samozřejmě mluvím za sebe. Nemám strach že se třeba do mne pustí Vaši přívrženci. Já to ustojím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 21:46
avatar

To si myslíte jen vy, že pro mě Žid = boháč. Já tady mluvím o izraelských rabínech a penězohrabech ve vládách (většinou židé) - to co podporují a co dělají! A jakou mají funkci v Evropě, Americe a Asii!. To, že nevíte, jakého jsou ti lidi nahoře původu, je Vaše neznalost. Cucání informací z mainstreamu je bych řekl ještě větší neznalost. To vás ta pravda tak bolí nebo co? Musíte obhajovat fakt všechno, aby vám bylo líp a dostala souhlasy od lidí na Poradte, nic jiného totiž za tím nevidím Já židům nezávidím, nevím, podle čeho soudíte? Chápu, že tento svět je tak zmanipulovaný anti-antisemitismem, že každý papoušek chce být zajímavý a prospěšný společnosti těmahle znalostma :-D :-D ... Taky jsem se zmínil, že Židé, kteří žijí normálně, nepodvádí, nejsou to grázlové, tak těm bychom měli dát nejvyšší úctu! (Popravdě moc jich neznám ;))

I kdyby cikán nebo Žid mi poroučel, a já bych věděl, že je to správné, neřeknu ani slovo. Bohužel, nás obyčejných lidí ve vládách moc není, a když jo, tak nejsou v tak výkonné funkci, aby mohli něco dělat se systémem.

Nebo dám takový příklad Když se něco děje s cikány, jsme rasisté, když něco z černochy a muslimy - jsme xenofobové, když něco se Židy - jsme antisemitisté, když se něco ale děje s bílými, tak jsme ho*na! Uvědomila jste si někdy logické otázky? Proč třeba cikán dostane za vraždu 2 - 6 let a běloch třeba 15? Ať je kdokoliv cikán, žid, černoch, rákosník, běloch, ale ať je spravedlivý a loajální vůči všemu živému!

BTW. přivržence tu nemám, pro vás budu vždy idiot, a neříkejte, že nejsem ;) Papa, nechci s vámi už diskutovat, nemá cenu něco říkat zabedněnému člověku, po socialisticku vychovávaného a vydržovaného. Už mě to nebaví, nashle.

Datum: 13.01.15 15:55
avatar

- obávám se, že se brzy i my tady v Evropě dočkáme našich vlastních "holokaustů" , ať Židé, či nikoliv - takže nebudeme muset ! už jen vzpomínat - budeme mít tu "čest" podobnou historii i sami prožít a lidem, ve kterých to zuří, bude dopřáno nejen diskusí, ale i bojů. Možná to bude, při dnešním rychlém tempu, docela brzo. Hitlerovi to taky trvalo jen pár let.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 21:57

Ahoj Culdo. Dost dobrá odpověď. Asi i pravdivá. Do budoucna.Bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 09:24
avatar

Pro lubrikanta.

Autorka té knihy, o které píšete se dopustila podvodu a za to byla potrestána. Ona mohla tu samou knihu vydat jiným způsobem, to jest nevydávat se za pamětníka, který tím peklem prošel. To bylo to, co Židy urazilo. Ona v podstatatě využila cizí utrpení k tomu, aby se obohatila. Židé to pojali jako blasfemii a ta je trestná. Kdyby byla knihu napsala a prezentovala ji třeba tak, že jsou to sebrané zkušenosti jejích židovských přátel, tak by jí to možná prošlo. Ale vydávat se za Židovku a ještě k tomu si na základě toho, co dnes ví a zná celý svět vymyslet srdceryvný příběh, a ten také vydávat jako za osobně prožitý, tak to mi promiňte, nechápu nad čím se to pohoršujete.

Dám Vám příklad, snad to pochopíte. Vy budete mít opravdu výjimečně nevšední a pozoruhodný život. Budete o tom vyprávět svému sousedovi a toho napadne, že by z toho mohl být bestseller a za Vašimi zády napíše knihu, ve které by popisoval Vaše osobní zážitky, které by vydával za své. Kniha by se skutečně bestsellerem stala a Vy byste s úžasem četl že Vám někdo vlastně ukradl Váš vlastní životní příběh a obohatil se na něm. Tak jak byste se zachoval? Už vidím, jak zrovna Vy mu jdete pogratulovat, jak hezky na Vašem životě cizopasil.

Tak už je Vám to trochu jasnější?

doplněno 14.01.15 09:27:

A ještě k Vaší otázce. "Prý zabití čtyři lidé". To chcete zpochybňovat i tento fakt? Že se ani trochu ve své nenávisti nezastydíte.

doplněno 14.01.15 09:30:

Zvláštní překlep, chtěla jsem napsat Židé, samozřejmě. Ale i Židé jsou vlastně lidé, nebo snad podle Vás ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 21:52
avatar

Podle židů jsme podlidé ;) Přečtěte si talmud, a ne báchorky. Nzepochybňuji nic - pouze jsem napsal citaci, kterou jsem si přečetl na internetu. Nemohu napsat: Byli zabiti. Napsal jsem: Prý byli zabiti - napsal to internet, neviděl jsem je na vlastní oči.

Přestaňte už s tou vaší moudrostí, leze mi to na nervy, nepřeji si, aby jste tady už něco komentovala. Bohužel vám to nemůžu zakázat. Leda byste změnila postoj a byl objektivní, a né tak, že "SI DOVOLÍM ZPOCHYBNIT I TENTO FAKT". Dokažte mi, že byli zabiti 4 Židé, ukažte mi důkaz, já vám tak trochu na vaše a mainstreamové fakty dlabu.

Datum: 14.01.15 13:43
avatar

Omezenost některých lidí je bohužel nezměrná. Ovšem někteří to aspoň dávají očividně najevo už i jen svojí přezdívkou jako autor tohoto "příspěvku". Bohužel je pak i spousta těch, co se jen vezou na leckteré vlně, ať už je to vlna solidarity nebo naopak vlna nenávisti. A pak to všeobecně dopadá, jak to dopadá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 16:56

Vzal jste mi to z úst, vemte si přezdívku, přečtěte si pár jeho přízpěvků v jiných vláknech a více není třeba dodávat, snad jen, že je to naprostá ztráta času vézt dizkuzi s někým takovým.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 18:29
avatar

Jenom byste měl upřesnit, holokaust kterého národa máte na mysli při srovnáváním s holokaustem Židů za 2. světové války. Mě napadají jenom Poláci.

doplněno 14.01.15 23:51:

O soustavném vyvražďování Čechů nevím - to spíš naopak, Češi vyvraždili Slavníkovce :) Pár tisíc Čechů sice bylo povražděno, ale to není holokaust.

O Polácích vím, o Rusech moc ne, to byla vždy v historii velmoc a ke všumu jich bylo na holokaust trochu moc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.15 23:38
avatar

I hodně našich lidí (Čechů) prý zažilo holokaust, Židů, Poláků, dokonce i Rusů Jak říkám, báchorky jsou nevyspitatelné A nejlepší na tom je, že tomu většina tupě věří :-D

Datum: 15.01.15 00:20
avatar

už to nějak nemůžu vydržet ! - Hitlera na Tebe !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 06:37

No já bych řekl, že blbec zůstane blbcem a smyslnost této diskuze mi nějak uniká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lubrikant3
Datum: 15.01.15 08:15
Tady hlavně lidí unikají hlavní otázce, maji v hlavě tak tvrdo? Nebo se boji pravdy? No, uvidíme za par let, možná si potom řeknou, že ten tupý lubrikant na poradne mel pravdu. Az vám budou radikální islamisté šmelcovat mozky a v televizi budou říkat, ze islám je mírumilovný ;)
Od: qt
Datum: 15.01.15 09:26

A ta hlavní otázka je jaka? Zatím zde vidím akorát vaše antisemitistický komentáře. Pokud jde o holokaust, tak naprostá většina byli židé, s tím, že celá ideologie byla proti židům. Tak se logicky bude mluvit hlavně o židech a někteří to slovo budou nesprávně vztahovat jenom na židy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 11:01
avatar

Je třeba zajímavé, že okolo roku 1950 se říkalo a bylo to v oficiální historii, že například v Osvětimi zemřelo 10 milionů lidí. Proč je to v roce 2014 už jen 1,1 milionů lidí? Já se jen ptám, a to, že mám něco proti židům, hned nemusí znamenat, že jsem antisemita.

Myslím, že to bude tím, že pravda vychází na povrch.

Od: qt
Datum: 15.01.15 11:10

Jaká pravda vychází? Chtělo by to trochu konkretizovat. Pokud máte něco proti židům a nemáte pro to žádné důkazy a jenom spekulujete, je to antisemitismus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 12:30
avatar

Jaká pravda? To, že historie byla třeba trochu jinak, když se věci za posledních 50 let změnily více než 10x - svědčí o tom, že něco není v pořádku.

Že třeba to, že Židé (zejména Izraelští) podporují IS jak finančně, tak zbrojně. Uvidíte, že my Evropané tady zapláčem.

A to proti Židům mám, jelikož vím, že ve své moci mají Evropské vlády, a vím taky co se tady děje za nepořádek, tak k nim mám jakýsi "tupější" vztah, než vy, kteří si myslíte, že Židé spasili svět a že každý kdo proti nim něco má je antisemita a Hitler.

Datum: 15.01.15 11:52
avatar

Vy už jste asi pominul. Tak teď zase uznáváte, že existuje a řádí radikální islamismus. V jiné otázce to popíráte a zatrvzele tvrdíte, že to objednali Američané spolu se Židy. Tedy ten masakr v Paříži. A mně jste také neodpověděl na tu přímou otázku ohledně té knihy. Tak co plácáte, když Vám pak nakonec stejně dojde dech a uchylujete se k absurdnostem situovaným mimo tu pověstnou mísu. :-D

A to je moc zajímavé, že nyní se dožadujete, abych už na Vaše odpovědi nereagovala. V jíné otázce jste mne přímo nutil reagovat a neustále útočil, než Vám ovšem došly argumenty. A tak tomu je i nyní. V podstatě nemáte vůbec co zajímavého říci. A také jste jinde tvrdil, že Vy máte přístup k super tajným dokumentům a že jste zavázaný slibem mlčenlivosti a proto nemůžete vyjevit tu pravdu o atentátu v Paříži. Vy to máte opravdu sakra těžké.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 12:14
avatar

Já to tu opakuju pořád Pořád si budete papouškovat a mě budete mít za pitomce Vy jste zcela nepochopila, co jsem ve vlákně "Atentát v Paříži - Islamisté" myslel a co jsem vůbec řekl. Je to tak, že někdo jako USA vytvořila radikální islámský stát, a muslimové a zfanatizovaní lidé se k ním přidávají, já nikdy nepopíral, že tu islamizmus neřádí, jen jsem VELMI podotýkal, že za to nemůže samotný islám. Vy si ale bohužel věci berete tak, jak se Vám hodí. V jiné otázce jsem Vás možná nutil, v téhle už ale ne, nechápu, proč to do sebe pletete.

Od: qt
Datum: 15.01.15 12:19

Ne, za radikální islamisty, kříčící něco o pomstě proroka Mohammeda, nemůže Islám. Vlatně za to můžou všichni ostatní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 12:38
avatar

Myslíte, že by v roce 2014 napadlo islamisty začít kupovat zbraně chodit vyvražďovat všechno živé? Proč by to neudělali už dřív? Ale prdlajs. Je to jen proto, že my a islamisti se mají povraždit, někdo "tam nahoře" nás chce poštvat proti sobě. Aby se dvě nevinné strany zničily nazvájem.

A kdo z toho bude těžit? No kdo jiný než Sionisti, protože zažijou další švindlkaust, vždycky v každé válce Židé trpěli, byli největší chuďátka (teda prohlašují to a ovečky jim zobou z ruky - ano vy), to je tak srdcervoucí Hlavně že jim to pak sype po desítky generací

Od: qt
Datum: 15.01.15 13:04

Ono je napadlo dávno, v podstatě hned, jak ten Islám vznikl, od počátku je nenávistný. Po celou dobu se mu ale Evropa úspěšně bránila. Bohužel jsme si je sem díky pseudohumanismu začali tahat a nehleděli jsme na to, jestli se přizůpsobí. Právně vzato, spousta těch teroristů a radikálů jsou občanstvím Francouzi a Briti. A nevím, kde by Židi majoritně mluvili o tom, jaci jsou chudáci apod.

Mimochodem, judaismus nemusím (stejně jako každé nábožesntví), ono o sobě prohlašovat, že jsem vyvolený národ, už samo o sobě zavdává příčinů problémům. A vznik Izraele je imho taky problematická záležitost, dělat si nárok na nějaké území, protože jsem tam měl před několika tisíci let předky, je divné.

A nevím kdo je tady ovce, stačí si přečíst komenáře na Novinkách a nejdete ignoranty podobného typu jako jste vy. Zkombinovaná omezenost a závist k úspěšným, což židé často bývají (z toho důvodů jsou taky politiky).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 13:09
avatar

Zajímavý a také o něčem vypovídající je tento fakt: Nobelových cen bylo celkem uděleno asi 850, z toho přes dvacet procent, resp. 174, získaly osobnosti židovského původu. Židů je momentálně asi 0,2 procent obyvatel naší planety, muslimů jsou více než dvě miliardy, přičemž Nobelovu cenu má jen sedm osobností z jejich řad, včetně Arafatovy Nobelovy ceny za mír.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 20:29
Bruno2: To je opravdu zajímavá informace. Ale vlastně není až takovým překvapením. Celá tisíciletí jsou Židé (alespoň ti diasporní) v gramotnosti, vzdělání, sebedisciplíně, houževnatosti a vytrvalosti daleko před ostatními. Bohužel právě tyto vlastnosti jsou nepřímou příčinou antisemitismu...
Alexandre Reiter je autorem citátu: "Je nemožné diskutovat s fanatiky, kteří jsou nepřístupni racionálním argumentům." Asi jako Žid dobře věděl, co říká... M
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 15.01.15 13:10
avatar

Ale já Židům neberu, že jsou chytří na to, aby byli, tam kde jsou Jen říkám, že když vím kdo vládne, a vím, co je tady za bordel, tak to nemění nic na tom, že se tam vypracovali sami.

Od: qt
Datum: 15.01.15 13:14

Jenže vy nevíte, vy spekuluje a vymýšlíte konspirační teorie maximálně odtržené od reality.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 13:18
avatar

Nikdo neříká, že islám už od svého zrození není nenávistný. Tady jde o to, kdo je tady tahá a finančně podporuje. Proč všichni mluvíte pořád něco jiného, aby jste byli v argmunetech první? Mluvte k dané věci, a ne milion věcí okolo toho.

To, že jsou vlády zamořené Židy není konspirační teorie :-O To, že finančně podporují zvěrstva taky není žádná novinka.

Datum: 15.01.15 13:35
avatar

No tak tohle už je opravdu k smíchu. Vy jako chcete říci, že si začali zbraně kupovat v roce 2014. Já nevím, ale napřed jsem si myslela, že diskutuji s dospělým člověkem, který alespoň něco o celé záležitosti ví, ale teď vůbec nevím co si mám myslet. A už toho nechte s tím, že já něco papouškuji. To vy papouškujete zdroje, které jsou navíc hodně pofidérní. A stále tady melete. že Vy jste to na vlastní oči neviděl, takže to nemusí být pravda. A kdo za to může, že Vy sedíte na zadku, a na jediné, co se zmůžete je to, že budete zpochybňovat fakta, protože VY jste u toho nebyl. Hranice máte otevřené, tak už konečně zvedněte ten zadek a jeďte někam "ven", pokuste se tam žít a pak nám tady přijďte vykládat své zážitky. Zatím jenom štěkáte z boudy, odkud jste vystrčil nos tak akorát na dvorek. To je myšleno jako alegorie, abyste se toho zase nechytil z první vody.

doplněno 15.01.15 13:39:

Neustále mi podsouváte, že já jsem Vás nepochopila. Já mám naopak pocit, s chápáním budete na štíru spíše Vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 14:02
avatar

Stačilo mi Norsko, kde jsem viděl taky pár islamistických věcí. Stačila mi Anglie, kde Židé před svým palácem (jmenovalo se to tak nějak) dělali virvál, malovali na zdi svých domků různé číslice atp, vyčetl jsem v těch jejich obrazech a číslech samé satanistické znaky. Nemám iluze. Stačilo mi, když jsem se bavil s jedním politikem (konkrétně Okamura), co mi říkal.

Já jen nevěřím médiím a lidem po nich opakujícícih. A to mi zazlívejte, že nevěřím :-P

Datum: 15.01.15 14:20
avatar

No, tak já už mám alespoň jasno. Takže Váš zdroj je pan Okamura osobně. A informace o Anglii kde před "tak nějakým palácem" dělali židé virvál, to je teda fakt perlička. Už vidím Okamuru, jak s Vámi zasvěceně diskutuje o politice. *smich* Chudák, já ho teda vůbec nemusím, protože to je obyčejný arivista, ale pokud má ve svých řadách Vám podobné přívržence, tak "potěš košte". Už se mi fakticky chce hodně smát. *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 15:27
avatar

Měl jsem možnost se s ním setkat na NEpolitické akci.

Né, můj zdroj není ani zdaleka Okamura. Jen mi říkal, jak to tam u nich v senátu a podobně chodí. To vám poposivat nebudu, to vlastně vy víte nejlíp sama z mainstreamu :-D.

Víte, nejvíce čerpám z národních archivů (ano musím to říct, protože to jinak nejde, musel bych použít minimálně hliníkovou lopatu), bohužel nemohu doložit dokumenty, které jsem studoval, ony se ani doložit nesmí. Děláte ze mě nějakého "přivržence" a "ignoranta". Zatímco lidé, které to opravdu zajímá, vědí o co se jedná, tak těm se smějou "CHYTŘÍ" lidé, jako jste Vy. Už tady končím, nebudu sem nic psát. Lubrikant skončil.

Jen jsem se přesvědčil, jak je tahle společnost (zejména Česká) zabedněná a podlézavá. Kolik lidí zde říká něco, co jim někdo natloukal do hlavy, a když mají možnost jiných informací, tak je zavrhnou z důvodu "NESMYSL a LEŽ".

S bohem, věřím, že jednou si na mě vzpomenete.

Datum: 15.01.15 13:10
avatar

Jenomže Vás a Vaše zmatené názory nepochopí nikdo. A pochybuji silně, že chápete Vy sám sebe. A raději se nesnažte vysvětlit to, co jste blábolil jinde. Ono se to vlákno totiž nesmazalo. Na rozdíl od Vás, já zastávám stále tentýž názor. Vy se v tom všem motáte jako slon v porcelánu. Také je mi hodně divné, proč mi neustále podsouváte myšlenku, že jste pitomec. Nemáte náhodou Vy sám niterný a nepříjemný pocit, že se tak chováte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 13:12
avatar

Soudit se sám nebudu, nechám to na ostatních ;) Jenže vy jste mi naznačila, že jsem pitomec, díky mým příspěvkům. Je to tak, a neříkejte, že ne - sama tvrdíte, že mluvím z cesty. Teda asi se Vám to zdá.

Datum: 15.01.15 12:00
avatar

Culdo, já mám obavy, že je právě Hitler jeho idolem. Já jsem měla tu "čest" s ním docela dlouze debatovat a už mne tohle napadlo předtím. Největší legrace je, že i Hitler měl předky židovského původu. To by měl pan "moudrý" také vědět. Ale když se mu položí konkrétní otázka k jeho blábolům, tak začne nadávat a neodpoví. Je to plytká, dost nezajímavá osoba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 12:13
avatar

Suzy - to jsem si taky uvědomila ! , ale už jsem příspěvek nemohla opravit. Je to patrně nácek, ale však ani oni nedopadli v té jejich válce nejlépe a v té budoucí, myslím už tím spíše nedopadnou. Muslimové a všichni ti "bezvěrci" jsou dost krutí a s nějakými holokausty si vůbec nebudou lámat hlavu.

doplněno 15.01.15 12:38:

- předesílám, nejsem žid, pokud vím - rodokmen jsem nezkoumala.! Ale už od dětství mi bylo dost divné, proč zrovna židé byli a jsou tolik nenáviděni. Nelze jim upřít, že je to nadaný a chytrý národ - jejich zastoupení ve významných funkcích tomu nasvědčuje. Dost je obdivuju, na rozdíl od některých "árijských" fanatiků (i když Hitler tedy "obdivuhodnej" byl - pořád z něho běhá mráz po zádech).

Asi velkou roli zde hraje jejich náboženství a historické mocenské soupeření s vládnoucí křesťanskou klikou. Pokud se týká Vašich názorů - no máte je a nejste sám, ale dnes je jiná situace a "nípat" se v holokaustech a ve "spravedlnosti" považuju za jakýsi nadstandard. Jste mladej - uvidíte sám, co bude dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 12:22
avatar

Já jsem tu úplně čekal, že někdo tohle řekne. A taky se nedivím, protože kdo je proti ortodoxním vládnoucím Židům, tak je hned "NÁCEK", "Sympatizant s Hitlerem" a podobné výjevy To musím obdivovat Hitlera, abych neměl rád nespravedlivé a zlodějeské Židy? Já nejsem žádný antisemita, jeden Žid semnou chodil na základní školu a velmi si se všemi rozuměl, já znovu opakuji, že nemám nic proti slušným spravedlivým lidem. Jenže vy si to znovu vemete jak chcete. Já jsem pracoval dost dlouho na tom, abych si zjistil, kolik Židů je třeba v naší vládě, a méně než 80% to není.

Taky si btw můžete položit otázku, proč se Židé bojí vycházet na veřejnost? Chodit s námi do škol, být veřejnými?

Můžu Vás uklidnit, že Hitler židovské předky neměl Bylo to dávno vyvráceno v Anglii, v Německu se takový blud ani nevyprávěl, i v Rusku (mimochodem, Rusové mají největší archivní dokumenty za doby 3. Říše). Bohužel, česká zapšklost tu bude, než přijdou nové a nové generace. Skoro ve všech Evropských zemích se na tohle zapomělo, dokonce i na miliony obětí, dnes už jsou to statisíce. Nahlédněte do světa.

PS: Ta bolševická propaganda, která tu vládne od konce 2.sv.války si s Vámi dělá co chce, nevím jestli mám plakat nebo plakat ještě víc.

doplněno 15.01.15 12:43:

Já tady o holokaustu diskutovat nechtěl, to byla jen zmínka. Hlavní bylo to téma, které je v nadpisu.

Nejsem žádný vrah atakdále, jsem pouze člověk vykřikující v hospodě, co se mu nelíbí

Datum: 15.01.15 13:15
avatar

Že to bylo vyvráceno, tvrdíte zase Vy. Promiňte, ale zrovna Vy jste pro mne nesměrodatný. Mluvím o původu předků Hitlera. Zase velkohubě tvrdíte, že to vědí Angličané, a tak dál. Dokažte to.

doplněno 15.01.15 13:16:

A že se tohle snažíte vkřikovat po hospodách, tomu docela věřím. Ale pochybuji, že Vás tam někdo poslouchá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 15:30
avatar

Bylo řečeno obrazně. Panebože.

Já byl 2 roky na brigádě v Anglii, dovzěděl jsem se víc, než bych mohl o historii, nemám si s Vámi co povědět. Snad jen "média mají pravdu".

Datum: 15.01.15 13:51
avatar

nácek - neznamená pouze sympatizant s Hitlerem, nebo fašista. Chápu tak každého fanatického, rasistického nacionalistu - mohou jimi být i židé, myslím. Islamští radikálové jsou jimi určitě. Vy asi patříte k náckům českým, nevím, jak se jim správně říká - a je mi jasné, že si svoje názory vzít nedáte, i když s prominutím "dostanete přes držku". No Vaše věc, ale nedivte se, že většina lidí s Vámi zatím nesouhlasí. Možná byste měl změnit argumentaci !? Ale to náckové bez násilí asi neumějí. Tak se mějte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.15 08:35
Nějak nemohu pochopit o co Vám vlastně jde. Mluví se o všech obětech ve Francii, jak o těch židovských, tak o těch nežidovských. Mě se zdá, že Vám nejvíc vadí, že u těch čtyřech padla zmínka, že se jednalo o Židy. Nechápu, co Vás na té informaci pobouřilo.
Dále by možná nebylo naškodu, kdybyste nahlédl do slovníku a zjistil si přesný význam slova holocaust. Možná byste pak lépe pochopil, co se Vám zde ostatní pokoušejí vysvětlit... Když budete u toho slovníku, mrkněte ještě na pojem "diskuse". Nemyslím si, že najdete (přitakávání ostatních, že máte pravdu a jiný názor, je důvodem k urážkam). A to, že něco nevíte, není důkazem, že to neexistuje. M
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.