Folie na Huawei ascend y300 Brno

Od: Datum: 07.06.13 13:34 odpovědí: 4 změna: 09.06.13 12:06

Ahoj chystám se koupit Huawei ascend,nevíte jestli na něj seženu v Brně folii,jinak budu kupovat obal u kterého je i folie,ale prvně koupím telefon a než by mi to přišlo tak chci aspoň tu folii.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.13 13:44

Folii na display? Tu všechny nové telefony mají přímo na displayi, sice tam nedrží moc dlouho, ale než si koupíte obal, tak určitě postačí :)

Datum: 07.06.13 13:46

Právěže sem někde četl že na tom není,zkusím si to ještě ověřit :)

doplněno 07.06.13 15:22:

tak dobrý,prý je tam výrobní folie :)

Datum: 09.06.13 09:58
Fólii nepotřebuješ. Mam g300 uz rok a sklo se poškrabat nedá i kdyz budeš nosit mobil v kapse s klicema. Dřív se odre zadní kryt. Folie jsem měl, na aukru je jich dost, ale všechny jsem je prodal.
doplněno 09.06.13 13:03: Aha, tak to jsem netušil, ze nemá gorilí sklo. Ja jsem koupil kožené pouzdro a tel je stále jako nový. Dvakrát spadl na dlažbu a kupodivu se nerozpadl, ani žádný tukanec nemá, takže je i odolný
Datum: 09.06.13 12:06

g300 má totiž Gorila glass (téměř nezničitelný) ale u y 300 to bohužel není je tam normální. Ale hned jak sem koupil mobil tak sem koupil i silikonový pouzdro u kterýho byla folie,přímo na mobilu nebyla,tak sem ji tam nalepil a pohoda :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.