Chci být zpěvačka

Od: Datum: 27.12.14 12:02 odpovědí: 15 změna: 27.12.14 19:05
Ahoj všichni chtěla bych se stát zpěvačkou ale nevím jak na to a konzervatoře my přídou zbytečné, a hlas mám prosím poraďte
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ondraasek
Datum: 27.12.14 12:11

no tak co najdi kapelu co hraje co se ti líbí , pokud jim budeš sedět tak zační zpívat. A ejhle jsi zpěvačka. Pokud se tím chceš živit tak je cesta mnohem delší .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hox
Datum: 27.12.14 12:12

Vy bohužel zpěvačkou nikdy nebudete, ani tou barovou. Nemáte v sobě žádnou pokoru, jen silná ramena.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 12:13

Já chci být chirurg, ale nechci dělat medicínu. Ruce mám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nenormalni
Datum: 27.12.14 12:14
Je mnoho malých studii v ČR. Koukni se na bandzone.cz nebo prostě pohledem nahrávací studia na metu. Dneska ho má kde kdo. Navíc, mikrofon není tak drahá záležitost a když se budeš líbit na internetu (YouTube) tak se Ti nabídky pohrnou.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 27.12.14 12:27
avatar

Jednoduché - zpívej a nahrávej se na youtube, nebo jinam,(ale nevím kam :) v tom moc zběhlá nejsem ) :) .. umělecká škola je podle mne v tomhle skoro na obtíž.. Pokud jsi dobrá, lidi si tě všimnou..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 12:50
avatar

jde to...ale připrav rodiče ,že ta jejich podpora tvého talentu vyjde cca.na milion,než si tě všimneme ,my běžní občané...jen za book při rozjezdu dáš 50tis. a spousta snahy a vytrvalosti.Jak tohle vše opravdu máš,hurá do toho.

V dnešní done netu,facebooku,twitru...atd.třeba se ti povede spojit s někým kdo si tímhle prošel(já bych zkusila přes očko)buď jejich redakci kde jim prošla spousta talentů... Voxel,Harich...ale všechno stojí peníze.

Pokud si dáš klip na Youtube a má nějaký počet shlédnutí,můžeš nahrávat zdarma v Anglii v prestižním studiu,ale tak daleko nejsi.Hlavně to chce super pecku,potom klip a pak aby se na něj vůbec někdo chtěl dívat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lionka*
Datum: 27.12.14 13:34

Já ti tedy nevím, ale nejspíš bych ti poradila, aby ti rodiče nejdřív zkusili zaplatit nějakou učitelku zpěvu, ať to s tebou zkusí a případně ať posoudí, jestli skutečně máš i na něco víc. Podle toho se pak budeš rozhodovat co dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 13:50
avatar

Já bych chtěl být gynekolog slavných hvězd, ale školy mi na to přijdou zbytečný. Ruce mám a p**u taky poznám

Ne teď vážně. Škola asi není u tohoto moc důležitá. Hodně zpěváků a zpěvaček nemá konzervatoř, ale ten hlas skutečně mají ... od přírody. Jestli si myslíš, že ten hlas na to máš, zkus nějakou talentovou soutěž nebo něco, kde se předvedeš světu... Držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 13:50
avatar

Hlas mám rovněž, spousta všech těch Superstár si myslí totéž, víš ono mít hlas nestačí. Izabelko ty už dnes víš, že jsi lepší než všichni učitelé na konzervatoři, tobě by měli zlatého slavíka dát okamžitě, natočit s tebou CD a poslat tě do světa. Ještě někdo jiný si myslí, že máš hudební sluch, hlas, rytmus v těle, že jsi prostě téměř "hotová" zpěvačka? Kde tě můžu slyšet?

Pokud zpíváš takto, budu ti z fleku dělat manažera ale na tu konzervatoř půjdeš i tak.Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 27.12.14 14:09

přidávám další super holčičku


Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 27.12.14 15:06
avatar

Téda, Liduš, jak jste na ně přišla? Ta Rusajda, to je nářez! A u té druhé stačilo už úvodní nasazení, aby mi přeběhl mráz po zádech. *palec* *palec*

Pro izabellu: Ta druhá už určitě pár let dostává prvotřídní školu, ta první nejspíš taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 19:05
avatar

"hm" přišla jsem na ně jen díky poraďte.cz. Je tu odkaz na černouška zpívajícího českou lidovku, hledala jsem kdo to je, co to je za chrámový zbor... a na Yutube mi to nabídlo zpívající děti, Anastasja to je prostě neuvěřitelné a je tam takových úžasných slavíčků ze všech zemí světa docela hodně. Ten den, kdy jsem to našla jsme s manželem seděli půl dne a poslouchali a poslouchali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 17:28
avatar

Liduš, úžasné. Obě holčičky pracují určitě s učiteli zpěvu a ruská holčička ještě s choreografem. Však ne nadarmo se říká, když máš talent, tak se neubráníš. Ta třetí má talent, ale ne školu. ;) Izabel opravdu si myslíš, že při takl obrovské konkurenci jen bude stačit stoupnout si na jeviště? Víš, že i špičky, jako je Bílá, Gott, Vondráčková a tak bych mohla jmenovat ještě hodinu, spolupracují strále a trvale s učiteli zpěvu? Neexistuje, abys vstala od počítače nebo od televize a vylezla na pódium a uspěla. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 17:47
avatar

Hudební průmysl je v ČR rok od roku ve větším úpadku a pokud nemáš opravdu sponzora,tatku,jsi extra jiná zpěvačka, tak nemáš šanci. Pokud umíš dobře zpívat zkus sbor, místní kapely,... nechci ti kazit iluze, ale opravdu hudba jde od 9 k 1 :( Zkus udělat zpívání na Youtube aspoň budeš vědět názor od jiných nezaujatých lidí a budeš mít větší šanci na získání sponzorů a vydavatelů. Tude vede cesta pro talent bez finančních možností.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 18:16
avatar

Dej sem nějakou nahrávku (mikrofon máš minimálně v mobilu, na orientační posouzení to stačí), ať víme na čem jsme ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.