Kde sehnat tužku z videa?

Od: Datum: 23.12.14 17:09 odpovědí: 5 změna: 24.12.14 07:08

Zdravím, kde lze u nás v Česku sehnat tu bílou tužku z videa, která dokáže překreslit i tmavší odstíny? Tato bílá tužka (pastelka) se poprvé objeví zhruba začátkem druhé minuty.

Jestli najdete přímo eshop, ve kterém se to dá koupit, hoďte mi sem prosím odkaz. Díky.

Jinak vám všem přeji hezké svátky a šťastný Nový rok.

doplněno 23.12.14 17:15:

Zdravím, omlouvám se, zde je odkaz k videu:Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.14 17:14

žádné video nevidím

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.14 17:34

Nevypadá to jako nějaká extra tužka, třeba tady, ale bude stačít jakýkoli obchod s výtvarnými potřebami u nás ji taky běžně vidím nebo si koupit rovnou sadu na kreslení, všimnul jsme si, že za 10$ autor zděli přesně krok po kroku i s jakými tužkami pracoval.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kubaa
Datum: 23.12.14 17:43

Díky už objednávám...

Datum: 23.12.14 17:50
avatar

Jo, taky myslím, že je to křída. Pokud ji dělají v tužce, je to fajn, líp se s tím pracuje. Ale objednejte si taky správný papír, na kterém vynikne, ne úplně bílý a křídový. Hezky vynikne křída na jemně šedém papíře. Seženete ho ve výtvarných potřebách.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.14 07:08
avatar

Když tu tužku nenajdete, vezměte si hodně měkkou tužku, čistý hadr, čistý štětec, plastickou gumu a hrubý papír, s drsným, hrbolatým povrchem. Klidně třeba dřevitý, balicí. Pak už jen nakreslit zhruba, celé přejet hadrem, napůl rozmazat hadrem, znovu nakreslit a znovu rozmazat, vystínovat, rozmazat. Plastickou gumou vyčistit plochu kolem nakresleného, vyčistit světlé plochy a úplně vytáhnout gumou místa, kde je lesk. Štětcem a tužkou vyspravit k dokonalosti. Tím rozmazáváním hadrem a vyčištěním gumou, dostaneto do kresby užasnou plastičnost, hloubku. ;) Jestli už něco umíte, kupte si uhel. A pak suché pastely. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.