Adusa028@seznam.cz podvod

Od: Datum: 22.12.14 13:09 odpovědí: 2 změna: 22.12.14 13:28
Ahoj, nemáte někdo zkušennosti s touto podvodnou ženskou? Přítekyně bohužel nepřemýšlela, a poslala peníze předem - 3000 Kč. Ženská nabízela na prodej telefon. Číslo jejího učtu je 267 697 994/0300 a telefoní číslo 608542098 (již od čtvrtka nedostupné). V neděli to začla řešit policie. Pokud někdo má podobnou zkušennost nebo cokoliv tak se ozvěte na jan.jaros15@seznam.cz a vymyslíme další postup. Děkuji
doplněno 22.12.14 13:10:

email je adusa028@seznam.cz


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.14 13:24
avatar

Dobrý den. Pokud jste to koupili přes sbazar, můžete na prodejce podat stížnost na jejich linku stížností zde http://napoveda.seznam.cz/cz/stiznost.html - což vlastně můžete, i když jste to tam nekoupili, protože ona tam má účet. Pokud jste to koupili přes Aukro, je tam též možnost si stěžovat.

Většinou je to jen plácnutí do vody, protože provozovatel se zříká zodpovědnosti, má to právně ošetřené tak, že za podvodníky nezodpovídá, protože to inzerují vlastně oni a ne on, ale musí na dotaz policii udat adresu té podvodnice, což se hodí, aby ji mohli obeslat k výslechu.

Můžete si tam zadat i inzerát formou vzkazu o ní, případně i jinam, ale provozovatelé tato varování občas mažou a lidi moc nevnímají, má to většinou malou účinnost, ale zůstane stopa na google, kdyby si účet chtěl někdo vygooglit. Je dobré zadat i formou celého čísla bez mezer.

Pokud se vám ozvou další podvedení, předejte jim číslo trestního oznámení (předpokládám, že jste ho podali, když píšete, že to policie začne řešit) a vyzvěte je, aby ho podali i oni na nejbližší služebně PČR a připojili tam číslo vašeho TO, aby se obě TO propojila.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarosjan*
Datum: 22.12.14 13:28

pro zanechání stopy v googlu jsem založil tuto "otázku". Slečna moc šancí uniknout nemá, protože se mi jí povedlo dopátrat i na FB. Je jen otázkou času kdy jí dostanou.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.