Zub a nebo dáseň?

Od: Datum: 21.12.14 21:03 odpovědí: 6 změna: 22.12.14 08:15

Dobrý večer, mám takový malý problém se zubem asi a nebo z dásní to já nevím, ale byl jsem ve čtvrtek u zubařky protože mě pobolívalo na hoře u šestky myslím a ona mi tam dala plombu a já si myslel že to je v pořádku ale pořád to pobolívá ne pořád ale občas třeba tedka nic ale za 30 minut to trošku bolí. Kde si myslíte že je problém? Může to být i dáseň. Zubařka jinak řekla že tam nic nevidí ale rengén mi nedělala...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.14 21:07

ona vám dala hned plombu? Mně zubař nejdřív vložil dočasnou výplň a následně až plombu. Mněla vám otevřít zub, pořádně vyčistit, vložit výplň, za několik hodin by se objevila poslední bolest a konec, zub by byl mrtvý.

Od: david96
Datum: 21.12.14 21:11

Ano, máte pravdu dala mi tam výplň nejdřív vrtala a potom mi tam něco dala... to je asi ono

Datum: 21.12.14 21:20

tak to je v pořádku, a nedostal jste náhodou injekci? Ona když přestane účinkovat tak to ještě pěkně pobolívá, taky jsem se natrápila se zubama nedávno a vím že po pár dnech už byl klid. Asi bych chvíli počkala.

Datum: 21.12.14 21:26

Ne, nedostal jsem jí. A občas mě pobolívá i dolní zub ale když jsem byl na kontrole tak řekla že je to v pořádku takže nevím kde je problém. Když ona nic nevidí tak jsem si myslel zda to nejsou dásně a nebo něco. A zrovna tedka když jsou vánoce tak se budu trápit :(.. Nebolí to tolik že bych nemohl kousat ale občas po pár minutách jenom když na to myslím no...

Datum: 22.12.14 05:31
Jeste me napadlo ze by to mohl byt nerv. Díkaze zubar poznat ze me boli nerv?
Od: kutululu
Datum: 22.12.14 08:15

Ještě stále Vás ten zub bolí? Takhle před vánoci bych neváhala a vydala se znova k zubařce. Pokud Vás zub i předtím bolel například jen na skousnutí nebo občas nárazově, tak s největší pravděpodobností se udělal kaz a nebo třeba praskla plomba apod. To by se mělo řešit tak, že se zub vyvrtá a zadělá se provizorní plombou a až poté stálou plombou. Pokud Vás zub bolí neustále a takovou bolestí, že už ani nevíte který ze zubů by to vlastně mohl být, protože už Vás bolí půlka pusy, tak je to něco mnohem horšího a zub se měl celý otevřít a měly by se vyčistit kanálky.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.