Dárky na Vánoce

Od: Datum: 21.12.14 17:30 odpovědí: 6 změna: 22.12.14 13:34
Dobrý den.
Potřebuji poradit. Jaký dárek dát rodíčum a prarodicum? Jsem student tak nic finančně náročného. Napadli mě nějaké čajové svíčky ale nemohu je dat všem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.14 18:01

Zajdi do obchodaku, prodavaji se ve slevě různé sady kosmetiky (parfémy, deodoranty, mýdla, sprchové gely, šampóny apod.), do drogerie, obchod s oblečením, hobby market (OBI, Bauhaus apod.), KIK apod. Já vždycky jdu, něco vidím a je to, mám vybráno ... :)

Datum: 21.12.14 18:03

Tak kupte dobré, kvalitní čaje, ty přijdou vhod vždycky. Krabičku čaje a voňavou svíčku, každému jinou, a máte vyřešeno. Dobře vyhlížející čaje koupíte za cca 50,- Kč, kupuji v lékárně.

http://www.lekarna.cz/apothek…naceou-caj-20x2g-nalev-sacky/

Datum: 22.12.14 08:11

Nic neplánujte. Zajděte do obchoďáku a určitě něco na vás zavolá. Poznáte, až to uvidíte, že to je to pravé. Mi to takhle funguje bezpečně. ;)

Datum: 22.12.14 12:49

jo,projít v klidu obchoďák,slevové koutky(tesco atd.)a na něco narazíte.

Od: buss®
Datum: 22.12.14 12:55

Odlehčím o nenáročných financích, volala nějaká ubrečená žen, že nemá na dárky, zda bych nepůjčil...

Datum: 22.12.14 13:34

bych jí odkázala na pravý obraz Vánocže nejsou o hmotných statcích atd.Ať si zaspívá koledy a upeče rodině perníčky...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.