Kde prodavaji takovy svetr?

Od: Datum: 03.12.14 19:00 odpovědí: 6 změna: 05.12.14 11:28
Zdravim, mam dotaz schanim svetr se Sobem ktery ma na tom svetru bambulku vsude hledam na netu ale nikde ho nemuzu najit nevite o nejake strance a nebo obchodu kde maji takovy svetr? Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.14 20:22

něco bližšího by nebylo, barva a tak

co simira veselí sobi? těch bambulek tam je ale více

nebo na sugar crips - Domodi je veselých vánočních svetrů více

Datum: 03.12.14 21:45

Pohanko, ten je úžasný. Já netušila, že "sobi" jsou dnes moderní, přijela k mamince v ponožkách se sobi a zula mě z nich neteř, říkala úžasné ponožky, balení bylo po třech párech, různá barva, tak jsem ji je odevzdala a koupila si jiné bez sobů. Začala zima a tak jsem vytáhla 30 let starou čelenku s norským vzorem, léta odložená na dně skříně, dcera ji uviděla a zabavila.

Datum: 04.12.14 08:27

Asi jo. Sobi asi letí.Přeji si pod stromeček deku a byla mi nabízena šílenost se soby. Vzbudila jsem zklamání a skoro opovržení, že odmítám takovou krásu. :-D

Datum: 04.12.14 20:16
Datum: 05.12.14 08:52

No panečku, těch je!

Severské vzory jsou v kursu.

Datum: 05.12.14 11:28

Asi to bude nějaká jejich "úchylka" :) Vybavil se mi můj oblíbený Deník Bridget Jonesové :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.