Zajímavý dárek k vánocům

Od: Datum: 20.12.14 17:05 odpovědí: 4 změna: 24.12.14 06:16

Jestli chcete koupit zajímavý a pěkný dárek k vánocům zkuste třeba povožení rikšou historickou Kutnou Horou.Moje babička byla nadšená.

doplněno 20.12.14 17:12:

Můžou se svézt dva,možná i tři lidi najednou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.14 14:13

Ale, ale, tohle vypadá na reklamu! To se tady nevede.

Od: buss®
Datum: 22.12.14 14:21

A to mám odsud někoho odeslat do KH? Cesta bude zřejmě dražšííí. To tu rikšu dotáhnu sem, nebo povozit na káře..

Od: arwi®
Datum: 23.12.14 18:25

Kutná Hora je krásná ,jako Český Krumlov.Samé nádherné památky,Chrám sv.Barbory,Vlašský dvůr,Hrádek,kamenný dům,Kostnice,Tylův dům,Katedrála nanebevzetí panny Marie a sv.Jana...Ale naší babičce je 83 roků a už moc špatně chodí...Když si tam někdy zajedete a prochodíte si tam celou historickou část,budete určitě nadšeni z těch nádherných staveb a krásné atmosféry,která tam je.

Datum: 24.12.14 06:16

Já jsem tam v Kutné Hoře provedla strašnou věc. JÁ JSEM SE TAM TOTIŽ VDALA. 4. 10. 1975. Nejprve civilní obřad v historickém Vlašském dvoře, následně církevní sňatek v chrámu sv. Barbory. Bylo to úžasné. Ale nikdo to tehdy nesměl vědět - to víte totalita. Aby se učitelka vdávala v kostele, to bylo nemyslitelné. Tak jsme to úspěšně ututlali. Ale zážitek to byl nádherný. Ještě, že následná hostina nebyla v kostnici! *haha*

Ta rikša - pokud je to na motor, jako třeba Babeta, beru to. Ale pokud ten chudák poveze vzadu až 3 pasažéry a bude šlapat, vypadá to brzy na pěkné křečové žíly. Kutná Hora je dost rozmanitá, hned do kopce, hned z kopce.

Já si ji raději projdu pěšky. Teď před Vánoci je kouzelná. Hezké svátky přeje Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.