Co je to za broučka?

Od: Datum: 03.02.15 23:08 odpovědí: 6 změna: 05.02.15 02:21
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.15 23:09
avatar

Bohužel, mám pro vás špatnou zprávu, je to štěnice. Více se o ní dozvíte zde, včetně toho, jak ji hubit. Je to veliký a velice úporný problém http://www.skudci.com/stenice-stenice-domaci

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.15 01:10

Takhle pěkně vyfocenou štěnici jsem už dlouho neviděl. Můžu ten obrázek použít na skudci.com? Jinak hodně štěstí s hubením.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.15 09:06
avatar

Gratuluji,máte štěnici...o tom bych Vám mohla dlouze povídat.Odstraní je pouze deratizátor a vyjde jeden postřik cca na 2000kč a je nutné udělat dva.Rozeberte postel do "šroubku "a tak jich najdete nejvíce.Naše nepřispůsobivá sousedka nad námi je dotáhla z nějaké ubytovny.Měli jsme městský byt a město o tom vědělo,že to tam paní má a pozvali jí deratizátora.Nikomu v domě ale nic neřekli,takže se přes radiátorové trubky dostaly k nám a vesele s náma žily a město mlčelo.Až když byl partner hodně dokousaný a našli jsme náhodou jednu na zdi,tak nám došlo co máme.Potom se byťák přiznal,ale stejně nám to nechal zaplatit a postupně se to dostalo i do ostatních bytů,ale spousta lidí nic nehlásilo,ať nemusí platit.Odstěhovali jsme se,protože městu na lidech nijak nezáleží a je jim jedno,že spí se štěnicema a nechávají takové situace bez upozornění a pokud si nevšimnete včas,zničí Vám nábytek,který musíte vyhodit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.15 18:33

Deratizace se musí udělat nejen v postiženém bytě, ale ve všech sousedních najednou a nejlíp v celém domě najednou, i když je postižený jeden byt, jinak se štěnice v panice rozutečou a infikují ostatní sousedy. Přivést si štěnice není nic těžkého, stačí přespat v nějakém pochybném hotelu. Pokud město zanedbá zásah, je to na žalobu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.15 19:27
avatar

Byly to neskutečné tahanice,předložila jsem i vyjádření z hygieny a názor právníka v náš prospěch a i přesto mi odpovídali dokola úplně jiné věci než čím jsem argumentovala a nebylo cesty.Na zaplacení právníka,aby řešil tenhle problém jsme neměli peníze.Zrovna se naskytla možnost koupit si byt jinde a protože město otálelo s odpovědmi nebyl potom při stěhování čas řešit právníka...a stejně si to stáhli z přeplatku záloh.To mi napsali několikrát,že si to stáhnou a taky tak udělali a bez právníka není šance.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.15 02:21

Pak je jedině žalovat natvrdo a nechat je zaplatit právníka i odškodné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.