Návštěva kardiologie

Od: Datum: 01.12.14 13:46 odpovědí: 3 změna: 06.12.14 21:56

Myslíte si, že se mě tam budou ptát jestli sem hulil atd...? ... a když bych jim řekl, že jo tak co z toho může být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 01.12.14 14:36

Co by z toho mělo být,myslíš,že tě zastřelí?...Asi ne,že? Samozřejmě,že se ptají na rodinnou anamnézu,tzn.,jaké nemoci rodiče mají,atd.,atd.Zda piješ,kouříš,zda trpíš nadváhou či obezitou...Oni to musí vědět,aby se lépe a snáze dobrali k výsledku,a tím pádem k následné léčbě.Je to tvé srdce a tvůj život,tudíž bych návštěvu kardia neodkládala !

Od: asd*
Datum: 01.12.14 14:55

I když odpovíte že ano tak se nic dít nebude, max. vám doktor vynadá že si zahráváte (pokud hulíte nějaké svinstvo)

Od: k379
Datum: 06.12.14 21:56
Ahoj, na kardiologii jsem byla a pokud se pamatuji,tak se mne ptali jestli kouřím,piju,jestli se v rodině vyskytují nějaké nemoci (rakovina,diabetes atp),navíc si nevzpomínám,ale žádné děsuplné otázky to nebyly. Nemějte strach, určitě to zvládnete.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.