Kytka na prvnim rande

Od: Datum: 29.11.14 23:20 odpovědí: 3 změna: 30.11.14 14:13
Ahoj. Myslite ze nejakou jednoduchou kytkou to na prvnim rande pokazím? A co polibek na konci?
Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.14 23:28

Polibek na tvář na rozloučenou ano, kytka ne. Tedy rozhodně ne na prvním rande, nechte to až na rande druhé za předpokladu, že nemáte namířeno někde courat, ale milá květinu může rovnou vrazit do vázy. Je to moc závazné a když ji vláčíte ve zmrzlé ruce na procházce, je to nepříjemné. Maximálně v tom případě krabičkovou orchidej, kterou může dát do kabelky, ale i ta je citlivá na mráz a bude jak kus hradru, když budete dlouho courat venku.

Datum: 30.11.14 09:11

mi by se to líbilo,ale musela by být malinká,taková ta mini kytička,prostě něco malinkého do"dlaně" ať to nevypaá závazně,koupil mi velkou kytku,tak s ním vydržím i příště.Pusu nevím,to by mi asi vadilo,přece je to narušení osobního prostoru a to nemám ráda,přišlo by mi to vlezlé.Větší romantika je doma myslet na toho druhého a pusa pak někdy příjde sama a bude lepší než ta na rozloučenou.

Od: nikc®
Datum: 30.11.14 14:13

Ahoj. Kytička by byla vhodnější asi až na druhém rande, když už se ti dva víc znají. Pusu bych uvítala taky až na druhém rande. Hlavně přijít na rande včas.

doplněno 30.11.14 14:23:

Něco jinýho je, když se ty dva znají odněkud třeba ze školy nebo z práce. Pokud je to přes nějakou seznamku, tak bych kytku dala až na druhém rande a pusu očekávala taky asi tak.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.