Stres v práci

Od: Datum: 29.11.14 19:48 odpovědí: 4 změna: 29.11.14 23:32

Prosím poradte jak řešíte stres v práci? Byl na mne převeden úkol, dost zodpovědný...Ta co odcházela, mne zaškolila 1 den, spoustu věcí nevím, bojím se, že to nebudu zvládat, dnes jsem kvůli tomu celou noc nespala.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.14 19:53
avatar

Vezměte si papír, vše si napište, co si pamatujete z toho, co vám ta školitelka říkala a udělejte si i písemný plán, který si s sebou vezmete do práce, abyste nepanikařila a nezapomněla pod vlivem stresu a vyrušování ostatními na nic důležitého.

Nebojte, ono to půjde. Učený z nebe nespadl, časem se určitě zaškolíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mari*
Datum: 29.11.14 19:58

Děkuji, něco zapsané mám,ale obávám se, že přijdou věci se kterými si nebudu vědět rady a nebudu se mít koho zeptat, to mě děsí, jsem velký perfekcionalista.

Datum: 29.11.14 21:55
avatar

Musis si verit. Nebudes-li, doporucuji jinou praci nebo si znicis zdravi. Zdravi je du,ezitejsi nez prace a stres je pro organismus hodne zatezovy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.14 23:32
avatar

Nesmíte to brát tak vážně, je potřeba si stále udržet ten nadhled. Myslete třeba na to, že jste tam jen někdo, kdo hraje svou roli, nepřikládejte tomu až takovou smrtelnou důležitost. Já vím, je to těžké, když jste perfekcionistka, ale právě stres a nedostatek nadhledu může způsobit chybovost, střečkování, nedostatek nápadů a jiné potíže.

Nenavádím vás k tomu, abyste to flákala už od začátku, ale trochu humoru a nadhledu vám může jedině prospět tu práci dělat co nejlépe.

Na závěr něco pro vás, co uspokojí každého perfekcionistu. http://www.doba.sk/2014/11/29…okoja-kazdeho-perfekcionistu/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.