Šedý zákal

Od: Datum: 28.11.14 10:06 odpovědí: 3 změna: 28.11.14 16:06

Máte někdo zkušenost,v jakém ročním období jít na operaci s šedým zákalem.Je na tento zákrok ovlivněn teplotou při hojení,popřípadě dalších komplikací v zimních měsících.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.14 10:43
avatar

Roční období nemá na průběh operace a rekonvalescenci operovaného žádný vliv. Vzhledem k tomu, že po zákroku budete mít pár dní tmavé brýle, možná je to kvůli světlu bez brýlí příjemnější v tento smogový čas, kdy si leckdy můžete brýle ušetřit, protože není vidět skoro vůbec. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.14 11:58
avatar

Moje máma byla na jednom oku na podzim a na druhém v létě o rok později.Dělali jí to ve Vojenské nemocnici v Praze.Přišla tam ráno v 7.00 a odjížděli jsme asi ve 12.30.Oko měla přelepené obvazem.Lékař jí řekl ať jde druhý den na oční v místě bydliště.Tam jí obvaz sejmul,vše bylo v pořádku akorát se asi 10 dní do oka kape zřejmě nějaké antibiotikum proti případné infekci.Tak to měla na obě oči.Na ročním období asi nezáleží,když jí jedno oko dělali v červenci a druhé v listopadu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: babusa
Datum: 28.11.14 16:06

Můj muž byl na operaci šedého zákalu 3. a 10.listopadu,čili před pár dny.Chvíli nosil černé brýle,ale protože v tomto počasí houbeles viděl,tak je brzo odložil.Dostal dvoje oční kapky do každého oka,tak mu je 4x denně kapu,protože sám by to prý nesvedl.U oční dr.,kam šel druhý den po operaci mu řekli,že kapat do spotřebování-tak kapu a kapu.A známá byla na této operaci v červnu,tak si myslím,že je to fuk,v kterém období se to dělá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.