Předplacená karta s datovým tarifem?

Od: Datum: 28.11.14 09:55 odpovědí: 5 změna: 28.11.14 13:04

Ahoj,

mám nyní paušál s volnými minutami a datovým tarifem (100mb), platím cca 400 Kč měsíčně. někdy ovšem ty minuty provolám a někdy zdaleka ne. nechci to proto platit každý měsíc. Rád bych výdaje snížil.

Data spotřebuji vždycky, ale to mě netrápí, protože i po dosažení FUP si na telefonu přečtu noviny, počasí atd.

Poradíte mi předplacenou kartu, která by měla přijatelnou cenu za minutu a taky předplacená data? Jak jsem zjistil, není to zrovna jednoduché, např. T-M prezentuje na jejich stránkách předplacený internet na 30 dní za 239 Kč, což se mi zdá opravdu dost. Sice limit 300mb, ale tak vysoký nepotřebuji. Ideální by pro mě bylo platit tak cca 100 Kč měsíčně za internet, volné minuty na hovory žádné, cena minuty ideálně tak do 2 Kč.

Díval jsem se i na nabídku několika virtuálních operátorů, ale ti zase podminují internet zdarma dobitím kreditu 300 Kč měsíčně, takže bych si moc nepomohl.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.14 10:15

Já používám toto můžeš si tam nastavit co chceš data,sms.volání

http://www.gomobil.cz/

nebo tady

http://www.telestica.cz/tarify.php

Od: pavelop
Datum: 28.11.14 10:27

To nevypadá špatně, přesně jak potřebuji - internet stále k dispozici za přijatelnou cenu a minuty a sms jen když potřebuji. Díky moc!

P.S. nechápu jak mohou standardní operátoři u paušálu nabízet tarify, kde nad rámec volných minut stojí minuta 3,50 Kč a víc, když na předplacené kartě virtuálních operátorů je ta cena i méně než poloviční a bez smlouvy...

Datum: 28.11.14 11:09

Akorát koukám, že Go není předplacená karta, ale paušál (i když s 0 Kč platbou). nevíte o vyloženě předplacené kartě, kterou lze dobíjet a využívá infrastrukturu O2 nebo T-mobile. Vodafone mi nevyhovuje kvůli pokrytí.

Od: rencao2guru
Datum: 28.11.14 12:50

Hezký den,

ke kterékoliv naši předplacené kart je možné zvolit datový balíček, možnosti a varianty můžete najít zde: http://www.o2.cz/osobni/internet/355490-prepaid_ivm.html. Pokud byste měl jakékoliv doplňující dotazy, kontaktujte mne tady: www.o2guru.cz/guru, ráda se s vámi na vše podívám.

S pozdravem

Renáta Drastichová, Guru pro Social Media

Datum: 28.11.14 13:04

Hezký den i Vám, Renáto

vím o tom, problém je, že chcete minimálně 50 Kč týdně, což je 200 Kč měsíčně a to je jen za internet příliš mnoho. Hledám předplacenou kartu s datovým tarifem do 100 Kč měsíčně, FUP stačí 100MB měsíčně.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.