Jak odvyknout marihuaně?

Od: Datum: 20.02.12 23:34 odpovědí: 35 změna: 07.01.16 18:02

Zdar lidi,jsem silny hulic uz pres 12 let a chci s tim prestat jenomze kdyz se nezhulim aspon jednou denne mam silny abstaky,nemam vuli na to abych s tim seknul prece jenom uz je to dlouho a silny kurak to ma stejny...no jenze on si muze koupit elektronickou cigaretu ktera mu pomuze se zavislosti zbavit a tak prichazim k otazce,prosimvas nevite cim bych mohl nahradi travu? Existuje neco co mi privodi podobny stav zhulenosti ale neni to trava? S tim bych mel sanci prestat pomalu s travou...no dekuji za odpovedi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hulic2
Datum: 20.02.12 23:40

Hulim asi stejne dlouho jako ty, takze moc dobre vim, ze den bez speka je tezka rehole...bohuzel ale neexistuje nic co by se krasne vonavymu matrosi vyrovnalo :) Nicmene, da se to prezit - prece jenom nejsme vyfetovany kedry na piku :) A z tveho prispevku neni zrejme, jestli chces opravdu prestat nebo mas jenom dneska spatny den, ponevadz sis nezapalil! Mas alespon nejake zname, vis o mistech kde se huli apod. ne? Chapu, ze to nejde porad u nekoho somrovat, ale tak se alespon zamysli nad tim, proc letos na jare nezasadit a pak si vlastne nemusis pokladat takovehle otazky...

Od: hulic*
Datum: 20.02.12 23:48

Hulic2 : Noooo to cumim jak si me prokoukl,no tak ja priznam barvu,no dneska sem se nezhulil mam abstak a koukam i pod skrine a kamkoliv kde by se neco naslo :D...kurna prominte mno ale bal jsem se ze kdyz reknu hned ze jen nemam co hulit tak mi nikdo neodpovi :PP Skero pos*any...ALE na druhou stranu jestli tu mate nejaky recept jak se zbavit zavislosti klidne to skusim ono to totiz strasne leze do penez a uz me to zacina jaksi sr*t

Od: hulic2
Datum: 20.02.12 23:53

No s tim jak prestat ti bohuzel neporadim, ponevadz jsem to vlastne nikdy ani neresil. Skero jsou dryje nejvetsi - chemka, po ktery je clovek doopravdy mozna "zavisly"...navic ta cena, za to uz by byl davno nejaky homebox, ne-li sklenik. Zkus normalni, prirodni travicku, s mensim obsahem THC, to by mozna mohl byt zacatek toho, jak to zmirnit, jak te "zavislosti" dat za usi :) P.S: Jinak, kdyz je potreba, jsem samosebou to samy...lezu po zemi pod stolem a doslova sbiram zrnicka prachu :) :)

Datum: 20.02.12 23:57

njn jenze tady kazdej prodava jenom skero...to vis fetacky mesto,kazdej druhej na piku ja to nikdy neskusil a ani nikdy neskusim...asi si to zacnu na jare pestovat protoze je pravda ze za 0,4 g skera vyplaznout 100 kc to je proste moc a kdyz si spocitam kolik sem za to utratil dohromady prachu...no raci to pocitat nebudu :p

Datum: 21.02.12 11:19

Jak přestat? Přihlaš se na léčení pod odbornýmj dohledem. Nic jiného nepomůže, protože marihuana je droga. Tím pádem jsi stejný feťák, jako ti na pervitinu... jen je rozdíl v droze a účincích.

Datum: 21.02.12 19:41

Mno...jde videt ze jset fetaka na pervitinu videl jen na videu kdyz mi tohle rikate :)) jen se vas tak zeptam pijete alkohol? ;)

Datum: 21.02.12 21:12

Jen podotknu, že jsem dva roky žila se závislákem na marihuaně. Hulil několikrát denně, pak byl schopý s kamarády zhulení sednout za volant. Stačilo mi to, rok sliboval, že přestane. Závislý feťák však sám přestat nemůže...

A já nepiju denně, nepotřebuji to. Neptám se, jak přestat.

Datum: 22.02.12 00:26

Vy jste ale pokrytec

Datum: 22.02.12 00:30

Tyhle lidi miluju mela byste vedet ze neni clovek jako clovek

Datum: 22.02.12 15:14

To jistě ne, ale je závislák jako závislák. Na čemkoli.:)

doplněno 22.02.12 15:33:

Jinak pokrytec je ten, kdo něco odsuzuje a přitom dělá to samé. Já nepotřebuji každý den panáka, jako Vy jointa. Dokonce ho nepotřebuji ani každý týden. Panák na rozdíl od jointa nezpůsobí halucinogenní a jiné stavy, třeba víno se dokonce doporučuje. Pokud však někdo panáka potřebuje denně, měl by se jít léčit stejně jako ten, kdo je závislý na marihuaně, perníku atd atd.

V čem je to prosím pokrytecké? Děkuji.

Datum: 25.02.12 17:06

Proste mi naka slecinka od pc co si nekde neco precetla a dela tu na me chytrou nebude rikat ze sem fetak jasny?! Naucte se laskave slusneho chovani kdyz vas to doma nenaucili! Nenecham si libit takovou drzost!

Datum: 26.02.12 10:49

Za a) si od PCklidně mohu napsat, co si myslím, ačkoli se Vám to líbit nemusí. Navíc ani neumíte zřejmě číst, já nic nečetla, já si to pěkně prožila. Výhrůžky si laskavě nechce pro jiné:)

a za b) už jsem s jedním takovým žila a viděla jsem, co marjánka dokáže za rok a půl udělat s fajn člověkem. Více to rozebírat nebudu, pro mě je stejný závislák na marihuaně jako na pervitinu či alkoholu. Howgh.

Datum: 20.02.12 23:59

Dva huliči se sešli na poradně... Ještě zapálit špeka a máte to komplet :)

Pardon. Tohle jsem si nemohl odpustit. Dobrou noc.

Datum: 21.02.12 00:05

Dobrou :D

Datum: 21.02.12 00:07

Krom hulení ještě schýza? Mám pocit, že si tu někdo odpovídá sám...

Datum: 21.02.12 00:08

Jezisi proc bych to delal :D

Od: hop®
Datum: 22.02.12 01:07

*sok* - pocit možná...

Datum: 21.02.12 01:12

vis ale ze mezi zavislosti na cigarete a zavislosti na travce je zasadni rozdil? Zavislost na nikotinu je skutecne fyzicka, to znamena, ze pokud kurak prestane vstrebavat nikotin do mozku, tak mozek po chvili zacne navozovat abstinencni priznaky, protoze si jednoduse mysli, ze telu neco chybi. Mluvim tedka ciste o fyzicke zavislosti.

Kdezto kanabinoidy ti privodi "pouze" psychickou zavislost. Tzn, ze prakticky nemuzes mit zadny abstaky po travce, ale jedna se o zvyk. Pokud se rozhodnes s tim prestat, tak proste musis prijmout fakt, ze travka je pro tebe tabu a to si mozna podvedome nechces pripustit a proto je pro tebe nyni nemozne prestat. Ale staci prezit 2-3 dny bez travky a pak uz to jde samo. Nesmis si samozrejme zapalit nebo jenom potahnout od kamarada, protoze to ses pak hnedka zpatky :)

a nebo si zkus misto speka davat treba cokoladovy mufiny z mariuhanovyho masla. Nejen ze te to "zhuli" ale tez je to velmi zdrave a prospesne pro telo a kanabinoidy maji dokonce i pozitivni ucinky na lidske telo (pokud je nevstrebavas palenim jointu)

Od: bmbx®
Datum: 21.02.12 01:47

Trochu svérázné vysvětlení fyzické / psychické závislosti :D

Pokud chceš seknout s hulením tak to chce pod odborným dohledem za pomoci ibogainu. Je to zbavení závislosti na více druhů drog a na pořad, teměř 100% úspěšnost.

Datum: 21.02.12 19:43

Dekuji za radu,skusim to maslo vypada to zajimave,ted se du ale zhulit :))

Od: bery*
Datum: 07.01.16 18:02
Noo já to tušil že se potím,klepu a mám bolesti na hrudi vlastně kvůli tomu že si kůru míchám s cígama... Takže by mi mohli pomoct nějaký náplasti na nikotýn ne? Jako hulím už 17 let a klidně si troufnu řict že ten nejlepší skank v ČR ... 25% thc... Ale jako myslím si zě jsem silná osobnost a jak řilkáš ty... Psychická závislost mi problém nedělá... Ale nespím,nejím,potím se jak kokot a to me sere! Podle toho co si napsal si myslim že by fakt mohly pomoct nějaký ty nikotýnový šidítka tu psychickou závislost pak kazďej musí už porazit sám tvlé si prvni kdo napsal něco co mi asi pomůže teď už vím že bych měl vlastně řešit spíš závislost na nikotýnu než na thc jelikož psychická závislost mě problém nedělá... Dík a Čus

Od: rv
Datum: 21.02.12 14:47

Myslím, že když se dáš na heroin, tráva tě přestane zajímat.

Datum: 21.02.12 19:45

Nikdy bych neskusil tvrdsi drogu nez je trava...je tu hodne ale opravdu hodne odstrasujicich pripadu a vidim jak ty lidi dopadaj,ve smes jsou to bezdomovci bez minulosti

Datum: 21.02.12 19:46

Teda...bez budoucnosti

Od: rocki
Datum: 21.02.12 18:50

nepřestavej proc bys to dělal...ja kdysi hulil a prestal sem pred 4 lety a chtěl byc zase začít protoze me to bavilo,ale problem je v tom ze po tak dliuhe dobe absence mi to uz prestalo neco rikat*ee*

Datum: 21.02.12 19:50

Chci prestat protoze sem za to utratil mozna i statisice korun ...kdyz si vemu ze prumerne si koupim dene za 100 kc , 12 let to je 12x365=4380x100 to je no tvl skoro pul milionu a to je jen odhadem mozna i vic.To je hlavni duvod

Datum: 21.02.12 20:28

Asi jako kuřáci. Ti to navíc neviděj.

Od: krkovicka*
Datum: 21.02.12 20:35
Silný důvod k odvykání je někoho si najit.Clovek se upnete na něco jiného.
Mimochodem, hulej vsichni, aspon mi to tak připadá.
Od: zdenda*
Datum: 05.05.14 18:54

Blázne,kdyby si nebyl hloupý,ušetříš si 4000 a když najdeš správného pěstitele,kterému se to nechce prodávat po géčkách,tak za to dokážeš sehnat kytičku s 500g. Stačí jenom přemýšlet a párkrát nekoupit malé množství,zachvíli se to nastřádá a za peníze si můžeš koupit stokrát víc,než když budeš kupovat půl gramy.

Datum: 05.05.14 18:57

To zni celkem rozumne.

Od: hop®
Datum: 22.02.12 01:15

Hulic:

Nejsem na travce závislej. občas si dám. Jsem těžce na cigárech a notorickej pivař. V cigárech nikotin a dehet, v pivu alkohol. Občas závidím lidem, kteří se jen daj brko a maj to pod kontrolou. Ale mít travku pod kontrolou taky není navždy.

Zatím nevymysleli elektronický brko, tak holt budeš muset pomalu začít omezovat a nahrazovat třeba tím elektrocígem, nic jinýho sám nevymyslíš.

Anebo pak odborná pomoc a léčba a pomoc, Každopádně nějaké telefony, kde ti zadarmo poraděj, určitě jsou, zkus to.

Určitě to nebude sranda s tím skončit nebo to aspoň omezit. Ale pokud chceš - vážně - tak určitě pomocnou ruku najdeš!

Datum: 22.02.12 15:29

Znovu opakuji nejspolehlivější je ibogain, je to 100% učinné a odstraní to závislost na většině drog, trvá to 2 dni, moc se o tom neví, mnoho lidí by přišlo o kšeft :D

Od: uska®
Datum: 22.02.12 16:18

A co to zkusit bez chemie? http://www.pastorbonus.cz/

Datum: 22.02.12 17:09

ibogain je přírodní látka a funguje na drogy jako antabus na alkohol, s tím rozdílem, že tak funguje jednou pro vždy - užije se jen jednou

Datum: 05.05.14 23:04

jake prasky, jake odborne lecby, proste prestan hulit... za par tydnu/mesic ti to ani neprijde ba naopak sama pozitiva (hulil jsem skoro denne nejmin 15 let a z toho denne nejmin 3-5g 6 let) S hulenim jde prestat hned ted na lusknuti prstu... nechapu, ze nakupujes a somrujes, kdyz si muzes vypestovat svoje pod lampou... proste nehul, vyhod papirky a je to... true story

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.