Jak poznám jaký jsem znamení zvěrokruhu?

Od: Datum: 19.12.14 17:09 odpovědí: 28 změna: 20.12.14 22:34

Ahoj!

Už dlouho mi vrtá hlavou, jaké jsem znamení. Mám narozeniny 19.2. a jsem tak nějak na rozmezí Vodnáře a Ryby.

A tady je zakopaný pes. Nevím co jsem. Vlastnosti bych řekla, že mám z obojího, ale co jsem spíš?

Děkuji za radu a hezké svátky :))

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.14 17:20

http://najdise.cz/

Zdravím, jste opravdu vodnář, ale třetí dekáda a to znamená, že máte i vlastnosti přičítané rybám. Jukněte na výše uvedené stránky a nebo mi dejte do zprávy celé datum narození a i též město. Ono to je vždy i o roku. ;)

Od: lochness
Datum: 19.12.14 17:50

tak mi napište prosím na mail :)

právě tam jsem nedávno zadávala, a vyšly ryby. :)

lochness.priserka@gmail.com

Datum: 19.12.14 17:58

Zdravim, ja jsem tez narozena 19.2. a taky v tom nemam jasno. Celozitovne sympatizuji spise s rybami, a tak mam i tendence se s nimi vice ztotoznovat, ale myslim si, ze toho vodnare mam v sobe taky.

Od: lochness
Datum: 19.12.14 18:19

Napište mi na mail :))

Datum: 19.12.14 19:33

Takže: nejvíc je ve vašich planetách zastoupen oheň - 8x tedy jste člověk odvážnější než ostatní vodnáři,

Pak také 5x voda- to znamená citlivost a 4x vzduch a to je trochu roztěkanost,proměnlivost a nemusíte materialisty.

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou ovlivněni dvěma charakterově odlišnými planetami. Saturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost. Tyto vlastnosti se u nich málokdy vyskytují odděleně, ale jsou v jejich povaze obsaženy ve vyvážené směsi.Tito lidé mají velmi pevnou vůli, kterou čas od času vystřídají nerozvážným činem, protože si ukládají často velmi náročné úkoly a připadá jim pod úroveň poradit se o postupech. V žádném případě ale nejsou nepřizpůsobiví a nikdy netrvají na tom, aby se situace vyvíjely podle jejich přání. Nitro Vodnářů je jemné a křehké a pokud mohou, snaží se vyhnout konfliktům. Ve své podstatě to jsou lidumilové, kteří se zajímají o sociální problematiku a snaží se hledat a najít řešení různých nespravedlností.Milují přírodu a snaží se odhalovat tajemství jejích zákonů a jsou v řešení problémů, které si stanovili neúnavní. K těmto lidem patří snášenlivost, laskavost a tolerance, a proto dovedou být obětavými i soucitnými přáteli a jejich touhou je, získat něco z toho i od vlastního okolí pro sebe. Tito lidé jsou plní neuvěřitelných nápadů, které dovedou systematicky promýšlet, ale zpravidla bývají ve velkém předstihu oproti tomu, na co jsou lidé zvyklí a tak zažívají častá nepochopení a zklamání, ale z těch je vyléčí nový, rovněž originální nápad, aby se historie mohla opakovat. Jsou to snílci, kteří by si zasloužili chápavé okolí a jeho vydatnou pomoc, protože jejich představy jsou řízeny hlubokým idealismem a snahou zlepšovat celý svět a ještě něco v sousedství.Vodnář platí jako ten, který dává věci do pohybu, odstraňuje překážky a osvobozuje od tísní. Má velkou představivost a intuici, která mu umožňuje rozpoznat skryté souvislosti a vidět "za roh", ale málokdy se se svými, často neveselými poznatky svěřují.Vodnáři nesnášejí omezování své svobody, trpí v malých prostorech bez širokého rozhledu a bez možnosti volného pohybu. Nevydrží dlouho na jednom místě a jakmile někam dojedou, už myslí na návrat, ale nikoho nenutí, aby s ním sdílel jejich neklid.

doplněno 19.12.14 19:35:

Luna v Beranu prožívá život jako něco, co nikdy není klidné. Když se cítí nejistá v jakékoli životní situaci, její přístup jí pobízí k pokusu vyřešit věci mnohem rychleji, než je přirozeně možné. Má sklon se honit, jakoby jí hrozil nějaký strašný časový limit. Buď může nepříjemnou situaci uspíšit, když se spěch zdá nevyhnutelný, nebo použít tuto svou energii k rychlému zpomalení, aby se mohla rozhodnout, o co jí jde a postupovat vlastním, pohodlnějším tempem...

doplněno 19.12.14 19:42:

5.dům ve znamení Ryb -(jak se stavíte ke společnosti)Ryby na hrotu pátého domu značí pocit nezdaru nebo nespokojenosti ohledně tvořivého snažení a dětí. Člověk bude v tomto směru trpět občasným pocitem rozčarování nebo zklamání. Přesto má tento narozenec velmi silnou potřebu něco vytvořit, něčím ve světě vyniknout. Nejspíš bude snít o stvoření něčeho tak významného, že bude pro to vzpomínán ještě dlouho po smrti. Bude se v tomto ohledu přeceňovat - bude trpět klamným dojmem, že je daleko schopnější, než se mu kdy podaří předvést. Ve výchově dětí bude tápat. Bude mu připadat nesnadná a matoucí. Velmi pravděpodobně se bude muset dost obětovat.

6.dům ve znamení Berana (zaměstnání)Beran na hrotu šestého domu znamená velmi pilného a pracovitého občana. Je v plnění svých povinností cílevědomý, přistupuje ke každému úkolu odhodlaně až horlivě a s citovou prudkostí. Má sklon se nechat prací zcela pohltit. Někdy se v zaměstnání dostává do nesnází, protože kritizuje ostatní. Oni si na oplátku stěžují, že on sám pracuje příliš tvrdě, nebo že příliš prohání své podřízené.

7.dům ve znamení Býka (láska vztahy)Býk na hrotu sedmého domu znamená věrné, ale žárlivé osobní vztahy. Svého partnera si vybíráte pečlivě a opatrně. Jakmile dospějete k rozhodnutí a někoho si zvolíte, Váš vztah bude trvalý, přestože nejspíš občas bouřlivý. Oba trpíte určitou mírou tvrdohlavosti.
Vyhledáváte manželského partnera, který odpovídá vlastnostem Býka. Do jisté míry shovívavý a povolný, ale současně stálý, neochvějný a někdy také paličatý. Chcete manželství z lásky, ale zastáváte názor, že trocha přepychu může společnému soužití jen pomoci. Kombinace Býka a sedmého domu často do manželství i jiných partnerských vztahů přináší materiální zisk.

Datum: 19.12.14 20:22

Promiňte, ale ta pasáž o nitru vodnáře mne fakt rozesmála - znám jednoho vodnáře dost dlouho a dost dobře a to fakt neee

Datum: 19.12.14 20:30

To je ale psáno na slečnu (dle data nar.);)

A neberte to tak vážně ;)...je to jen koníček a hlavně...třebakaždej bejk je na prachy *smich*

Datum: 19.12.14 20:44

dyk jó já to právě vážně neberu

Datum: 19.12.14 19:52

Můžete mi vysvětlit, jak může Uran vzdálený od Země 2,5 miliardy km ovlivnit povahu člověka?

Datum: 19.12.14 20:06

Hmmm...je to někde mezi nebem a zemí.

Dotaz bych směřovala na Japonsko, kdepodle toho vybírají nevěsty, ženichy ba i zaměstnance :(

Datum: 19.12.14 19:59

Když jsem byl na pohovoru do práce, tak se mě provozní ředitelka ptala, jaké jsem znamení. Říkal jsem si, že to bude asi legrace z její strany, ale i tak jsem se zeptal, jaké znamené má na mysli. Odpověděla mi, že myslí znamení zvěrokruhu. Tak jsem si říkal, že to snad doopravdy nemůže myslet vážně, že to snad ani není možné! :-D Řekl jsem, že jsem štír a ona mi na to odvětila, že to není úplně ideální znamení pro práci v kolektivu... Ač to u mě absolutně neplatí a jsem kolektivní hráč, v tu chvíli mi úplně sklapla čelist úžasem z toho, jak dokáže být někdo dementní, že jsem neříkal vůbec nic. Opravdu, vůbec nic. Když mě vzali, utvrdil jsem se, že ta paní je opravdu bez mozku, ač má vysokou školu. Je hezké si něco o horoskopu přečíst, ale řídit se podle toho? Vždyť to by bylo jen pár 12druhů lidí přeci! Nikdo tomu nemůže přisuzovat žádnou váhu...

Datum: 19.12.14 20:11

Souhlasím.

Jenom bych doplnila poslední větu: Nikdo rozumný tomu nemůže přisuzovat žádnou váhu ...

Datum: 19.12.14 20:25

Nesouhlasím. Kdo tomu nerozumí, ten tomu neuvěří.

Datum: 19.12.14 21:54

IVZEZ je moudrá žena, snad vzdušné znamení šmrnclé zemitým kozorohem? Má ráda vše na svém místě a vše podle lainy. Ráda vše uspořádané a hlavně dopředu. Nemá ráda nejistotu a chaos. Je pro ní důležitý partner na kterého je spolehnutí.

Wau *nevi* TREFA? :-O

Datum: 20.12.14 19:16

Jsem kozoroh ... Z ostatního sedí akorát poslední věta, která sedí na každou ženu i na každého muže ...

Ale dobrý pokus ...*placni*

Datum: 20.12.14 22:27

Tak ono je to obráceně *ua*

Datum: 19.12.14 20:12

Viz odpověď výše.

Možná, že se měla zeptat spíše na vaše datum narození (rok i město a země) i na tom záleží.

Není to tak, jakože každý beran je beranovitý, ale určitě nenajdete žádného berana klepajícího se v koutku.

Je to spíš o tom, jak se v globálu koukáte na člověka narozeného v tom kterém znamení.

PS.-apropó...reagoval jste na tenhle dotaz jako typický štír *smich* :-D

Jestli chcete juknu i na vás ;)

Datum: 19.12.14 21:40

Ano, máte pravdu ;) Souhlasím s Vámi, ale stále si stojím za názor, že není dobré se podle toho řídit ;)

Datum: 19.12.14 21:49

Pod to se mohu jen podepsat, všeho moc škodí, a nikdy nic nebrat jako extrém ;)

Datum: 19.12.14 20:16

Kdo nevěří ať pošle (do vnitřní pošty) datum narození s rokem i městem a ...uvidíme *placni* *uspech*

Datum: 19.12.14 20:26

Tak já to risknu, co?

Datum: 19.12.14 20:31

Kdo se bojí nesmí do lesa :-P*mala*

Datum: 19.12.14 20:47

Někdo věří na čerty, jiný na duchy, existují spolky, které sdružují lidi, kteří věří, že Země je placatá, no a někteří lidé považují astrologii za vědu. Každý se nějak baví.

Datum: 19.12.14 21:01

Upozorňuji, že nejsem věřící a ráda si všechno ověřuji...povahový rys jednoho ze znamení *pivo*

, někde jsem četla takový rozhovor: A mami, jak víš, že je bůh? Vždyť já ho nevidím a nemůžu si na něj šáhnout.

A maminka na to: víš Vašíku vzduch taky není vidět a šáhnout si na něj taky nemůžeš...to musíš cítit.

Od: raplik*
Datum: 19.12.14 22:31

Taky jsem 19.2. a někde se píše že jsem vodnář a někde zase ryba... více ke mě sedí ale vodnář :)

Datum: 19.12.14 22:33

Také záleží na roce a v kterém městě ;)

Datum: 20.12.14 19:30

Athenaise: Tak hádejte, co jsem za znamení já.

Datum: 20.12.14 22:34

Anzionka...nehádám. Jen jsem podle data a města narození popsala povahové rysy.

Jo aha, vy myslíte IVZEZ? Tak to je něco jiného. To jsem jen dedukovala podle jejích reakcí tady na poradně. A protože velmi často reaguje tak, jak bych reagovala já, tak jsem odhadovala. Vás z poradny moc neznám a ta...jedině přes vnitřní poštu to celé datum a město a uvidíte. Ostatní se cca na 99% poznali. Takže?;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.