Piercing z chirurgicke oceli a voda

Od: Datum: 27.11.14 11:42 odpovědí: 8 změna: 28.11.14 15:52
Ahojte koupila jsem si piercing z chirurgicke oceli do pupiku a nejsem si jista jestli se ve styku s vodou nemuze nejak poskodit?Dekuju )
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.11.14 11:49

Dobrý den, ne, bude pouze mokrý. Zdravím!

Od: asd*
Datum: 27.11.14 12:39

Chirurgická ocel je normální nerez, voda mu nevadí. Pokud orezne tak to není nerez ;)

Datum: 27.11.14 12:40

Asi bych se s takovým klenotem nekoupala ani nemyla. Koupat tak jednou do roka, na Vánoce, což právě teď bude. Pokud snad častěji, omotat pupek kobercovou páskou nebo izolepou! *haha*

Ale vážně: pokud se to vyrábí, výrobce musí počítat, že se lidé budou mýt, koupat, potit...prostě, že tomu styk s tekutinou nebude vadit. Proč ses nezeptala při nákupu? Schopný prodavač by Ti měl vysvětlit všechna pro i proti. Jaga.

Datum: 27.11.14 14:09
Mám v pupiku piercing z chirurgické oceli už pár let, je pravda, že si piercingy střídám, ale koupu se se všema, každý den ;) a i v moři, nic se s nim nestane. Tedy pokud to není rádoby chirurgická ocel od vietnamcu... To pak černá i při občasném nošení.
Od: kutululu
Datum: 27.11.14 14:28

Když chirurgická ocel při piercingu brady nebo jazyka snese i sliny v puse, tak voda je oproti tomu naprosto neškodná ;)

Od: pircing
Datum: 27.11.14 22:33

Proč piercing nosí jen ošklivé holky? Odvádění pozornosti?

Mimochodem pupík je velmi riziková oblast. Končí tam různé akupunkturní dráhy a podobně. Zdravotně se to může šeredně nevyplatit, byť třeba za mnoho a mnoho let.

Od: kutululu
Datum: 28.11.14 11:55

Ošklivé holky? To jste vzal/a kde?

Já například včera byla v salonu a tatér mi řekl, ať svůj piercing v bradě sundám, protož mě dost hyzdí a hází do jiné sociální skupiny. Takže já to mám naopak, já se dělám ošklivou piercingem *haha*

Datum: 28.11.14 15:52

S druhou částí souhlasím, pupíkem skutečně prochází nejen akupunkturní dráhy, ale také jedna z hlavních čaker.

Ta první je ale naprostá hovadina.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.