Nestraním se společnosti?

Od: Datum: 26.11.14 20:40 odpovědí: 4 změna: 26.11.14 21:34

dobry den chci se zeptat jestli se neztranim kolektivu a lidi

uz od mala moc pratel nemam , byl jsem takovej samotar a jsem uz klidnej clovek , chovam se slusne atd

ven moc nechodim , jenom obcas prespim u kamose nebo on u me a jdem treba do kina nebo ven si zahrat basket

na stredni skole je to lepsi nez na zakldace , bavim se tam z nekterejma lidma a z jednim chodim i do posilky

ze zbydkem lidi co treba dojizdej tak nechteji chodit ven protoze by nemely cas

proste se bavim s nima ve skole , obcas prohodime par slov atd

ted posledni dobou muj konicek je chodit do posilky , jak jsem uz psal nekdyz z tim spoluzakem , nekdy z tim kamosem co u me nekdy prespi

a nebo sam

nemam zajem o koureni cigaret ano travi ( neni to ze se budu ztranit , protoze ten kamos mi nabydl ze pujdem v sobodu ven z par jeho kamosema dat si travu , ale jeden probelm je ze nemam zajem o tu travu , neni to nejak spatne ne?

jenom mi jde o to co jsem tu napsal jestli se neztranim kolektivu nebo lidi , jestli nejsem az moc samotařkej atd

dekuji vsem za odpovedi

Dan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 26.11.14 20:46

Fuj to jsem se zapotil..

Každý jsme nějaký... někomu vyhovuje být středem společnosti a vlést všude, vyzkoušet všechno..., někdo to nepotřebuje a tím se uchrání před negativními vlivy. Nemá rakovinu (nebo aspoň ne tak brzy), nemá ledviny na výměnu už ve 30ti,...

Držím palce, ať dále odoláváte nabídkám trávy a podobných nesmyslů.. Časem, za pár let, budete mít práci a mírně jiné starosti. Děti vám pak můžou poděkovat za dobrý příklad a vzor...

Ale ten pravopis :(

Od: hagajen
Datum: 26.11.14 20:48

Ahoj, myslím, že jsi typický introvert - a na tom není vůbec nic špatného. Introverti jsou lidi, co prostě mají vlastní svět, vystačí si s jedním nebo se dvěma kamarády a jsou šťastní. A ty se ptáš, jestli se nestraníš lidí až moc? Podle mě vůbec - každý má své hranice společenskosti. Každý vycítí, dobu, kdy se bude chtít třeba s někým bavit. Neexistuje žádné "správné" měřítko. Pokud jsi šťastný - nebo spíš spokojený, nic bych neměnila.

Datum: 26.11.14 20:50

omlouvám se za pravopis

jenom jsem se chtěl ujistit

děkuji vám :)

Datum: 26.11.14 21:34

Dle mého - nestraníte, žijete si po svém a dle svého žebříčku hodnot - kéž by takových bylo víc. Není třeba nic dalšího dodávat. A ostatní? Ti ať si škubnou.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.