Založení bankovního ůčtu

Od: Datum: 19.12.14 12:51 odpovědí: 3 změna: 19.12.14 13:51

potřebuju poradit, kde si založit bankovní účet, je mi 17 let a nepotřeboval bych při tom rodiče. měl bych to pro placení zboží ze všech možných eshopech, hlavně zde v česku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.14 13:03
Tak vem maminku nebo tatínka a zajděte do nejbližší banky. Pokud máš kurunky, večer můžeš nakupovat co hrdlo ráčí.
Datum: 19.12.14 13:07

Záleží na tom jaké banky jsou ve vašem okolí.Bank je spousta a každý Vám poradí tu svoji,takže si nejspíš nevyberete.Co kdyby to byla třeba banka jako mají rodiče.Pokud dostáváte peníze od nich,tak by byl levnější a rychlejší převod v rámci jedné banky.

Datum: 19.12.14 13:51

Pokud dobře chápu, rodiče mají zůstat v nevědomosti (sice bych ráda věděla, kdo bude na účet nalévat kapitál, ale nic mi po tom není, moralizovat nebudu, beztak by mě zase smazali). Pokud se nepletu tak k založení účtu vám stačí OP a ten máte, nikde není psané, že o tom musí rodiče vědět.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.