Organizovaný zločin - pokračování

Od: Datum: 09.01.15 15:41 odpovědí: 14 změna: 10.01.15 16:11
avatar

Tak už v tom začíná být trochu jasno. Ukazuje se, že to byl opravdu organizovaný a dobře naplánovaný atentát. V tuto chvíli se vlastně ještě neví, kolik teroristů ve skutečnosti je. Ale měli plán. Podle mne tu občanku tam nastrčili úmyslně, aby obrátili veškerou pozornost na ty dva. Mezi tím se ten třetí, který v akci na novináře nefiguroval, vydal naplánovaným směrem. cestou jen tak, asi jen pro své rozptýlení zastřelil do zad tu mladou policistku (mimochodem ta určitě žádné karikatury nemalovala) a směřoval do do židovského supermarketu podle plánu. Když byla celá policie, televize, novináři obráceni a okupováni těmi dvěmi, kteří jsou v té malé tiskárně a mají tam rukojmí, tenhe se v klidu dopravil do toho obchodu, tam zastřelil dva lidi a vzal asi pět rukojmí. Jelikož na to koukám v přímém přenosu už od desíti hodin dopoledne, tak jsem měla možnost vidět tu paniku, když došlo k tomu druhému atentátu asi v půl druhé. policie je bezmocná, a v tuto chvíli nikdo neví co bude dál a o co vlastně jde. Vůbec by mne neudivilo, že se ještě v jiné části Paříže vynoří další terorista a aby byla panika dokonalá. snaží se s nima vyjednávat, ale mám pocit, že oni o žádné vyjednávání nestojí. Chtějí aby o tom mluvil celý svět a to se jim podařilo. Nemůžou se vzdát a nevzdají se, protože jsou rozhodnutí zemřít za Aláha a svou víru. Ale než to udělají, tak to odnesou neviní lidé.

Píši to proto, že když to začalo, tak i tady se často ozývalo, že se není čemu divit, že si to ti novináři vykoledovali a že dráždili svými kresbami. Ptám se tedy, jak je dráždila ta ubohá černá obyčejná policistka, čím je dráždili ti dva neznámí zastřelení v tom obchodě. Tohle neskončí dobře, protože za chvíli bude tma, nikdo neví co dělat. použít masivně zbraně policie asi nemůže, protože jsou všude kolem lidé. To je něco úplně jiného když tenkrát zasahovali při únosu toho letadla. tam se jim podařilo teroristy zneškodnit a nikdo nebyl zraněn. A navíc, ti tenkrát měli své požadavky. Tihle prozatím žádné nevyslovili, nekomunikují, jen to prodlužují.

doplněno 09.01.15 17:53:

Před půl hodinou to skončilo. Oba bratři mrtví a jeden ze dvou teroristů v tom obchodě také. ten druhý je v zajetí. Poslední zprávy. o rukojmích ještě zatím nevědí, jestli to všichni přežili. Ale snad ano. On je v tom zmatek.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.15 23:06
Děkujeme naší kriminální ústředně za rozbor..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 09.01.15 23:27
avatar

Dobrý den, možná nevíte, že tazatelka má k Francii osobní vztah, tak se nemůžeme divit, že celou tu hrůzu prožívá asi více, než jiný občan naší země. Z tohoto pohledu to nebylo od Vás zrovna sympatické. Zdravím!

doplněno 10.01.15 12:31:

suzymon - tak, nemáte zač děkovat. Je to pro Vás asi těžší, než pro ostatní, kteří nemají k Francii žádný vztah. Jenže, začala válka civilizací, msta a pozdní odveta za křižácké výpravy.

Bohužel, je to jenom začátek.

doplněno 10.01.15 13:13:

nikc - díky. Ale je zde určitě více lidí, kteří se dokáží někoho zastat nebo alespoň mu nepřidávat. A mám zde i občasné "kamarády", kteří jsou odvážní pod neregistrovaným nickem - např. "slon" nebo "lubrikant". Ale, jinak jsou fajn - je vždy potěšující někoho i nas*at .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.15 12:13
avatar

Ahoj Bene, díky, máš pravdu. Ale ani Danys to nemohu mít za zlé. Sama jsem o tom totiž začala přemýšlet a přiznám se, že jsem zalitovala, že jsem to vlákno založila. Já toho totiž byla tak plná, že jsem to musela s někým probrat. Jelikož tady dřepím sama a mou sousedku to nezajímá ani trochu, protože také zastává názor, že se jí to netýká, tak jsem se jednoduše obrátila sem, kam chodím, a kde vím, že mne alespoň někdo pochopí. A když jsem založila to první vlákno, tak jste byli informováni o několik hodin dřív, než se k to objevilo oficiálně na "novinkách". Možná na tohle Danys naráží. Už toho nechám, ale moc Ti děkuji. Suzy.

Od: nikc®
Datum: 10.01.15 13:03

Suzy, ještěže tady ten Ben je. Kdo jiný by se Vás zastal? Moc lidí takových není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.15 15:31
avatar

Ano, nick. Ještě že tu je. *placni*, díky i Tobě.

Od: pt®
Datum: 10.01.15 13:16
avatar

Bene, myslíte pozdní odplata za křižácké výpravy? Já jsem zkoukla video, které včera vložil v podobné diskuzi "nonek" a tam to vypadá docela jinak. Zkuste se kouknout. http://www.politicalislam.eu/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 10.01.15 14:14
avatar

Dobrý den, děkuji Vám za ten odkaz na video - možná to někdy zkouknu. Minulost je zajímavá, ale zajímavější je nyní současnost a budoucnost. Zdravím!

doplněno 10.01.15 18:32:

pt - asi to tady nevyřešíme. Války byly, jsou a určitě i budou. Fakt je, že když jsem slyšel toho (asi německého) islamistu tvrdit, že jdou směr Evropa a je jim jedno, zda zabijí 50, 100 nebo 200 milionů lidí, tak to neznělo vůbec příjemně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 10.01.15 16:11
avatar

Bene, jen doplním, co je v odkaze v textu: http://www.politicalislam.eu/

Jak se původně křesťanské země jako je Sýrie, Turecko a Irák staly islámskými?

Jak se buddhistický Afghánistán a hinduistický Pákistán staly islámskými?

Jak se stala severní Afrika islámskou?

V tom videu se říká, že křižáckých válek v porovnání s těmi Islámskými bylo daleko méně.

doplněno 10.01.15 18:08:

Politické války zde již byly, třeba je vystřídají zase ty náboženské. Ale v žádné době "lid" války nechtěl a nechce, ať jsou politické nebo náboženské. Na jakékoliv válce vydělává třetí strana, ta, která má finance. "Lidu" se nikdo neptá. - pt

doplněno 10.01.15 20:03:

Bene, já ani neměla v úmyslu svým příspěvkem něco řešit. Ale vypíchla jsem z toho odkazu jen ty tři otázky. Zdravím. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: qo
Datum: 10.01.15 00:31

Prosím vás, propaganda z toho musí udělat organizovaný atentát. Pak je proti komu vést válku za jeho obecné blaho. Snad si nemyslíte, že si US a Brusel nechá ujít tuhle možnost, když jim spadla z nebe. Těch pár nyní postřílených, jedno na jaké straně, za měsíc nikoho nebude zajímat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.15 12:17
avatar

qo, myslím že v tomhle se mýlíte. Dnes ráno jsem ve zprávách slyšela, že si v Paříži začali holit plnovous muslimové, protože mají strach k sobě přitahovat pozornost rozlobených lidí. Takže to vypadá, že i oni mají teď strach.

Od: rv
Datum: 10.01.15 08:16

Stačí, kdyby bylo mezi lidmi více zbraní a podobní pošuci by to neměli tak snadné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.15 08:39

Moje řeč. Vlády berou slušným lidem zbraně na obranu, ale nechávají lumpům zbraně k útoku. Ten poměr vražd mezi použitím legálně, či nelegálně držené zbraně je značný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.15 11:36

Ahoj. Ano, bylo to hnusné. Jen to není organizovaný zločin, ale prachsprostý terorismus!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 10.01.15 12:06
avatar

Když sem viděl záběry toho jak se ten parchant vrátil a toho policajta dorazil tak ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.