Margot - perníková

Od: Datum: 24.11.14 10:19 odpovědí: 7 změna: 25.11.14 06:34

Dobrý den,
klasická nebo ananasová mi chutná, s rozinkami to šlo, ale perníková je fakt hnusná. Co vy na to? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.14 10:27

V životě jsem žádnou nejedla, vzpomínám si, že ta klasická se strouhala do nějakého cukroví co se dělalo bez pečení.

Datum: 24.11.14 10:42

kupuji si jen klasiku..tu miluju , ty různé příchutě navoněné mě ještě nikdy nezlákaly ke koupi.

Datum: 24.11.14 11:04

:-D Margotku si koupím vždycky takovou, jakou mají v akci. Ta perníková, ta ve mně vůbec nebudí důvěru. Dobrá, vyhnu se jí. ;)

Od: flip
Datum: 24.11.14 11:09

Mě chutná Margot Artemis :) perníková mi tedy moc nejela.. :)

Datum: 24.11.14 13:28

Zbytečnej sezonní trhák. Před vánocema perníková, v květnu třešňová na popdzim třeba s příchutí dýně a šípku.

Jim klasiku, tak jak jí znám a stačí mi to.

Datum: 24.11.14 21:12

Klasickou můžu a občas neodolám. Jinou jsem nikdy neměl. Dneska mají snad všichni výrobci tendenci nacpat cokoli do čehokoli, ale klasika je prostě klasika. Pokud se tedy jen tak netváří.

A ještě k těm Margotkám, pošli vzorky a já se přemůžu a ochutnám. *hi*

Datum: 25.11.14 06:34

Ještě štěstí, že to vymysleli až teď...jinak naše vnoučata přišla o pěknou pohádku.

Inovace sortimentu:

čarodějnice: "Kdopak mi to tu loupe můj perníček?"

Jeníček: "To je jen větříček, to jen větříček! ..."

Mařenka: "No herrgott, zase margot! Honzíčku, nemá tam ta bába jinou příchuť?! třeba perník či marišku?"

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.